Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwielbiam spodnie!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Uwielbiam spodnie!

    Lubicie chodzić w sukienkach czy spódnicach? Ja jestem raczej maniakiem spodni i trudno mi się czasem złamać i włożyć coś innego, ale wiadomo, że nie zawsze wypada tylko portki wkładać
  •    
       

    #2
    Ja też lubię spodnie, jest mi wygodnie...

    Skomentuj


      #3
      W spodniach też można ładnie i elegancko wyglądać. Ja też wolę spodnie, nawet ostatnio kupiłam sobie 2 pary. Zakładam butki na obcasie, ładną bluzkę, płaszczyk czy kurteczkę i czuję się, ładna i elegancka a przy tym jest wygodnie. W spódnicy czy w sukience też można ale ostatnio chyba dużo dziewczyn woli spodnie.

      Skomentuj


        #4
        ja lubię spodnie...sukienkę czy spódnicę zakładam jak już muszę

        Skomentuj


          #5
          Ja też jestem raczej spodniowa

          Skomentuj


            #6
            widze, ze mamy zwolenniczki spodni Ja równiez sie do niech zaliczam Sukienka a raczej spódnica tylko w jak mnie sytuacja zmusi
            Bartuś 26.06.08
            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

            Skomentuj


              #7
              ja tez wolę spodnie - a sukienka zarezerwowana tylko na wyjścia typu wesele, rodzinne uroczystości.
              na co dzień raczej za wózkiem i dzieckiem pomykam w spodniach
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja też wole spodnie najwygodniejsze

                Skomentuj


                  #9
                  ja tez kocham spodnie, nielubie spódnic może dlatego że szczuplutka nie jestem, zakładam spódnicę (długą) tylko jak muszę, ostatnio w maju na komunii syna.
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #10
                    na codzien chodze w dzinsach ale od niedzieli zakladam spodnice

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Uwielbiam spodnie!

                      Ja sie dolaczam do grona mamusiek w spodniach!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Uwielbiam spodnie!

                        Jansy to podstawa mojej szafy ,są w róznych kolorach i fasonach nie cierpie spodni materiałowych -mam w prawdzie klasiki czarne trzymam jak relikwie bo moga sie przydać ale powiem szczerze ze miałam je 2x.W lecie nosze roznego rodzaju spodenki i rybaczki ,kombinezony.Sukienki mam 2 a spódnice 1


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Uwielbiam spodnie!

                          ja uwielbiam leginsy, bryczesy, obcisle spodnie ale tez chodze w spodniczkach, w lato w sukienkach przewiewnych

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Uwielbiam spodnie!

                            No mi zdecydowanie jest wygodniej w spodniach, ale lepiej wygladam w sukienkach. Na wielkie wyjście, impreza, ślub, chrzciny koniecznie sukienka i obcasik. Na co dzień spodnie i bardziej sportowy strój.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Uwielbiam spodnie!

                              często chodzę w spodniach, bo jakoś się przyjęło że wygodniejsze, ale uwielbiam spódnice i sukienki. Latem tylko je nosze. Ale jak chłodno to spodnie bo nienawidzę rajstop

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X