Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mit o samotnych matkach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: mit o samotnych matkach

    [QUOTE=moniat26;116052]WItam

    Ja jestem samotną matką od ósmego miesiąca ciąży i szczerze mówiąc nigdy nie usłyszałam złych słów skierowanych w moją stronę czy w stronę mojego dziecka. I szczerzę mówiąc zgodzę się z poprzedniczakmi że to od Nas rodziców zależy jak wychowamy swoje maleństwo czy jesteśmy w pełnej rodzinie czy nie.

    Ja również jestem samotna mamą od początku ciąży, niestety słyszałam wiele przykrych słów od ojca dziecka jak i od jego kobiety, no ale takie jest życie, niech im to na dobre wyjdzie . Moi rodzice nie mogą się pogodzić że taki ktoś jak on mnie potraktował i nie jest łatwo, mam dużą pomoc od nich ale rodzice to rodzice chcą jak najlepiej dla swoich dzieci i zapewne żal mają bo po części to nasza wina że takim ni3eudacznikom dałyśmy się nabrać , staram się ze wszystkim i nawet z tym że mimo że ten człowiek wyrządził mi taką krzywdę to jednak jest ojcem tego dziecka i wiem że kiedyś będą pytania i mam nadzieje że synek odnajdzie prawdę , to fakt to od nas matek zależy jak nasze dziecko będzie wychowywane a na pewno chodzi o to żeby nie było w kłamstwie tak jak żyją ich ojcowie i sobie tłumaczą że przecież nic nigdy się nie stało, My mamy im dawać wizerunek kochającej mamy i kierować ich życiem tak żeby nam nigdy nie zarzucili bo nikt za nas tego nie zrobi jak same wychowujemy te maleństwa. A dziecko nie jest niczemu winne.


    "Małe serce człowieka, Dusza także niewielka, Całe ciało człowieka, To jak w morzu kropelka. Lecz choć człowiek tak mały, By na szczęście natrafić, To tym małym serduszkiem, Bardzo kochać potrafi."

    Skomentuj

           
    Working...
    X