Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-05-2019, 11:10
wasosia wasosia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wasosia.polki.pl

Domyślnie Odp: Dziecko i pies

Posiadanie zwierzaka, musi być bardzo odpowiedzialne. DLatego trzeba też o to zwierze odpowiednio dbac. Macie w swoich domach takie http://zdrowyfutrzak.pl/pl/pielegnacja/
preparaty do pielegnacji ?W końcu zadbany zwierzak, to szcześliwy zwierzak.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-2019, 13:55
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, również dla dziecka. Najlepiej psu kupić legowisko, zeby miał swój własny kącik i żeby miał gdzie spać Proponuję kupić coś z tej strony: https://www.zwierzakowo.pl/122-legowisko-dla-psa ze względu na duży wybór oraz przystępne ceny Pies na pewno będzie zadowolony z takiego zakupu i z pewnością będzie Ci dziękował przez kolejny tydzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-2019, 14:20
AnAngel AnAngel jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
AnAngel.polki.pl

Ja mam też w domu synka i owczarka niemieckiego i musze powiedzieć że zgrana z nich para Częstują się, pomagają sobie ogólnie super sprawa, ale to trzeba kochać zwierzę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-08-2019, 17:40
Lucyna33 Lucyna33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Lucyna33.polki.pl

Pies choć jest przyjacielem człowieka to jest to też zobowiązanie. Trzeba mu zapewnić odpowiednią porcję ruchu no i karmy. Powinna być gatunkowo najlepszej jakości. Dobrą karmą jest reico. Z naturalnych składników bez chemicznych konserwantów a zawartość mięsa w karmie mokrej wynosi ok 70 procent.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-08-2019, 21:20
mamatokobieta mamatokobieta jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mamatokobieta.polki.pl

Od zawsze obcowałam z psami i moje dzieciaki także. Tak jak tu dziewczyny wspomniały to uczy dziecko obowiązku, odpowiedzialności. Moim zdaniem każda rasa nadaje się do przebywania z dzieckiem, kwestia wychowania pieska, aby nie był agresorem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-09-2019, 11:08
MammaMiah MammaMiah jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
MammaMiah.polki.pl

Cytat:
Napisał mamatokobieta Zobacz post
Od zawsze obcowałam z psami i moje dzieciaki także. Tak jak tu dziewczyny wspomniały to uczy dziecko obowiązku, odpowiedzialności. Moim zdaniem każda rasa nadaje się do przebywania z dzieckiem, kwestia wychowania pieska, aby nie był agresorem.

100% prawdy!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-09-2019, 10:11
JugoPolka's Avatar
JugoPolka JugoPolka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
JugoPolka.polki.pl

są psy bardziej lub mniej skłonne do agresji, ale każdego psa da sie naprostować jeżeli będzie się go uczyło od małego co może a czego nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania