Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsza spacerówka dla Maluszka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
    A Ty na oklaski ?
    Froch pisze jak cos nie pasi i gratuluje jak jest ok - to sie nazywa szczerosc.Za to ty wszedzie szukasz zaczepki - tematow sie nie dubluje - autorka grzecznie podziekowala i wsio. Ale Ty oczywiscie musisz wtracic swoje trzy grosze jako "obronca ucisnionych".
    oczywiście.. bo Ty sie czepiasz dosłownie wszystkiego.. ktoś grzecznie o coś zapyta a ty jak jakis pieprzony moderator..?:| jakie masz prawa żeby w taki sposób się sieroto odzywać czy do mnie czy do kogokolwiek innego..???

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      "co tak skromnie" miałam na mysli twoją wypowiedź na temat wózka,a nie firmy,ale jak ktoś nie czai o co kaman to tylko pogratulować brodziku intelektualnego

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez froch Pokaż wiadomość
        "co tak skromnie" miałam na mysli twoją wypowiedź na temat wózka,a nie firmy,ale jak ktoś nie czai o co kaman to tylko pogratulować brodziku intelektualnego
        hahaha czyli jak widać sama uwielbiasz prowokować jakieś konflikty:P piszac co tak skromnie;-)

        Skomentuj


          #19
          sayapoamore ZACZNIJ WAŻYĆ SŁOWA, DOBRZE ??? BO ZACZYNASZ JUŻ PRZEGINAĆ. WIESZ KTO TO JEST "SIEROTA" ??!! MOŻE ZACZNIJ CZYTAĆ TO CO TY WYPISUJESZ A POTEM POUCZAĆ INNYCH, CO??!!!
          BO DLA MNIE JESTEŚ ZA MŁODA BY MNIE POUCZAĆ I ZACZNIJ SIĘ HAMOWAĆ ALBO ZAKOŃCZ JUŻ TĘ SWOJĄ BŁAZENADĘ. CHCESZ SIĘ POPISYWAĆ, SMIAŁO, NA MNIE WRAŻENIA TO NIE ROBI, ALE LICZ SIĘ ZE SŁOWAMI.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #20
            sayapoamore to ostatni post do Ciebie po juz mnie plecy bola od tego znizania sie do twojego poziomu - wolałabym byc sierota niz miec taka matke jak Ty.
            A "pieprzony moderator" mam nadzieje ze sie Toba zajmie.

            Skomentuj


              #21
              Dziewczyny, jestem na portalu od paru dni, ale nie myślałam, że tutaj aż tyle emocji z powodu głupiego wózka, Pozdrawiam wszystkich
              Doloretka

              Skomentuj


                #22
                Doloretka jak widzisz są ludzie i taborety. Niestety Ci drudzy tez się tu
                trafiają czego przykładem jest Say szukając wszędzie zaczepki. Zadałaś
                pytanie, Gopi Ci odpowiedziała, ale jak widzisz dla niej za spokojnie.
                Ale wiesz w ciąży jest to jej hormony szaleją, nie zważa na język.
                Zamiast iść na świeże powietrze, to siedzi i strzępi klawiature
                Z marnym skutkiem
                Say lepiej uważaj na słowa bo wyzywanie kogoś od pieprzonych moderatorów
                i sierot, może się skończyć tym, że jakiś moderator się na serio Tobą zajmie.
                Last edited by Nusiak; 28-04-2009, 18:25.


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Doloretka spokojnie zajżyj sobie do tamtego wątku bo tam jest już
                  sporo opinii o wózkach spacerowych.
                  Sądzę, że niektóre opinie mogą być bardzo przydatne


                  Skomentuj


                    #24
                    Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                    no hahahaha... ma sie ten komfort ze mieszka sie w domku jednorodzinnym:P i nie trzeba dźwigać.. a wózeczek jest aluminiowy nie ze stali skoro już się tak wymądrzasz...;P buahaha;-) mówisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia... pewnie sama masz jakiś po rodzeństwie z epoki kamienia łupanego i dlatego tak docinasz;p
                    .jakie ty dziewcze wartosci chcesz przekazac swemu dziecku???!!!facet cie pewno dla kasy poderwal bo innych zalet nie widze
                    shannon

                    Skomentuj


                      #25
                      sayapoamore ty jesteś ciężki przypadek widzę...
                      niektórym to rzeczywiście tylko włosy na głowie rosną....
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        a ja właśnie mam spacerówkę Tako ,którą dostałam od siostry po jej dziecku i jestem z niej bardzo zadowolona.
                        dla mnie bez różnicy czy używana czy nie, aby jeździła i była bezpieczna dla mojego dziecka.




                        Skomentuj


                          #27
                          Obserwuje od kilku dni co tu sie dzieje na forum i widze,że ludzie wchodzą tu nie po rade lub na pogaduszki ale żeby sie wyżyc.Jakaś cośtamamore ma potrzebę poubliżac więc wchodzi na forum.Kup sobie worek treningowy i sie wyżyj to będzie ci lepiej.To pomaga-a może rozmowa z psychologiem? Cośtamamore nikt do ciebie sie nie zwrócił w tym wątku a ty odrazu zaatakowałaś Goplane która rzeczywiście ma racje grzecznie informując kogoś że taki wątek już istnieje.Po co zaczynac kolejny skoro wszystko można poczytac w jednym.
                          Alanek 14.09.2006

                          Skomentuj


                            #28
                            Napisane przez Marti1986 Pokaż wiadomość
                            Obserwuje od kilku dni co tu sie dzieje na forum i widze,że ludzie wchodzą tu nie po rade lub na pogaduszki ale żeby sie wyżyc.Jakaś cośtamamore ma potrzebę poubliżac więc wchodzi na forum.Kup sobie worek treningowy i sie wyżyj to będzie ci lepiej.To pomaga-a może rozmowa z psychologiem? Cośtamamore nikt do ciebie sie nie zwrócił w tym wątku a ty odrazu zaatakowałaś Goplane która rzeczywiście ma racje grzecznie informując kogoś że taki wątek już istnieje.Po co zaczynac kolejny skoro wszystko można poczytac w jednym.
                            widze ze cos problemy z czytaniem masz.. sayapoamore.. krolewno z grecka.. przetlumacz..

                            Skomentuj


                              #29
                              Marti siedzi taka w domu jak mysz pod miotłą to się na forum dowartościowuje....a bynajmniej próbuje.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X