Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    dziękuję poczytałam wasze rady i udało się
    P.S. też mam zrobić kolejne badanie morf i mocz, ale pójde w następnym tygodniu, mam zrobić do następnej wizyty a to za 3 tygodnie...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      dawaj zdjęcie brzuszka...ja tez mam bardzo duży,każdy myśli,że nie długo będę rodzić.....

      Moje największe szczęście

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        gizelko a tutaj mogę wklejać? bo przeglądam wątek i nie widzę żadnych załączników? brzuszek wkleję ale musze wpierw poprosić męża o jakieś zdjątko ale on lubi pstrykać foteczki to jutro na pewno pstryknie cosik

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          tutaj dodajemy wszystko nawet co mamy już dla dzidziusiów....ja już dawałam....dawaj ....nie wstydż sie....w czwartek dam następne-bo mam wizytę....

          Moje największe szczęście

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            gizelko chyba już pójdę sie wykapac i lulu bo jutro do pracy na 7 więc o 6 musze wstac-staram się za póżno spać nie chodzić bo potem istne męki przechodzę jak mam z wyrka wstać
            tak więc do jutra w pracy wbiję się na forum dobranoc Tobie i dobranoc innym ciążóweczkom jakby któraś jeszcze tu zajrzała...

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              a najnowsze zdjątko wrzuce na skaner jutro a potem tu wkleje jeszcze raz dobranoc

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Czescie dziewczynki!!
                Witamy nowa mamuske. No i moze bajtel do nas dolaczy ponownie choc termin ma na grudzien ale pisze ze pustki u niej wiec ja zaprosilam.
                A ja dzisiaj u lekarza bylam potwierdzil dziewczynke teraz imie wybrac trzeba. Ale niestety musze zrobic jeszcze raz glukoze i to 75g wypic ble mialam problemy z 50 a jak tu 75 i wytrzymam 2 godziny by nie zchaftowac sie. masakra az sie boje i do tego mam dolka malego ze hej i co gorsza moj maz wogole sie nie przejal tym co lekarz powiedzial no wsumie to nie jemu groz cukrzyca i to nie on nie daj boze bedzie cierpial do konca zycia. ah szkoda gadac bo zaraz sie rozrycze.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Napisane przez mamaKacperkaIfasolki Pokaż wiadomość
                  Czescie dziewczynki!!
                  Witamy nowa mamuske. No i moze bajtel do nas dolaczy ponownie choc termin ma na grudzien ale pisze ze pustki u niej wiec ja zaprosilam.
                  A ja dzisiaj u lekarza bylam potwierdzil dziewczynke teraz imie wybrac trzeba. Ale niestety musze zrobic jeszcze raz glukoze i to 75g wypic ble mialam problemy z 50 a jak tu 75 i wytrzymam 2 godziny by nie zchaftowac sie. masakra az sie boje i do tego mam dolka malego ze hej i co gorsza moj maz wogole sie nie przejal tym co lekarz powiedzial no wsumie to nie jemu groz cukrzyca i to nie on nie daj boze bedzie cierpial do konca zycia. ah szkoda gadac bo zaraz sie rozrycze.
                  MamaKacperka ja też się boję tego badania...bo w moczu mi też wyszło,ze mam glukozę i mam mega stracha....jutro idę powtarzać samą glukozę z krwi....
                  Moja lekarka mi powiedziała,że być może od owoców...zobaczymy....
                  Głowa do góry kochana ponoc cto jest cukrzyca ciażowa,która po porodzie mija....

                  Moje największe szczęście

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Napisalam ci na priv


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Cześć mamunie, witam również nowe wrześniówki. Chciałam Was pocieszyć, że cukrzyca ciążowa to nie jest poważny problem jeśli zadbamy o siebie. Moja siostra przechodziła tę dolegliwość, ale ostatecznie żadnymi konsekwencjami się to nie skończyło. I ona i dziecko są zdrowe. Dbajcie tylko o prawidłową dietę i trzymajcie się zaleceń lekarza, to wszystko. Będzie dobrze!
                      Ja będę robić glukozę pewnie w połowie maja, więc sama się przekonam. Apetyt na słodycze mam, szczególnie odkąd kiedy dowiedziałam się, że to córcia ale staram się przystopować i mam zamiar znów wrócić do metody odżywiania wg. Michela Montignac'a - polecam zainteresowanym, bo to dieta zdrowa, bezpieczna i polecona mi przez moją ginke. Przed ciążą schudłam 5 kg dzięki niej, bez frustracji i głodzenia, super! Opiera się na zrównoważonym menu wybierając produkty o niskim indeksie glikemicznym, co oznacza niski poziom cukru we krwi po spożyciu tychże. Baaardzo nam wszystkim to teraz potrzebne. Wrzucam zaraz moje zdjęcie z brzusiem - zapraszam do zerknięcia

                      Ściskam!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Dzien dobry wszystkim dzis
                        rzuciłam na skaner zdjęcie z wczorajszej wizyty u gin i zaraz spróbuję je tu wkleić, co prawda badanie bylo na brzuszku a z brzuszka są mniej wyraźne jak z badanie dopochwowego, w sumie robila mi obie wersje ale zdjęcie tylko z badania brzuszka mam ale moze coś dojrzycie

                        mamaKacperkaIfasolki gratuluję dziewczynki to będzie parka jupi! trzymam kciuki żeby kolejne badanie wyszło dobre...
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                          Cześć mamunie, witam również nowe wrześniówki. Chciałam Was pocieszyć, że cukrzyca ciążowa to nie jest poważny problem jeśli zadbamy o siebie. Moja siostra przechodziła tę dolegliwość, ale ostatecznie żadnymi konsekwencjami się to nie skończyło. I ona i dziecko są zdrowe. Dbajcie tylko o prawidłową dietę i trzymajcie się zaleceń lekarza, to wszystko. Będzie dobrze!
                          Ja będę robić glukozę pewnie w połowie maja, więc sama się przekonam. Apetyt na słodycze mam, szczególnie odkąd kiedy dowiedziałam się, że to córcia ale staram się przystopować i mam zamiar znów wrócić do metody odżywiania wg. Michela Montignac'a - polecam zainteresowanym, bo to dieta zdrowa, bezpieczna i polecona mi przez moją ginke. Przed ciążą schudłam 5 kg dzięki niej, bez frustracji i głodzenia, super! Opiera się na zrównoważonym menu wybierając produkty o niskim indeksie glikemicznym, co oznacza niski poziom cukru we krwi po spożyciu tychże. Baaardzo nam wszystkim to teraz potrzebne. Wrzucam zaraz moje zdjęcie z brzusiem - zapraszam do zerknięcia

                          Ściskam!
                          No i focia brzusia
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            annamaja zainteresowałaś mnie tą dietką musze pobuszować w necie i poczytać cóż to za cudo!

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Beau śliczne zdjęcie maluszka, wszystko widać
                              A ja dziś miałam sen nie wiem czy proroczy czy nie ale śniło mi się że poszliśmy na usg i zobaczyliśmy że to chłopak.. hehe może być odwrotnie bo ponoć sny sie nie sprawdzają i dziewczynka będzie.. a do usg jeszcze 3 tygodnie.


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                                Dzien dobry wszystkim dzis
                                rzuciłam na skaner zdjęcie z wczorajszej wizyty u gin i zaraz spróbuję je tu wkleić, co prawda badanie bylo na brzuszku a z brzuszka są mniej wyraźne jak z badanie dopochwowego, w sumie robila mi obie wersje ale zdjęcie tylko z badania brzuszka mam ale moze coś dojrzycie

                                mamaKacperkaIfasolki gratuluję dziewczynki to będzie parka jupi! trzymam kciuki żeby kolejne badanie wyszło dobre...
                                Beau, widać całkiem ładnie dzidzie Widzę też, że mamy podobny termin, coś około 6 dni różnicy, fajnie! Trzymam kciuki za dzidzie!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X