Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Witam!
    Dawno się nie odzywałam. Poleciałam na małe wakacje do siostry do Szkocji. Miałam wrócić w piątek a w sobotę iść na wesele. Niestety wrócić nie mogę, bo samoloty nie latają Właśnie odwołali mi kolejny lot na poniedziałek W środę miałam iść do lekarza, ale z tego powodu muszę odwołać wizytę. Mam nadzieję, że uda i się wrócić w tym tygodniu.
    Cieszę się, że u Was wszystko w porządku. Gratuluję wszystkich córeczek i synków Mam nadzieję, że na następnej wizycie też pozam płeć. Pozdrawiam





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Ada widze ze Tobie pyly wulkanicznie skutecznie pokrzyzowaly plany. Az sie wierzyc nie chce ze wszystko zbieglo sie w jednym czasie.

      Pozdrawiam mamuski i ich pocieszki, milego tygodnia zycze !!!


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Witam serdecznie wszystkie ciążóweczki, jestem wrześnióweczką więc się dopisuję, termin mam na 17 września i dziś idę na wizytę do gina zobaczę czy moj fasolek coś podrósl a fasolek ma być płci męskiej, mam problem z wyborem imienia bo ciągle myślałam, że będzie dziewczynka znaczy do 15 tygodnia myślałam kiedy to fasolek na badaniu nie rozwarł nóżek i nie pokazał co tam między nimi jest

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Witam nową ciężarówkę.Szybko ci lekarz powiedział oby nic sie nie zmieniło i wróbelek nie odpadł.Ja po obiadku a wy co robicie?

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Napisane przez beau Pokaż wiadomość
            Witam serdecznie wszystkie ciążóweczki, jestem wrześnióweczką więc się dopisuję, termin mam na 17 września i dziś idę na wizytę do gina zobaczę czy moj fasolek coś podrósl a fasolek ma być płci męskiej, mam problem z wyborem imienia bo ciągle myślałam, że będzie dziewczynka znaczy do 15 tygodnia myślałam kiedy to fasolek na badaniu nie rozwarł nóżek i nie pokazał co tam między nimi jest
            Witaj kochana wśród nas....pewnie,że zaraz cię dopiszę i cieszymy się razem z tobą....u mnie też na 90% synek...teraz w czwartek myślę,że będę wiedzieć na 100%....
            Napisz coś więcej o sobie....czy to twoja pierwsza ciąża,ile masz latek itd....
            Razem jest rażniej....mówię ci....


            Hej Podolec ja odpoczywam i robiłam badania:mocz i morfologia...i w moczu wyszła,że jest glukoza...jutro idę powtórzyć samą glukozę.... a morfologia jest ok....tylko PH mi spadło na 6 a hemoglobina z 14,5 na 13,3-ale to norma....dzidziuś nie żle wysysa ze mnie.....

            Moje największe szczęście

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Hej mamuśki, witam nową wrześniówke
              Ja w pracy siedzie ale jeszcze tylko godzinke. Gizelko w tym tygodniu mam iść na różne badania m.in tez na morfolgie itd..
              Zaczełam czuć ruchy maleństwa,super uczucie, jakby łaskotanie Pozdrawiam i miłego dnia pa


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Ja mam zrobić mocz i krew tylko,z moczu miałam glukozę chyba ok90-norma to 100 a hemoglobine w szpitalu12.8 czyli na granicy.Ciekawe jak będzie teraz.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Hej dziewuszki jestem ponownie, już po wizycie u gina. Dziś maluszek nie rozszerzał nóżek jak ostatnio więc płci nie potwierdziła, ale ostatnio powiedziała że jak to dziewczynka to ona jest modelką a wierzcie mi do modelki pani doktor daleko heh no to teraz o mnie mam prawie 30 latek skończe w listopadzie dokładniej i to moja pierwsza ciąża, mdłości na szczęście mi minęły uf uf bo było kiepsko no i brzusio mam już spory niektórzy się dziwią ze to 19 tydzień ale jakoś tak mnie wybrzuszyło co poradzić
                  P.S. muszę doczytać cały wątek żeby wiedzieć która z was co pisała i przez to was poznać a jestem w połowie
                  a i zaraz spróbuję sobie zrobić suwaczek bo macie takie fajne ja też chcę też

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    próba suwaczkowa

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      nie wyszło próbuję dalej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        kolejna suwaczkowa próba

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                          nie wyszło próbuję dalej
                          Beau...kochana kliknij sobie który ci się podoba....stwórz swój...i pod koniec bedziesz miała pobierz kody....weż pierwszy kod skopiuj i wklej ten adres na swoich ustawieniach w podpicie....

                          Moje największe szczęście

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            aaa.wyszło ci-super

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              kurcze internet mi zmulił i nie widziałam że wkleiłam suwaczek huraaaaa!

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                a jak sie czujecie?-Ty i maluszek? Czujesz już ruchy.....?

                                Moje największe szczęście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X