Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Propozycje ulepszania forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Propozycje ulepszania forum

    Szkoda, bo przez to robi sie zamieszanie, bałagan. A nic trudnego raczej wklepać jakieś słowo. Niektórzy są zbyt wygodni niestety.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Propozycje ulepszania forum

      ladybzyk wykonała kawał dobrej roboty
      i własnie tak jest pisze a tu otwieram nowy wątek i się zastanawiał ja już o tym pisałam czy miałam zamiar napisać ...

      Skomentuj


        Odp: Propozycje ulepszania forum

        Kurcze a ja Wam przyznam że fakt czasem zapominam zerknąć do wyszukiwarki a czasem szukam ale mi nie wyszukuje a później patrzę o podobny temat ;/ Tak na prawdę myślę że powinien być jakiś administrator forum któy w razie powtórzeń mógłby wrzucać wszystko do jednego wątku.

        Skomentuj


          Odp: Propozycje ulepszania forum

          Jest bałagan i to duży, ale w szczególności nowe osoby nie przeszukuja forum tylo zakładają wątek, ja sie staram zawsze poszukać zanim coś napiszę, a ladybzyk faktycznie się narobiła przy tej liście.

          Skomentuj


            Odp: Propozycje ulepszania forum

            Jak narazie ja to klikam tylko nowe posty i tam zazwyczaj coś od siebie dorzucę..chyba, że gdzies sie udzielałam i jestem ciekawa co inni napisali..i przyznam się szczerze, że z wyszukiwarki jeszcze nie korzystałam..

            Skomentuj


              Odp: Propozycje ulepszania forum

              No tak macdzia to zrozumiałe jeśli nie interesuje Cię żaden konkretny temat, tylko tak dla przyjemności sobie z nami piszesz ale pewnie niedługo to się zmieni jak już będzie dzidzia, ja też jak korzystam z wyszukiwarki to zazwyczaj dotyczy to Majki, przeziębienia, ząbkowania i takie tam inne...

              Skomentuj


                Odp: Propozycje ulepszania forum

                Też nie zakładam wątków, jest wyszukiwarka i lepiej wejsć w nią i wpisać hasło które nas interesuje. Jest niestety cieżko znaleźć coś , bo wątki się strasznie powtarzają już :/ Można by to jakaś oagrnać i usunąć.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Propozycje ulepszania forum

                  przydałaby się jeszcze opcja edytowania postów Czasem zapomnę się i chciałabym coś dopisać ale wtedy uznawane to może być za efekt tylko nabijania dodatkowych postów Bardzo by się to przydało Już kiedyś chyba o tym wspominałyśmy

                  Skomentuj


                    Odp: Propozycje ulepszania forum

                    Redakcjo czy była by możliwość wrzucenia wszystkich postów z monte kanapka, serowych przekąsek w jakiś jeden wątek - bo testerzy z trnd zakładają x-wątków nowych i zrobił się bałagan straszny :/

                    Skomentuj


                      Odp: Propozycje ulepszania forum

                      Popieram to co napisała koleżanka wyżej.
                      Redakcjo a jest taka możliwość że zanim post zostanie opublikowany musicie wyrazić na to zgodę? Tak jak przy dodawaniu zdjęć w konkursach, że musi przejść przez moderatora.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Propozycje ulepszania forum

                        Ja mam propozycję, która nie wiem czy padła wcześniej czy nie. W związku z tym, że na forum odbywa się konkurs co tydzień, według mnie powinny być dwa licznik - jeden ogólny zliczający ogólną liczbę dodanych postów, a drugi tygodniowy zestawiający wpisy tylko z danego tygodnia. Łatwiej byłoby rozstrzygać konkurs

                        Skomentuj


                          Odp: Propozycje ulepszania forum

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          przydałaby się jeszcze opcja edytowania postów Czasem zapomnę się i chciałabym coś dopisać ale wtedy uznawane to może być za efekt tylko nabijania dodatkowych postów Bardzo by się to przydało Już kiedyś chyba o tym wspominałyśmy
                          Oooo, to to tez bardzo dobry pomysł

                          Skomentuj


                            Odp: Propozycje ulepszania forum

                            Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                            Ja mam propozycję, która nie wiem czy padła wcześniej czy nie. W związku z tym, że na forum odbywa się konkurs co tydzień, według mnie powinny być dwa licznik - jeden ogólny zliczający ogólną liczbę dodanych postów, a drugi tygodniowy zestawiający wpisy tylko z danego tygodnia. Łatwiej byłoby rozstrzygać konkurs
                            ilość tygodniową swoich postów można łatwo sprawdzić w ustawieniach swojego konta, ale także możesz sprawdzić ile postów napisały inne użytkowniczki - jeśli nie wiesz, gdzie szukać takiej opcji daj znać postaram się pomóc

                            a nie wiem czy opcja oficjalnego pokazywania liczby postów tygodniowych jest potrzebna ale nie mi to oceniać

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X