Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyczny chodzik-czy warto taki mieć?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Muzyczny chodzik-czy warto taki mieć?

    Ostatnio dostaliśmy muzyczny chodzik 2w1 FP i póki co jesteśmy bardzo z niego zadowoleni
    Wykonany jest bardzo solidnie i ma szeroką podstawę dzięki czemu dziecko ma stabilne oparcie!Dzieci które jeszcze nie potrafią chodzić mogą bawić się panelem muzycznym.A dzieci przy stawianiu pierwszych kroków mają świetną zabawę nasza córeczka odrazu się nim zainteresowała,ma dopiero dziewięć miesięcy a potrafi bardzo długo i z ciekawością bawić się i próbować chodzić z chodzikiem
    Dlatego wg nas warto jest mieć taki wynalazek
    A jakie jest wasze zdanie?
  •    
       

    #2
    Odp: Muzyczny chodzik-czy warto taki mieć?

    ja absolutnie nie jestem za chodzikami!!! moze i to wygodne, bo wkladasz dziecko i masz ta chwile spokoju, ale niestety skutki korzystania z tego urzadzenia moga byc straszne! Matki czesto za szybko wkladaja dzieci do chodzikow, dziecko wtedy dotyka tylko palcami podlogi i pozniej czesto tak wlasnie chodzi... na paluszkach... poza tym teraz te chodziki maja sztywne siedziska, wiec dziecko sto-siedzi okrakiem, nozki moga przez to byc krzywe, poza tym obciaza sie w ten sposob nieco slabiutki jeszcze kregoslup
    Po co przyspieszac naturalne rzeczy? jak maluszek bedzie gotowy to sam zacznie chodzic
    chodzik ok, ale jak dziecko juz stawia samodzielne pierwsze kroczki, bez zadnej pomocy...


    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



    ---------------------------------------------------

    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

    Skomentuj


      #3
      Odp: Muzyczny chodzik-czy warto taki mieć?

      Ale to nie jest zwykły chodzik do którego wsadza się maluszka jest to pchacz z którym dziecko radzi sobie samo:P
      http://http://www.fisher-price.com/p...t.asp?id=55698

      Skomentuj


        #4
        Odp: Muzyczny chodzik-czy warto taki mieć?

        no chyba, ze, ale dla mnie to i tak niepotrzebny przyspieszacz;p


        ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




        IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



        ---------------------------------------------------

        Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

        Skomentuj


          #5
          Odp: Muzyczny chodzik-czy warto taki mieć?

          ja używałam zwykłego chodzika przy obu córkach starsza nie miała po nim żadnego problemu a młodsza może chodziła w nim 2 mce tak po pół godzinki niestety pchacza nie zdążyłam kupić bo Julia mając 10 mcy zaczęła chodzić sama

          Skomentuj


            #6
            Odp: Muzyczny chodzik-czy warto taki mieć?

            a ja pchacz polecam
            z Julką nie miałam i ten czas kiedy mąła dreptała ale potrzebowała oparcia był meczący bo ciągle za rękę chciał chodzić a Maja chodziła przy pchaczu
            my mamy taki


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              Odp: Muzyczny chodzik-czy warto taki mieć?

              no to tak jak napisalam, jak dziecko zaczyna chodzic samo z siebie to jest ok, ale nie wczesniej tak jak niektore mamusie robia, zeby szybciej zaczelo chodzic:/
              Igor zaczyna stawiac pierwsze kroczki przy meblach, ale na sztywnych nogach, poza tym wykona moze 2-3 wiec to jeszcze za wczesnie na kupienie pchacza, ale jak tylko zacznie ladnie spacerowac przy meblach to na pewno zakupimy, ile to kosztuje???


              ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




              IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



              ---------------------------------------------------

              Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Muzyczny chodzik-czy warto taki mieć?

                Moim zdaniem muzyczny chodzik nadaje sie już dla dziecka które potrafi już stabilnie siedzieć lub raczkujeJest on nie tylko do nauki chodzenia ale tez mozna urządzić na nim wspaniale koncerty muzyczny panel na którym są różne instumenty może zająć maluszka na naprawde długi czas jak zaladuję film na yt to wstawię link
                Ceny są rózne na allegro można znalezc nowy muzyczny chodzik 2w1 Fisher Price juz od 110zl w górę http://www.zabawki-fisher-price.pl/p..._2_w_1,42.html

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Muzyczny chodzik-czy warto taki mieć?

                  Ja tez zgadzam sie z opinia, ze nie warto przyspieszac natury, dzciecko samo zacznie chodzoic i swietnie sobie poradzi samemu (no moze prz odrobinie pomocy ze strony rodzica.. )A takie zabawaki, moim zdaniem, tylko zabieraja miejsce w domu, lepiej zainwestowac w ksiazeczki lub drewniane klocki.
                  Last edited by wiosenka26; 28-03-2011, 10:01.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Muzyczny chodzik-czy warto taki mieć?

                    tez tak myslelismy,ze chodzik jest bardzo duzy,ale nie zajmuje on zbyt wiele miejsca i nadaje sie nawet do najmniejszego mieszkania

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Muzyczny chodzik-czy warto taki mieć?

                      ja polecam choc synek ma dopiero 10m i raczkuje ...bardzo fajnie sie nim bawi---wygrywa na nim az milo

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Muzyczny chodzik-czy warto taki mieć?

                        a o to nasze filmiki
                        http://www.youtube.com/watch?v=Wi1XgikIANA

                        i pierwsze kroki naszej córki za pomocą pchacza http://www.youtube.com/watch?v=SnN8GPqAxBE

                        do tej pory było tylko przy meblach ale dzięki temu chodzikowi mała odważyła się na ''samodzielne'' kroki a dziś idzie jej coraz lepiej
                        ponadto idzie wiosna i można zabrać chodzik do ogrodu
                        Polecamy

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X