Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kąpiemy dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kąpiemy dziecko

    Jestem szczęśliwą mamą dwunastoletniej dziewczynki i siedmiomiesięcznego chłopca. Ten nasz maluch podbił serca całej naszej trójki i nie tylko. Od początku kąpielą Szymka zajmuje się mój mąż. Mały kiedy bierze kąpiel jest w siódmym niebie. Zadowolony chlapie na wszystkie strony, przekręca się z plecków na brzuszek i odwrotnie jednym słowem tatuś ma co robić podczas tej kąpieli. Szymek już teraz rozumie kiedy tata wieczorem woła na niego z łazienki że chlapu-chlapu gotowe. Oboje z mężem mają ogromną frajde. Szymuś nie boi się wody może mu zachlapać oczka, a on i tak z radości aż piszczy.
    Fajnie widzieć jak chłopaki dzięki tej wieczornej kąpieli mają ze sobą cudowny kontakt. Kochane mamy tatusiowie też świetnie sobie radzą tylko dajcie im spróbować. Przecież oni też chcą czuć się potrzebni.
    Attached Files
    Last edited by maja2222; 11-03-2011, 22:17.

    Skomentuj


      #17
      Odp: Kąpiemy dziecko

      Mam dwie czteromiesieczne córeczki które dopiero teraz powoli zaczynaja rozumiec co to jest kąpiel.Baz codziennego mycia nie było by dnia zaliczonego bo wtedy moje Córeczki czuja sie swieże i pachnace i gotowe do snu.Najbardziej uwielbiaja gdy kąpie je tatus wtedy sa w siódmym niebie. Mamusia kąpie co dzien i nie ma takiej frajdy,gdyz tata jest w domu tylko na weekend.
      Attached Files
      <a<a

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kąpiemy dziecko

        jestem jeszcze przed tym etapem, jednak moja koleżanka to przerabiała. Kasia znalazła fajne rozwiązanie - kupiła specjalny kubek do mycia głowy. Bardzo ciekawie rozwiązany ponieważ z jednej strony ma taką miękką krawędź chyba z gumy która podczas spłukiwania głowy przylega do czoła dziecka a woda spływa do tyłu wiec nie ma już strachu że poleci do oczek czy na buzie dziecka. Spróbujcie! Mam nadzieje, że u mnie nie będzie tego problemu ale jakby co to wiem co robić

        Skomentuj

               
        Working...
        X