Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Seks oralny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez Basia101 Pokaż wiadomość
    Nie ma co się zmuszać ....seks ma być przyjemny!!!
    mąż musi to zrozumieć.
    zgadzam się w 100% NIE MA SIĘ CO ZMUSZAĆ, BO NIE O TO W TYM CHODZI

    JA TEZ NIE LUBIE TEGO ROBIC, ODRZUCA MNIE I UWAZAM ZE SA ROZNE LEPSZE SPOSOBY NA ZROBIENIE PRZYJEMNOSCI MEZOWI/PARTNEROWI

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      ogólnie mnie to nie kręci, mąż nie prosi więc mam z głowy.
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #18
        ja ogolnie tez tego nie lubie (chociaz na poczatku nie robilo mi to problemu) im zadziej tym gorzej, ale...kiedys maz mi powiedzial ze taki rodzaj pieszczot to dla faceta ukoronowanie jego meskosci, ze wie ze kobieta jest mu w pelni oddana - spoko czasem staram sie to zrozumiec i dac mu ta przyjemnosc, tym bardziej ze sama uwielbiam kiedy on sie tak odwdziecza

        Skomentuj


          #19
          Witam ponownie
          Dzięki dziewczyny za taki odzew Nie ma to jak takie wsparcie!

          U nas po rozmowie jest już OK. Powiedziałam dyplomatycznie co mi do końca nie pasuje. Teraz od czasu do czasu sama proponuję, mąż nie nalega na nic, i tak jest najlepiej!

          To prawda seks ma być przyjemnością, a nie obowiązkiem, w dodatku przykrym...

          Skomentuj


            #20
            Mój mąż mimo moje stanowczego "nie" czasem jeszcze stara się mnie przekonać lecz ostatatnio całkiem se przechlapał gdy zrobił to przez przypadek . Teraz wie, że może zapomnieś bo mnie to strasznie bolało aż doznałam pewnej kontuzji ale jednak czasem o tym wspomni... Jednak bez skutku

            Skomentuj


              #21
              no coz ja akurat jestem zwolenniczka.wspaniala gra wstepna.natomiast jesli ktos sie brzydzi czy nie akceptuje to nie powinien sie zmuszac!
              shannon

              Skomentuj


                #22
                Odp: Seks oralny

                no ja niby lubie (mąż by zaprzeczył) bo tak w głowie lubię, a jak co do czego przychodzi to szczęka zaraz boli hehe i już nie mam ochoty i wydaje mi się że źle robie, śliny tyle, tego tamtego i magia pryska

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Seks oralny

                  A ja to uwielbiam. Chociaż na początku robiłam to tylko po to żeby mojemu było przyjemnie. Dopiero po jakimś czasie nauczyłam się sama czerpać przyjemność z robienia mu kolokwialnie mówiąc loda. Wszystkiego się da nauczyć.
                  A zapach? Cóż kobietki, Wy też fiołkami nie pachniecie. I nie mówię tu o smrodzie, ale okolice intymne każdego z nas pachną specyficznie i trzeba się do tego przyzwyczaić i tyle.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Seks oralny

                    wiesz co, nie zmuszaj się do niczego, twój mąż powinien ciebie w umiejętny sposób zachęcić, a nie zmuszać, nie miej sobie za złe

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Seks oralny

                      Jest tyle różnych sposobów na urozmaicenie seksu, np. xxx. Koniecznie musi mieć ten seks oralny? Nie da się go namówić na coś innego w zamian?
                      Last edited by disne; 18-08-2020, 17:56. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Seks oralny

                        Jeżeli Twój mąż tego chce, a Ty nie to z szacunku do Ciebie powinien sobie to darować. Porozmawiaj z nim na ten temat wytłumacz mu dlaczego tak jest i znajdźcie wspólne rozwiązanie, które dla obojga będzie korzystne

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Seks oralny

                          Rozmowa przede wszystkim. Ważne, żeby on wiedział czego ty pragniesz, ale też byś ty znała jego pragnienia. Seks przecież jest bardzo ważną częścią małżeństwa i najwspanialszym okazywaniem miłości!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Seks oralny

                            Ja nauczyłam się komunikować mężowi co mi sprawia przyjemność a co nie, przecież jesteśmy małżeństwem więc takie rzeczy to normalka, więc rozmowa moim zdaniem na pierwszym miejscu

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Seks oralny

                              Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa uważam że to pdostawa związku i w każdej kwestii właśnie po przez rozmowę najlepiej się porozumieć .

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Seks oralny

                                My też ustaliliśmy sobie co lubimy a czego nie i w łóżku było super. Do czasu aż mąż nie zaczął mieć problemów z potencją. Zaczęłam się zastanawiać nad zamówieniem kamagry z xxx ale on nie chce się w żaden sposób leczyć. Nie wiem już czy ma mnie dość czy może ma jakieś problemy. Jak go przekonać?
                                Last edited by disne; 18-08-2020, 17:56. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X