Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

do kogo podobne jest dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Kacperek to cały tatuś, nawet z charakteru. Po mnie ma oczka - śliczne
    Kacperek ur. 22.03.2007 godz.22.50

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      witam

      moja córeczka jest czystą kopią mnie kiedy byłam mała, nawet pod względem charakteru jest taka sama.

      Skomentuj


        #63
        moja coreczka to czysty tatus ale po mnie tez cos ma... plec hehe



        Skomentuj


          #64
          Moja córka jest mała kserokopią swojego taty....do mnie podobna jest od szyi w dół, i kolor oczu dostał się po mnie...a tak - cały tatuśnie tylko z wyglądu, ale tez z charakteru...na szczęście

          Skomentuj


            #65
            nasz synuś to (zdaniem większości znajomych ) cały tata, na razie ma moje oczy ale to się jeszcze może zmienić
            same osądźcie jeśli macie chwilkę
            http://www.mamaczytata.pl/pokaz/6607/kryspin_

            Skomentuj


              #66
              Olcia i Malwka

              Olcia jest bardzo podobna do mnie nawet zęby jej tak samo krzywe urosły.
              Malwinka wymieszana. Oczy po tacie dołeczki po mamie i tacie (ja mam jeden mąz drugi Malwka ma dwa ) Kolor włosów po mamie. A jak to wyjdzie to zobaczymy za pare lat narazie jest śliczna .
              Pozdrawiam

              Skomentuj


                #67
                mój synek jest raczej wymieszany, czasami widzę podobieństwo do siebie jak byłam dzieckiem. Chociaż zdania są podzielone, jedni twierdzą że to cała mamusia, inni że tatuś, a zdarzają się nawet opinie że jest podobny do mojej mamy. Po mnie ma na pewno włosy i jest mi z tego powodu przykro, jak podrośnie będzie miała do mnie pretensje, dobrze że to chłopczyk a nie dziewczynka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  moja córka tylko oczy ma po mnie, usta i figura po tatusiu, a ogólnie wyraz twarzy po mojej mamie - cała babcia mam nadzieję że druga będzie bardziej moja
                  Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                  Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                  Skomentuj


                    #69
                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7044/nasza_laurusia
                    ja zapraszam tu do porownania

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      #70
                      Moja córka jest podobna i do mnie i do tatusia, ale bardziej chyba do taty

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Wszyscy twierdzą, że Jaś jest podobny do taty, Ale nosek ma mój


                        Skomentuj


                          #72
                          Moja córcia to cały tatuś, ale oczka ma po mnie niebieściutkie
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            #73
                            Wszyscy mówią mojemu mężowi "Ty to nie masz jeszcze swoich dzieci" czyli są tylko do mnie podobne


                            Skomentuj


                              #74
                              Moja córeczka narazie jest cała tatusiowa, kolor oczu po tacie natomiast po mnie ma duże, blondyneczka. Ja jestem brunetką o brązowych oczach. Może z wiekiem coś się pokaze po mnie:-) Pozdrawiam.

                              Skomentuj


                                #75
                                Agatka jak się urodziła to wypisz wymaluj istny tata. A teraz gdy ma już dwa latka to ciężko powiedzieć oczy na pewno po tacie duże i ciemnoniebieskie ja tez mam niebieskie ale nie takie duże, a reszta pomieszana ciężko teraz jednoznacznie stwierdzić do kogo jest podobna, trochę do mnie, a trochą do męża. Zobaczymy co będzie dalej.
                                AGATKA 16.04.07r
                                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                                W końcu w komplecie
                                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X