Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rozmowy w toku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Rozmowy w toku

    widziałam ten odcinek dawno temu. Zjawisko jest dość powszechne. Sama nie wiem co o nim myśleć. Z jednej strony traktuje się dziecko jak towar a kobietę jak przedmiot do rodzenia, ale z drugiej strony ludzie, którzy nie mogą mieć dzieci mają wtedy szanse na własne dziecko, mają wpływ na jego pochodzenie itp. Dość kontrowersyjny temat zwłaszcza, że w domach dziecka jest sporo dzieci czekających na ciepły dom.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Rozmowy w toku

      Rozmowy w toku to przecież ustawka. Ludzie którzy tam wystepują dostają wynagrodzenie za mówienie takich głupot.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Rozmowy w toku

        a byłaś, widziałaś? Znasz mechanizm? Masz pewność czy tak Ci się wydaje?
        Tak się składa, że ja miałam co nie co wspólnego z tym programem w czasie studiów. Opłacana jest publiczność = stawka za siedzenie podstawowa, a za udział w dyskusji dodatkowa premia. Natomiast co do gości to oni mają swoich ludzi, którzy szukają ludzi z różnymi historiami i zapraszają ich.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Rozmowy w toku

          obawiam się ze właśnie są to prawdziwe historie. Przerażające czasem co tam ludzie wygadują, ale taki jest świat okrutny.
          A temat...? bardzo kontrowersyjny, ja wiem że adoptowałabym gdybym nie mogła mieć dzieci, ale nie jestem w takiej sytuacji więc nie wiem jak się czują kobiety które chcą mieć dziecko. Dla mnie niestety to trochę egoistyczne- chcę mieć i już, a w domu dziecka są bardzo potrzebujące dzieci. Bardziej mnie martwi los kobiet które sprzedają poniekąd swoje dziecko - no bo tak to się odbywa. hmmm jak dla mnie niedopuszczalne, ale każdy ma własne sumienie.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Rozmowy w toku

            Też uważam że nie jest to ustawione Zresztą niekiedy tematy są ważne niekiedy błahe Juz dawno nie oglądałam tego programu ale kiedyś bardzo mnie to wciągało Lubię prowadzącą ale już ten program jakoś stracił swój blask

            Skomentuj


              #36
              Odp: Rozmowy w toku

              Chyba ostatnio oglądałam ten program jak byłam w ciaży i to z nudów. Tematy są chyba już czasem takie trocę naciągane i mało interesujące

              Skomentuj


                #37
                Odp: Rozmowy w toku

                Teraz to jest raczej cyrk, przedstawienie niż te rozmowy w toku co były kiedyś. Czasami jest to tak głupie, że aż niewiarygodne, że Ci ludzie istnieją naprawdę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Rozmowy w toku

                  Kiedyś rozmowy w toku, był to ciekawy program ale teraz to jest cyrk na kółkach dokładnie - dobrze nazwane chyba tym ludziom płaca za wymyślanie takich bzdur.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Rozmowy w toku

                    Płacą im na pewno, bo chyba za darmo nikt o zdrowych zmysłach by nie gadał. Chociaż... patrząc na niektórych ludzi to jestem w stanie uwierzyć we wszystko.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Rozmowy w toku

                      Czasami dzieją się różne sytuacje i myślę, że są tacy ludzie u których takie rzeczy może faktycznie sie zdarzają. I nie muszą ich namawiać aby opisali swoje fantastyczne przygody

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Rozmowy w toku

                        Kiedyś, dawno temu, w początkach faktycznie lubiłam to oglądać, bo było to takie prawdziwe. Obecnie to raczej cyrk niż szczere rozmowy. A występujący to chyba mają płacone za mówienie głupot.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X