Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Matka dziecka nie chce dac mu mojego nazwiska

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Matka dziecka nie chce dac mu mojego nazwiska

    Drogie panie czytalem posty o tym ze matka nie chce nadac nazwiska ojca ja mam ten problem bede ojcem i bardzo bym chcial zeby moje dziecko mialo moje nazwisko matka nie chce ze mna byc bo znalazła kogos innego swoja stara milosc nie chce aby moja coreczka mowila to obcego kolesia TATO nie wytrzymal bym tego staram sie jak moge prosze ja przynajmniej o tyle ale ona sie upiera ja jej krzywdy nie wyrzadzilem chce zeby dziecko wiedzialo kim jest ojciec chce zeby przynajmniej to nas laczylo zeby mialo tozsamosc prawdziwego ojca czy mozna cos z tym zrobic bo ja juz nie mam sił walcze o to jak moge ale juz nie daje rady moje zycie sie popsuło kiedys bylem szczesliwy usmiechniety nie denerwowalem sie a teraz wszystko sie zmienilo nie smialem sie od kilku długich tygodni usmiech jedynie powraca kiedy pisze do mnie raz za kiedy ze byla u lekarza i ze malenka jest zdrowa i ze dobrze sie wszystko rozwija.Ta sytuacja wysysa ze mnie wszystkie sily kiedy mysle ze bedzie dobrze ona zmow pisze ze nic z tego mam juz dosc.POMOCY!!!!!!!!

    #2
    Odp: Matka dziecka nie chce dac mu mojego nazwiska

    O kurcze,współczuje.Ale przeciez jestes ojcem tego dziecka i masz do niego takie same prawa jak matka i mi bynajmniej wydaje sie ze tego nie mozna tak zostawic.Bo kobieta ktora nie potrafi byc stala w uczuciach raczej nie zapewni dziecku poczucia bezpieczenstwa.Mysle ze powinienes dalej walczyc,nie poddawac sie.a droga sądową?????????Powodzenia i zycze ci ciąglego usmiechu na twarzy

    Skomentuj


      #3
      Odp: Matka dziecka nie chce dac mu mojego nazwiska

      jak sie kobita uprze to niestety chyba zostaje Ci dochodzenie sadowe plus ustalenie ojcostwa droga genetyczna. niestety to chyba dlugi i drogi proces.

      zglos sie do jakiejs grupy walczacejo prawa ojcow, oni dokladnie powiedza ci co robic i kiedy.bomoze wystarczy ze bedziesz przy porodzie i ona potwierdzi ze jestes ojcem.

      co do wychowywania przez innego faceta, no coz ty bedziesz rodzonym ojcem,ale musisz tez dac jej mozliwosc posiadania ojca na co dzien. jest to trudna sytuacja i dzieci mimo wszystko przyjmuja ze maja dwuch tatusiow(o ile ten nowy zwiazek matki bezie trwaly) i nie maja z tym problemu (lepiej dwuch niz zadnego)

      Skomentuj

             
      Working...
      X