Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabiegi kosmetyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zabiegi kosmetyczne

    ja preferuje delikatne zabiegi, bardzo lubię mezoterapię zawsze bardzo fajnie się po niej czuję. ostatnio moja lekarka zaproponowała mi ostrzykniecie atelokolagenem Linerase, zgodziłam się i dziś miałam 2 zabieg. muszę przyznać, że czuję się bardzo fajnie, efekt delikatnej poprawy jędrności skóry zauważyłam już po pierwszym razie. zobaczymy jak bedzie dalej

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zabiegi kosmetyczne

      dziewczyny a czy ktoś z was stosował może elancyl slim design? czytałam na kwc że efekty są widoczne po około tygodniu, jak to było u was? podzielcie się prosze opinią

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zabiegi kosmetyczne

        Również polecam mezoterapię. Świetnie poprawia kondycję skóry.
        begirl, sama nie stosowałam, ale czytałam bardzo dobre opinie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Zabiegi kosmetyczne

          Polecam serdecznie dr Jachnę-Grzesiak z Kliniki Chirurgii Plastycznej w Warszawie. Jestem zadowolona z zabiegu -przeszczep tłuszczu i plastyka brzucha. Pani Doktor jest osobą bardzo konkretną i wie, co robi. Dokładnie mnie obejrzała i wysłuchała, zaproponowała rozwiązanie. Wyjaśniła za i przeciw, odpowiedziała wyczerpująco na każde moje pytanie. Dr Grzesiak mogę polecić z czystym sumieniem.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zabiegi kosmetyczne

            Fajne zabiegi wykonują w pedicure bemowo. Bardzo miła obsługa i wysokiej jakości zabiegi kosmetyczne w atrakcyjnych cenach.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Zabiegi kosmetyczne

              Ja co parę miesięcy robię kwasy i mikrodermabrazję. Ale jak będę mieć więcej czasu to wybiorę się na jakieś ujędrnianie. Koleżanka robiła ostatnio zabieg Maximus na cellulit i jest bardzo zadowolona. Polecam centrum Viva-Derm - ja tam chodzę

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                Moja mama wykonywała też zabieg z użyciem botoksu - wypełnianie zmarszczek, była bardzo zadowolona i mówiła, że efekty już widziała po pierwszym dniu od zabiegu. Ona poleca Manufakturę Piękna z Wrocławia. Może któraś z Was też tam była i chce podzielić się swoim doświadczeniem ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zabiegi kosmetyczne

                  A co myślicie o zabiegach korekcji uszu? Dla niektórych to jedyny sposób na wyzbycie się kompleksów. Naturalny efekt osiągają chirurdzy z kliniki drolender.pl. Zapoznajcie się z ofertą tego gabinetu, ponieważ jest bardzo rozbudowana.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zabiegi kosmetyczne

                    Ja polecam zabieg mezoterapii. Świetnie odnawia skórę. Zabieg wykonywałam w klinice Look-medica w Łodzi u dr Kardas. Świetna specjalistka medycyny estetycznej. Potrafi dobrze doradzić. Teraz zaczynam się interesować zabiegiem osoczem bogatopłytkowym, podobno daje niesamowite rezultaty.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zabiegi kosmetyczne

                      Na razie robiłam sobie mikrodermabrazję, moja twarz wygląda o niebo lepiej i zauważa to coraz więcej osób. Depilację laserową też mam w planach, może jak dłużej posiedzę na http://kulturody.pl/ to jeszcze na coś się namyślę przeróżne zabiegi tam opisują.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Zabiegi kosmetyczne

                        Nie mam nic przeciwko zabiegom medycyny estetycznej. Jeżeli tylko pomoże w pozbyciu się kompleksów z powodu uciążliwych wad naszego ciała to dlaczego sobie nie pomóc. Sama ostatnio poddałam się zabiegowi usunięcia nadpotliwości. Stosowałam przeróżne kosmetyki i lekarstwa, ale bez skutku. Dopiero w salonie Good Time Day Spa xxxxx
                        gdzie robiłam sobie kosmetykę okolicznościową dowiedziałam się, że mogą mi też pomóc pozbyć się wstydliwego problemu. I skorzystałam. Wszystko odbyło się szybko i co ważne bezboleśnie. A efekt? Efekt jest odczuwalny od razu. Tak więc drogie panie, nie bójcie się tylko korzystajcie z medycyny estetycznej jeżeli tylko uznacie, że macie taką potrzebę.
                        Last edited by disne; 20-06-2020, 00:09. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Zabiegi kosmetyczne

                          Sama zauwazyłam znaczne pogorszenie stanu mojej cery przed 30stką. Nigdy nie sądziłam,że dopadną mnie zmarszczki ale jednak brak kolagenu dał o sobie znać

                          Jestem przeciwna powaznym operacjom plastycznym ale zdecydowałam się na mezoterapie igłową. Dzięki niej można o wiele skuteczniej wprowadzić składniki odżywcze pod skórę. Na tej stronie jest opis zabiegu:
                          xxxxxxxxx

                          Chodziłam na to do salonu Queensclinic w Warszawie na ulicy Komisji Edukacji Narodowej.Jestem zachwycona po serii zabiegów bo twarz prezentuje się o wiele młodziej, o wiele lepiej !
                          Last edited by disne; 20-06-2020, 00:10. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Zabiegi kosmetyczne

                            Chyba każda spośród moich koleżanek boryka się z rozstępami... Najbardziej te, które już są po ciązy. Nie ma co walczyć z nimi za pomocą kosmetyków, czy innych kremów - trzeba potraktować je ostrzej Warto pomyśleć o laserowym usuwaniu rozstępów - to zabiegi, które można zrobić między innymi w Vici Clinic w Krakowie. Efekty widać już po 1-2 zabiegach. Warto o tym poczytać.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Zabiegi kosmetyczne

                              czasem chodzę na oczyszczanie twarzy i tyle z moich zabiegów. Paznokcie robię sobie sama więc nie muszę odwiedzać kosmetyczki, chyba że makeup na jakąś ważniejszą okazję

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                                Ja jakoś nie mam odwagi na zabiegi inwazyjne choć kuszą mnie bardzo rzęsy, sama w domu natomiast robię sobie zabieg na piękne stopy, przyjaciółka poleciła mi płyn na zgrubiały naskórek i jest rewelacyjny. Osczędność czasu i pieniędzy a efekt super gładki xxxxxxxxxxx
                                Last edited by disne; 20-06-2020, 00:10. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X