Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    U mnie nic nie było,brak plamienia na początku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Dotka u mnie też nie było plamienia.
      Agatko doskonale Cię rozumiem. Też mi się dzisiaj pracować nie chciało. A po tych świętach to mi chyba przybyło trochę na wadze





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        czesc kobietki-mamuski
        ja ostatnio nie odzywalam sie bo jakos zaganiana bylam. Troszke sie przeforsowalam i dostalam krwawienia przed siwetami ale juz wszystko opanowane. Dzieki Bogu wszystko jest jak powinno
        U mnie swieta minely szybko i pelne byly smakolykow. Pewnie przytylam przez nie ale coz teraz nam wolno to sa slodkie kilogramy. A jak po swietach u Was

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Cześć mamuski.
          A ja dziś byłamu mojego ginka i słyszałam serduszko a tak poza tym to wszystko ok z maluszkiem.
          Xagusia to uważaj na siebie i nie przemęczaj sie
          Coś ostatnio pustki na forum. Miłego dnia pa


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Ja mam za tydzień wizytę,zaraz zjem obiadek.Super że dzidzie zdrowe i rosną

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Hej mamuśki kochane....
              Długo sie nie odzywałam a jak już to sporadycznie...
              Myślę,ze z dzidzią wszystko ok....a 22 juz wizyta(jeszcze 11dni)...
              Nie mam weny by pisać ale to nie znaczy,ze was nie czytam i olewam...nie...po prostu mam trudny czas i przeżywam to i to bardzo........
              Z mieszkaniem daliśmy sobie spokój....bo to juz nie na moje nerwy-zaczął mi brzusio twardnieć i na razie ratuję się nospą...-musze sie wyciszyć naładować akumulator.....dobrego wieczorku mamuśki i mimo tych problemów uśmiecham się do was....

              Moje największe szczęście

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Gizelko najwazniejsze to trzymac emocje na wodzy choc wiem ze to nie latwe, ale kazdy stres czy zdenerwowanie jest dla Ciebie teraz nie wskazane.

                Pisz do nas jestesmy tu po to zeby Cie wysluchac i wesprzec, nie warto tłumić w sobie emocje. Jesli masz ochote to pisz, nie bedziemy naciskac.

                Szkoda ze plany z mieszkaniem sie pokrzyzowaly, a przeciez juz mialo byc dobrze, ehh


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Witajcie, byłam u gin. i znam już płeć dziecka - będę mieć córeczkę!!! Jestem bardzo szczęśliwa Pozdrawiam wszystkie mamunie.

                  P.S. Na każde zmartwienie mamy złoty środek - tą myśl "dobrze, że jesteś" kierowaną do naszych pociech..

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                    Witajcie, byłam u gin. i znam już płeć dziecka - będę mieć córeczkę!!! Jestem bardzo szczęśliwa Pozdrawiam wszystkie mamunie.

                    P.S. Na każde zmartwienie mamy złoty środek - tą myśl "dobrze, że jesteś" kierowaną do naszych pociech..
                    Annamaja....GRATULUJĘ CÓRECZKI....ZARAZ WPISZĘ NA LISTĘ....a imię już macie wybrane?....
                    Ja mam 22.04 wizytę i myślę,ze już na 100% poznamy płeć....na razie jest synek

                    Moje największe szczęście

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                      Annamaja....GRATULUJĘ CÓRECZKI....ZARAZ WPISZĘ NA LISTĘ....a imię już macie wybrane?....
                      Ja mam 22.04 wizytę i myślę,ze już na 100% poznamy płeć....na razie jest synek
                      gizelka79, dziękuję bardzo! Imię jeszcze nie wybrane... Myślę o Lenie, Antonii lub Poli i kilku innych. Daję sobie jeszcze trochę czasu na wybranie tego napiękniejszego Dam znać jaki jest nasz ostateczny wybór. Pozdrawiam mamunie!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        annamaja gratuluje córeczki, ja nstępne usg mam za miesiąc i wtedy mam nadzieje też poznam płec maleństwa, pozdrawiam pa


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Ja w czwartek idę do lekarza to może będzie widać już płeć dzidzi?

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                            Ja w czwartek idę do lekarza to może będzie widać już płeć dzidzi?
                            tego ci życze kochana....

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Dzięki,oby oby coś pokazało

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Cieszę się, że moja taką pozycję przybrała.. Bo to wcześnie dość na płeć 16tc +1d.
                                Trzymam kciuki, oby Wasze maleństwa tak ładnie się zaprezentowały jak moja córeczka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X