Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

niesamowity pokoj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: niesamowity pokoj

    Jeżeli nie wiesz jak urządzić pokój dla syna to zapoznaj się z poradami zawartymi w naszawilla.pl/meble/meble-do-pokoju-chlopiecego-jakie-wybrac-aby-byly-funkcjonalne . Bo musimy pamiętać że meble muszą być wytrzymałe ale i pojemne.Warto także pomyśleć o akcencie z ulubionym kolorem lub ulubioną postacią.
    Last edited by disne; 02-07-2020, 12:35. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: niesamowity pokoj

      no ciekawa propozycja jeszcze fajna dostosowana wykładzina może nawet warto zajrzeć w forbo.com/flooring/pl-pl/obszary-zastosowan/wykładziny obiektowe i będzie naprawdę świetnie.
      Last edited by disne; 02-07-2020, 12:35. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: niesamowity pokoj

        Polecam foto obraz na płótnie z jakimś ciekawym motywem. Najlepiej z "werniksem", bo dzieci jak to dzieci, lubią brudzić i niszczyć. Werniks dodatkowo zabezpieczy obraz i umożliwi przeczyszczenie go szmatką. Polecam [HTML]https://www.wydrukinasztuki.pl[/HTML]

        Skomentuj


          #19
          Odp: niesamowity pokoj

          Nie zapominajcie o zabawkach w pokoju dziecięcym. Ja nie wiedziałem gdzie kupować, aż nie trafiłem na ofertę xxx . Według mnie mają najbardziej atrakcyjną ofertę w sieci. Niskie ceny i wysoka jakość robi robotę. Zdecydowanie będę tam kupował częściej.
          Last edited by disne; 02-07-2020, 12:36. Powód: link
          Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

          Skomentuj


            #20
            Odp: niesamowity pokoj

            My też jesteśmy na etapie urządzania pokoju dla córki Nie wiem tylko jak udekorować ściany.. macie jakieś pomysły? W oko wpadły mi takie fototapety fototapety24.net/fototapety-mlodziezowe- ale sama już nie wiem. Niby jest tyle opcji,ale ciężko się na coś zdecydować.
            Last edited by disne; 02-07-2020, 12:36. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: niesamowity pokoj

              Dla naszej dwójki maluchów meble postanowiliśmy dokładnie obejrzeć. Odwiedziliśmy salon meblowy xxx Mogłam sprawdzić czy będą odpowiadać maluchom, zamawianie przez stronę internetową to nie zawsze opcja która nam odpowiada. Ja muszę obejrzeć, sprawdzić jaki materiał etc
              Last edited by gagatka; 08-07-2020, 10:14. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                My prawie wszystkie meble mamy z Ikea, a to co nie jest ze sklepu to zrobił mąż.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Pokombinuj z regalami. W pokoju dziecka/nastolatka wyglądają świetnie a przy tym sa bardzo pojemne. xxx
                  Last edited by gagatka; 01-03-2021, 11:54. Powód: link

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X