Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj odkurzacz Philips! Zagłosuj na najlepsze produkty dla mam w głosowaniu Hit MAM

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zakończony: Wygraj odkurzacz Philips! Zagłosuj na najlepsze produkty dla mam w głosowaniu Hit MAM

    Ruszyła kolejna edycja konkursu HIT Najlepsze dla dziecka. Zobacz, które produkty dla dzieci zasłużyły na miano Hit Najlepsze dla dziecka oraz Hit Mam i wygraj super nagrodę - nowoczesny odkurzacz marki Philips.


    Wybierz razem z innymi mamami najlepszy produkt dla dzieci spośród tych, które zakwalifikowały się do głosowania HIT Mam. Nagrodę otrzyma produkt, który uzyska najwięcej głosów od użytkowników MamoToJa.pl Swój głos możesz oddać raz dziennie przez najbliższe 2 tygodnie (zaczynając od 1 marca). Głosowanie trwa do 14 marca. Głosując, dodatkowo bierzesz udział w konkursie, w którym nagrodą jest odkurzacz bezworkowy Phillips PowerPro Ultimate FC9932

    Last edited by disne; 23-06-2020, 00:16.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    #2
    Odp: Wygraj odkurzacz Philips! Zagłosuj na najlepsze produkty dla mam w głosowaniu Hi

    Dziś ostatnia szansa na wygraną! Zobacz, które produkty dla dzieci zasłużyły na miano Hit Najlepsze dla dziecka oraz Hit Mam - zagłosuj na swój ulubiony produkt i wygraj super nagrodę - nowoczesny odkurzacz marki Philips.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wygraj odkurzacz Philips! Zagłosuj na najlepsze produkty dla mam w głosowaniu Hi

      Wybraliśmy najlepsze produkty dla dzieci i rodziców!

      Nagrody HIT Najlepsze dla dziecka zostały przyznane - zobacz, jakie produkty w 2017 roku zwyciężyły.

      Poznaj wszystkich laureatów na Mamotoja.pl



      pozdrawiamy,
      Redakcja MamoToJa.pl

      Skomentuj

             
      Working...
      X