Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie dobre kremy na zmarszczki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie dobre kremy na zmarszczki

    Dziewczyny szukam obecnie dobrych kremów redukujacych zmarszczki na twarzy. Czy takowe kosmetyki istnieją czy nie ma sobie co obiecywać ich działania?

    Jakich używacie na co dzień?

    #2
    Odp: Jakie dobre kremy na zmarszczki

    mi latem i zimą wysusza się skóra i tego lata stosowałam ziaję herbikaplant krem odżywczo - kojący olej awokado [niebieski] i byłam z niego bardzo zadowolona, bo ani razu nie odczułam, żebym miała suchą skórę, nawet po opalaniu. Zresztą pisałam o nim wyżej.
    Teraz na zimę kupiłam sobie na wypróbowanie też ziaję oliwkową naturalny krem oliwkowy [zielony] no i niby też pomaga i nie mam suchej skóry, ale jednak wolałam ten niebieski.
    Trzeba tylko przyznać, że jest za*********iście wydajny. Zresztą ten niebieski też powinien wystarczyć na całą zimę.

    Jeśli chcesz zobaczyć lepszy efekt na twarzy, polecam tak poza tym nie kremy ale zabiegi. Świetne efekty daje zabieg z osoczem bogatopłytkowym;
    https://magnopere.pl/regeneris-osocze-bogatoplytkowe/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie dobre kremy na zmarszczki

      ja szukam ostatnio czegoś z ruszczykiem kolczastym, guaraną, żeń-szeniem i topolą czarną... :| naczytałam się, że dobrze robią na zmarszczki
      Fantazja to wieczna wiosna.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie dobre kremy na zmarszczki

        Własnie szukałam kremu i chyba musze się zapytac co i jak z nim bo jednak wole sie podpytać co i jak i czy działa

        Skomentuj

               
        Working...
        X