Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedszkole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Dziękuje Ci bardzo za ten link poczytałam go i troche mi lepiej jak wiem jak to się odbywa. Ale ja chyba także należe do tych nadopiekuńczych mam. Pozdrawiam gorąco

    Skomentuj


      #17
      Odp: Przedszkole

      Mi szczęśliwie udało się ominąć ten problem, za sprawą zajęć adaptacyjnych w przedszkolu. Tak naprawdę to był to jeden z powodów, dla których zdecydowałam się na Tęczowy Ogród. Na początku chodziłam na zajęcia razem z dzieckiem i zostawałam prawie cały dzień. Później stopniowo ten czas się skracał, aż w końcu synek zostawał sam . Zajęło to ok 2 tygodni, ale uważam , że było warto bo ominął nas cały ten stres związany z porannym wyjściem etc. Dlatego jeżeli macie taką możliwość, to warto z niej skorzystać. U mnie to zadziałało. Mały przyzwyczaił się do nowego miejsca, kolegów i pań- opiekunek i teraz nie mam problemu z odprowadzaniem do przedszkola

      Skomentuj


        #18
        Odp: Przedszkole

        Drogie mamy!Jestem mamą 2.5 letniej dziewczynki którą zapisalam do przedszkola "klanza' jest ono prowadzone przez pedagogów i animatorów.Czy jest może jakaś mama która ma już jakieś doświadczenia z tym przedszkolem?Proszę o opinię. A może jest ktoś z Tychów kto zna to przedszkole a właściwie punkt przedszkolny.Pozdrawiam

        Skomentuj

               
        Working...
        X