Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    To za ile kupiłaś te butelki?Ja brałam ok3lata temu w aptece to ponad 30zł czy jakoś tak?Ja rodzę tam gdzie zawsze w naszym mieście,ma do szpitala ok10kilometrów,chociaż ktos mnie odwiedzi gdy leżę bo tak to sama bym leżała w innym miescie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      butelki dostałam w prezencie
      dziewczyny szukam i szukam bo opryszczka mi wyskoczyła i nie wiem czy moge zovirax albo te plastry COMPEED stosowac wiecie moze?

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Hey ja własnie gotuję zupke na obiadek,dziś pomidorowa z ryżem.
        Ja też mam wizytę u lekarza 13 maja

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Ja też mam 13 maja USG 3D a połówkowe 26 maja w dzień Matki pierwszy prezent
          A ja dziś z obiadem ide na łatwizne i zaraz wstawiam kurczaka do piekarnika
          Czekamy na Ciebie maleństwo



          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            a ja będe rodzić prawdopodobnie w tym samym szpitalu co ostatnio, mam tak z 15 minut jazdy samochodem.Jednak dobrze mieć szpital bliziutko domu,pamiętam ze chciałam tam dojechać jak najszybciej.
            ooo to sporo z nas ma wizyte usg na 13stego


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              A ja właśnie wróciłam z wizyty. Maleństwo jest duże. I prawdopodobnie to dziewczynka, chociaż do końca nie wiadomo.
              Niestety przez ostatni tydzień cały czas mnie brzuch boli Pani doktor mówi, że to skurcze. W związku z tym mam dużo leżeć, ale do pracy mogę chodzić. Jeżeli nie będzie poprawy po tabletkach, które mi zapisała to kończę pracę za dwa tygodnie.
              My planujemy niedługo przeprowadzkę do rodzinnej miejscowości. Więc jeżeli nic się nie zmieni to do szpitala będę miała około 20 minut. Jeżeli jednak zostaniemy tutaj, to też będę rodzić w Poznaniu.
              Życzę wszstkim, żeby 13 pokazały się ładnie dziecziaczki od strony płci
              Ja następną wizytę mam w moje urodziny i imieniny mojego męża - 1 czerwca





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Cześć dziewczynki jestem dziś!
                siedze w pracy i zamiast pracować to ziewam...pogoda-masakra!!! najgorsze że do końca tygodnia ma tak być (bynajmniej u mnie na dolnym śląsku) ehhh

                podolec narobiłaś mi smaka tą pomidorówką odkąd jestem w ciąży to pomidorówka mi straaasznie smakuje tyle że mój małż nie przepada i jak gotuje to jak to się mówi " sama sobie ugotowałaś sama sobie zjedz!"
                ja wczoraj zaś u teściowej na obiadku byłam, moja teściowa nie pracuje na razie i sama mówi że szału w domu dostaje i ciągle na obiadki zaprasza- wczoraj zrobila lazanię

                adus może wkleiłabyś nam zdjęcie swojego maleństwa z wczorajszej wizyty? i odpoczywaj jak lekarka kazała, a prace masz lightową?

                i dziewuszki czekamy na informacje jak tam wasze pociechy 13-stego na usg i może zdjęcia powklejacie i wy?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Witajcie kochane
                  Ada gratuluje dziewczynki chyba że jeszcze się zmienii dbaj o siebie i maleństwo.
                  U mnie tez okropna pogoda, leje i zimno brr
                  Beau a długo jeszcze będziersz pracować?, ja odchodze na zwolnienie 1 lipca jeśli do tego czasu się będe dobrze czuła.
                  Jak dostane zdjęcie z usg to oczywiście wkleje


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    agatko w sumie jak będę się dobrze czuła to będę pracować "do końca" znaczy myślałam żeby pójść na zwolnienie miesiąc przed porodem, ale zobaczymy jak to będzie, ja mam prace lightową-biurową...na razie nie chce iść na zwolnienie bo nie wiem co w domu będe robć pewnie 2 dni mi się będzie podobać ale potem????
                    dziewuszki wiecie co ja sobie wymyśliłam że pójdę na podyplomowe studia no i co najgorsze wiadomo że studia zaczynają się w październiku a ja mam termin na 17 września i nie wiem czy z motyką na slońce się nie rzucam! moi rodzice mówią żeby się zapisać i potem będziemy się martiwć jak zgrać to z dzieckiem, ale sama nie wiem czy dam rade- niby zjazdy co 2 tyg sobota/niedziela ale jednak z tym karmieniem to troche kiszka...
                    doradzcie coś mamusie bo moje to pierwsze dziecko i jestem ogolnie zielona

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Witajcie kochane. Coś ta 13 szczęśliwa dla wielu, ja przynajmniej nie mogę się jej doczekać.
                      U mnie też dzisiaj paskudnie, normalnie jesiennie, a na weekend wyjazd ciekawy zaplanowany, buuu.
                      Ada super, że znasz już płeć, gratuluję dziewczynki. Wypoczywaj dużo i nie stresuj się.
                      Agatakul ja też myślałam iść na zwolnienie od 1 lipca, ale tak sobie ostatnio pomyślałam, że już pewnie taka okazja sie więcej nie trafi, żeby sobie odpocząć w domu za 100% i pójdę już chyba od początku czerwca, a co!
                      Beau a ciebie podziwiam, że chcesz tak prawie do końca pracować, no i jeszcze studia zaraz. Ja bym chyba nie dała rady, ale skoro rodzice ci tak doradzają, to na pewno będą służyć pomocą, więc może rzeczywiście warto spróbować. A pokarm, no nie wiem, może odciągać i buteleczką ktoś poda w razie nieobecności.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Ciesze sie ze u Was dziewczynki wszytsko oki. I ze juz kazda prawie wie co bedzie miec
                        Ja nie pracuje jestem na wychowawczym i nie wiem jak dlugo bym pracowala, ale radze dziewzcyny zebyscie wypoczywaly ile sie da w domu. I ogolnie sie obijaly bo poznije juz tak nie bedzie Ja w pierwszej ciazy stawialam prace na pierwszym miejscu i teraz zaluje bo nikt sie nade mna nie litowal. Wiec czemu my musimy? Bierzcie zwolnienia bo przeciez placa 100% i niczym sie nie martwcie
                        U mnie dzis straszna pogoda az nic sie nie chhe a musialam posprztac bo jutro mam szkole a po poludniu znajomi na weekend przjada wiec trzeba cos przygotowac
                        Czuje juz coraz czesciej jak moj szkrabek sie porusza to takie wspaniale. Wiecie czasem jak mnie tak z nienacka kopnie to az tak troszke przestraszy)

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Beau zdjęcia niestety nie dostałam Moja lekarka jakoś nie daje chętnie zdjęć Na razie dostałam tylko jedno i to takie, na którym dzidzia jest słabo widoczna. Jeśli chodzi o pracę, to pracuję w biurze, ale mam ostatnio trochę stresów w pracy. Chciałam pracować do końca czerwca, ale w tej sytuacji będę tak jak uzgodniłyśmy z lekarką do końca maja. Dziecko jest najważniejsze.
                          Dziękuję wszystkim za gratulacje





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Witam dziewczynki z ranka
                            beau ja też myśle że jak masz rodziców i meza którzy Ci pomogą to się nie zastanawiaj tylko sie zapisz się na te studia a jak pisałaś zjazdy będziesz miała co 2 tygodnie więc dasz rade
                            Ja tez uważam że dziecko najwazniejsze i jakbym się zle czuła to od razu poszłabym na zwolnienie więc dobrze Aduś robisz.
                            Dziwna jakaś dzisiaj ta pogoda, ubrałam się ciepłej bo patrze znowy mokro a wyszłam na dwór to jakoś tak ciepło i duszno..miłego piąteczku


                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Cześć dziewczyny!
                              I mamy piąteczek, bardzo szybko zlecial mi ten tydzień pewnie dlatego że o jeden dzień krótszy
                              Wiecie ja o tym żeby pracowac to tak sobie wymyśliłam bo przecież dobrze się czuję, chociaż wiadomo ciepło bedzie i brzuszek większy to może nie być tak lekko już... wiec kto wie może zdecyduję się pójść szybciej na zwolnienie.

                              Dziewczyny mierzylam swój brzuszek mam juz 108 cm!!!! Moja bratowa miała tyle jak do porodu szła heh tyle że ona glowe niższa ode mnie i taka drobniejsza bo ja to 172 wzrostu mam. A jak tam Wasze brzuszki???

                              P.S. na szczęście jeszcze sobie skarpetki i buty sama zakładam aczkolwiek jak jeden dzień było tak cieplutko chyba w zeszłą sobotę to było to sandały mi mąż zapinal bo takie kijowe zapięcie że sama nie mogłam dac rady

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Mi z tym tez nie wygodnie.W brzuszku mam 106cm.Szwagierka urodziła pierwsze dziecko w lipcu a w pazdzierniku zaczynała drugi rok studiów,ściągała mleko i mała karmiła babcia butlą lub panie w żłobku.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X