Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie kosmetyki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jakie kosmetyki

    Nie tak dawno kupiłam sobie świetny peeling do ust xxx, zdecydowanie jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek miałam przyjemność stosować. Cena nie jest wysoka, w aptece internetowej można kupić coś w naprawdę dobrej cenie
    Last edited by disne; 18-06-2020, 14:46. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jakie kosmetyki

      Jestem obecnie w drugiej ciąży. Przy pierwszym dziecku miałam ogromne problemy z doborem kosmetyków do pielęgnacji skóry. Ciągle wychodziła alergia i wysypka. Jakie według Was są najlepsze xxx pierwsze kosmetyki dla noworodka? Możecie mi coś doradzić? Kompletnie nie wiem jak uniknąć problemów z wysuszeniem i wysypką na skórze maluszka.
      Last edited by disne; 18-06-2020, 14:46. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jakie kosmetyki

        Od początku używam oliwki w kremie Pikabu Baby Care, która jest bardzo delikatna dla maluszka i nie powoduje żadnych uczuleń czy podrażnień. Zresztą cała seria kosmetyków Pikabu jest świetna, dostępna jest na doz.pl
        Attached Files

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jakie kosmetyki

          W Doz.pl można się zaopatrzyć w bardzo dużo dobrych kosmetyków do pielęgnacji maluszka xxx mają emolienty, zasypk, kremy
          Last edited by disne; 18-06-2020, 14:47. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jakie kosmetyki

            Lubię kosmetyki naturalne GAL, m.in. kremy i balsamy wiesiołkowe. Patrzę na składy kosmetyków które kupuje i tych nafaszerowanych chemią unikam jak ognia.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jakie kosmetyki

              przy delikatnej skórze maluszka to warto pomyslec o emolientach do kąpieli, dobrze natłuszczaja skór, zabezpieczają przed podrażnienem, mam atoperal emulsję do kąpieli, super łagodzi zczerwienienie i suchość

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jakie kosmetyki

                Bardzo dużo różnych kosmetyków dla wymagającej skóry można znaleźć tutaj xxx ja regularnie zamawiam dla wszystkich domowników
                Last edited by disne; 18-06-2020, 14:47. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jakie kosmetyki

                  Cześć dziewczyny jakie polecacie szampony dla dziecka? Najważniejsze jest dla mnie aby były hipoalergiczne i naturalne. Sama stosuję wyłącznie naturalne kosmetyki i żałuję, że tak długo zwlekałam ze zmianą. Ostatnio znajoma poleciła mi ciekawą stronkę, na której można znaleźć naturalne kosmetyki zarówno dla dzieci jak i dla nas mam. Czy któraś z was kupowała już te kosmetyki i może coś o nich powiedzieć?xxx będę wdzięczna za info
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 14:50. Powód: link

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X