Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mama i dziecko w kinie-polecam:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mama i dziecko w kinie-polecam:)

    Kiedy zostałam mamą po raz pierwszy to nie chodziłam do kina wcale,gdyż nie miałam z kim zostawic dziecka...Jednak gdy rok temu urodziłam córkę dowiedziałam się z jakiejś gazety o Multibabykino-to seanse dla mam z dziecmi do 3 lat, na których puszczane są różne filmy (zawsze z aktualnego repertuaru danego kina czyli same nowości).Odbywają się w każdą środę o godz.12. Postanowiłam pójśc do kina, gdy Amelka miała 2 miesiące i muszę przyznac,że byłam mile zaskoczona Sale są specjalnie przygotowane,dźwięk jest przyciszony,więc Amelcia mogła sobie słodko spac,jest wyższa temperatura dzięki czemu spokojnie można przewinąc malucha(mają przewijaki). Teraz Amelka ma już rok i nadal przynajmniej raz w miesiącu chodzimy na taki seans. Dlatego ja szczerze polecam Multibabykino! A jak jest u Was, może też chodzicie na takie seanse?
    Last edited by adida; 20-11-2012, 21:40.
  •    
       

    #2
    Odp: Mama i dziecko w kinie-polecam

    I mi się w takim kinie baaaardzo podoba, zaliczyliśmy już nie raz. Najpierw z córcią, a później już we trójkę bo i synio był z nami jak był malutki ale wtedy lulał. Teraz mały już gania a córa razem z nim Bardzo mi się podoba że ja oglądając film, widzę dzieci które bawią się pod samym ekranem
    Adida Ty kochana wiesz skoro byłaś I prawda dźwięk wyciszony, wózek zostawiam w miejscu które jest pilnowane poprostu super. Ja mogę obejrzeć film, dzieci się bawią pod moim okiem po prostu ekstra.
    I co mi się jeszcze podoba, zabrałam o jednego pampka za mało a tu proszę pampersy bambino baby love dostępne dla każdej mamy i chusteczki.
    Więc ja również mega zadowolona i z czystym sumieniem polecam!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mama i dziecko w kinie-polecam

      O tak! Zapomniałam wspomniec o przechowywalni wózków oraz pieluszkach i chusteczkach Odnośnie pieluszek właśnie ostatnio skorzystałam i muszę przyznac że całkiem fajne, ciekawe ile kosztują i gdzie można je kupic bo nie widziałam ich w sklepach u mnie w mieście...Kiedyś (za czasów starszej córki) miałam parę razy Bambino,niestety takie sobie były a te Baby Love to już lepsze takie ale i cena pewnie wyższa od starych Bambino....

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mama i dziecko w kinie-polecam

        Multibabykino to wspaniały pomysł! Chodziłam tam z synkiem gdy był młodszy, teraz to już chodzimy na normalne seanse Ale przez jakiś rok czasu chodziłam tam co tydzień, synek miał swoich stałych kumpli,z którymi świetnie się bawił a ja poznałam mamy z którymi do dziś się czasem spotykamy

        adida te pieluszki Baby Love to kupowałam dla chrześniaczki ostatnio w tesco i wcale nie są droższe,zapłaciłam niecałe 25zł za paczkę

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mama i dziecko w kinie-polecam

          My od 3 roku życia chodzimy na poranki w Multikinie i tez fajna sprawa. Bajki nie są długie , bo 30 minut i są dostosowane do maluchów. Na per=wno 2 latek się nie przestraszy. My polubiliśmy kino i nawet synek był na "Małym Księciu" , a ta bajka trwała już długo.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X