Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piercing, tatuaże, modyfikacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Oo że ja wcześniej nie widziałam o tym watku

    mnie osobiście nie podobają się tego typu gadżety na ciele człowieka. Z jednej przyczyny.... całkowicie przysłaniają urodę ludzi i wcale się nie dziwię, że ciężko im znaleźć pracę w "normalny" świecie, często wykonują
    zawody kręcące się wokół tego jak wyglądają, czyli albo sami robią, projektują tatuaże, kolczyki itp.itd.
    Jakoś nie wyobrażam sobie gościa w garniturze i z takimi kolcami na głowie, tak samo jak nie wyobrażam sobie bytów sportowych zestawionych z eleganckim garniturem. Pewnych rzeczy po prostu się nie łączy.

    Nie uważam jednak by ludzie Ci w jakiś sposób chcieli zwrócić na siebie uwagę, oni po prostu tacy są, im się to podoba i na dobrą sprawę mają gdzieś zdanie nas - tych którzy wyglądają "normalnie".

    W jednym się zgadzam... nie myślą o tym, że za kilkadziesiąt lat ich ciało nie będzie tak korzystnie wyglądać z tymi wszystkimi tatuażami, kolczykami, dziurami, kolcami. Będą wyglądać po prostu śmiesznie, więc podejrzewam, że pozbędą się tego wszystkiego.

    Ja nie oceniam ludzi po wyglądzie NIGDY, zawsze słucham co mówią i analizuję to co mają w głowie. Nigdy nie zdarzyło mi się skrytykować osoby która była grupa, chuda czy miała różowe stringi na wierzchu bo nie mnie to oceniać, innym pewnie się nie spodoba to jak ja się ubieram.
    Stąd tacy ludzie - dziwacy ani nie robią na mnie wrażenia ani mnie nie odpychają.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Piercing, tatuaże, modyfikacja

      Osobiście podobają mi sie takie modyfikacje jeśli ktoś to lubi to czemu niema mieć mnie to cały czas fascynuje mam tez tatuaż i trzy kolczyki

      Skomentuj


        #78
        Odp: Piercing, tatuaże, modyfikacja

        Każdy ma swój styl i innym nic do tego.ja sama mam 3tatuaże i czasem spotykam się z negatywną opinią ale nie zwracam uwagi nie biore tego do siebie

        Skomentuj


          #79
          Odp: Piercing, tatuaże, modyfikacja

          ja mam dwa tatuaże a w planach kolejne
          kolczyki... kiedys uwielbialam, mialam w pepku, w nosie 3, w lewym uchu 8 w prawym 5, myslalam, nad przeklociem jezyka, ale zrezygnowalam, bo zeby, ale teraz mysle o kolczyku nad warga Chciałm ucho rozpychać, ale bałam się, że boli;p;p hehe


          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



          ---------------------------------------------------

          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

          Skomentuj


            #80
            Odp: Piercing, tatuaże, modyfikacja

            ach i ten rozszczep jezyka... śmiesznie to wygląda


            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



            ---------------------------------------------------

            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

            Skomentuj


              #81
              Odp: Piercing, tatuaże, modyfikacja

              Mi nie przeszkadzaja takie osoby lecz jesli chodzi o mnie to bym sobie czegos takiego nie zrobila

              Skomentuj


                #82
                Odp: Piercing, tatuaże, modyfikacja

                Ja mam tatuaż, ale myślę o kolejnym. To wciąga
                desire

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Piercing, tatuaże, modyfikacja

                  Ja właśnie też się zastanawiam czy sobie nie zrobić Podoba mi się oferta tego studia z Warszawy http://houseofink.pl/

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Piercing, tatuaże, modyfikacja

                    Ja niestety w ogóle się na tym nie znam. Nie będę w stanie w tym zakresie tematycznym pomóc.
                    Bywa, że pierwszej miłości nigdy się nie zapomina, ale ona zawsze się kończy.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Piercing, tatuaże, modyfikacja

                      jesli chodzi o kolczyki to mam je tylko w uszach ( wiec standardowo ;p ) ale za to tatuże uwielbiam póki co mam tylko 2 ale już myślę nad kolejnym motywem jeśli chodzi o konkretne studio to polecam jah love tattoo z Warszawy i pracującego tam Michała https://www.facebook.com/pg/studio.t...53895271611226 . Potrafi idealnie odwzorować każdy, nawet ten najbardziej wymagający wzór. Dla mnie bomba

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Piercing, tatuaże, modyfikacja

                        Mi nie przeszkadzają tatuaże, pod warunkiem, że są gustowne, niewielkie. W Warszawie warto zajrzeć do 77ink, tworzą świetne tatuaże, na http://77ink.pl/ powinny być jakieś ich tatuaże.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Piercing, tatuaże, modyfikacja

                          ja sie zastanawiam nad zrobieniem sobie kolejnego tatuażu. Prędzej nosiłam dość sporo kolczyków, więc.. od zawsze trochę niespokojna dusza

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Piercing, tatuaże, modyfikacja

                            jestem zdecydowanie na TAK jeśli chodzi o tatuaże mam już 2 i pewnie w przyszłości pojawi się ich jeszcze więcej jesli chodzi o studio to jestem fanka Jah Love Tattoo w Warszawie

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X