Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    To teraz uważaj na siebie, łykaj dalej kwas foliowy, witaminki dla ciężarnych, uważaj, by Cie anemia nie dorwała, bo to dość częste, po prostu trzeba się zdrowo odżywiać ale nie obżerać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ladybzyk ma rację w 100%
      jeszce raz gratulacje! Niech wam sie rośnie zdrowo i spokojnie

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        dzię ki dziewczyny z tym obżeraniem, to nawet jeszcze nawet nie mam jakiegos apetytu, ale co będzie w święta? hehe alez bym upiekła piernik

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć dziewczynywidzę ze rozkwitacie.z tym jedzeniem to jest tak ze to jest kwestia gemetyczna ja osobiście tak mysle bo ja mowilam ze jak zajdę w ciąże to bede dbała o o to co jem i zeby nie przytyć.ale. Prawda była taka ze jak mnie dopadły mdlosci to nie mogłam jesc nic wiec min maz był w stanie mi nawet smażyć codziennie frytki bym cokolwiek jadła bo było złe pod względem jedzenia ze mną.na szczęście po 2mies przeszło i jadłam i to tak jadłam ale słodycze najlepiej nutelle słoik na 2 dni wystarczał.przytyłam co prawda z 16 kg ale nie widać nic tyłek lekko sie zwiększył a brzucha wcale nie ma wielkiego a położna. Mowila ze mały na jej oko ma 3.6kg.wiec mysle ze duzo dają geny bo naprawde ja nie oszczędzając sie z tymi słodyczami nie byłam w stanie sie oprzeć i wsumie myślałam ze będzie dziewczynka skoro tak słodkie jadłam
          Zostało pare dni do terminu a ja juz tak mam dość ze głowa mała.ciezko spac o ile spaniem mozna to nazwać bo co pół godz siku musze zanim zasnę znowu muszę iść.podnieść sie ciezko i przekręcić z boki na bok tak samo po czuje jakby mi wszyski w środku peknac miało.modle sie zeby sie na wigilie nie zaczęło bo tak chce mi sie tych samolykow a lerzal na porodowce raczej nie zjem nic.tzn.jakbym urodziła z samego rana w wigilie to na kolacje wyjdę bo tu jesli nic sie nie działo wychodzi sie po 6 godz.wiec czekam na wozek ktory ma lada dzien byc bo ta. Jest fotelik bez ktorego dziecka z szpitala nie weźmiesz i moge isc rodzic!
          Widzę ze Iwci juz nie słychać od bardzo dawna mam nadzieje ze wszystko u niej ok.Martus a jak u Ciebie liczę ze wszytsko dobrze i dzidzia rośnie.Ulcia jak tam przygotowania do świat?odezwijcie sie jak znajdziecie czad.pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            mnie jeszce nie dopadaja takie stany - no ale wszytko przede mna

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Czesc Dziewczyny

              Basiu bardzo sie ciesze! Obys tylko czula sie dobrze i dzieciaczek rosl

              U mnie juz 18 tydz. Nie wierze po prostu ze juz 18 tydz… Teraz zaczelo byc widac brzuszek - tzn troche bo ogolnie to nadal wyglada jakbym sie najadla lub troche ciala nabrala. Ale po 2 mc wymiotowania wrocilam do wagi wyjsciowej z samego poczatku ciazy. Teraz nie wiem jak liczyc wage i ile moge przytyc w ciazy. Dwa dni temu bylam u lekarza i bylo usg. Wg tego lekarza to dziewczynka. Poprzednio mialam usg w 12 tyg i mial byc chlopiec. Juz sama nie wiem co myslec ale juz do konca ciazy nie uwierze do konca kto to jest poki nie zobacze po porodzie. Wiec postanowilam skupic sie rzeczach unisex

              Mdlosci i wymioty mi minely - co za ulga! Teraz mam mega duzo energii i czuje sie wreszcie normalnie. Czasami az przesadzam z aktywnoscia i potem mnie tak brzuch ciagnie :/ Wczoraj np caly dzien lezalam bo poprzedni dzien przegielam pale.

              Kiedy widac jest brzuch tak normalnie? Bo ja ciagle myslalam ze jakos 6 mc a u mnie teraz nie da sie juz wciagnac i zaczelo byc widac...

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Cześć chyba się nie dodała moja wiadomość. Muszę od nowa pisać. Basiu gratulacje bo jeszcze chyba nie zdążyłam tego zrobić.

                Helenka zazdroszczę samopoczucia. Ja jestem dopiero na początku czwartego miesiąca (albo już) i wcale lepiej się nie czuje. Bardzo słabo się czuję.

                Uka już niedługo i zobaczysz swojego maluszka. Ale to zleciało. A mi się wydaję że ten czas tak powoli płynie.
                Ja mam na razie rozpoznane łożysko przodujące. Do 20 tyg może to podobno jeszcze ulec zmianie ale mam zakaz seksu do kolejnego usg a później nie wiadomo no i muszę bardzo uważać na jakikolwiek wysiłek. Oby wszystko było dobrze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  helenka - martusia - dziękuję Wam bardzo za gratulacje
                  jak się żle czujecie to może spróbójcie tych ziół na Szczęśliwą Ciążę czy coś - bo je można od II trymestru a ja jeszcze nie mogę - to Wy spróbujecie i mmi powiecie jak działają i czy sie opłaca brać jakby mi potem było gorzej

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Marta
                    mi mdlosci i wymioty oraz omdlenia minely z dnia na dzien-doslownie! Po prostu ktoregos dnia (pamietam w jakis czwartek) nagle poczulam ze juz nie mdli mnie i nie bedzie rzyganka. Ot tak i wiecej sie nie powtorzylo nic. Omdlenia tez minely. Nawet cisnienie mam wreszcie normalne a nie jak prawie umierajacy Takze badz spokojna, jest duza szansa ze za bardzo krotki czas poczujesz sie dobrze!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczyny kochane.chciałam Wam ogłosić ze 17 grudnia o 5.45 na świat przyszedł nas syn Natan)))niestety co do porodu niemal dobrych wrażeń.zaczelo sie 16 o 8 rano.odeszły mi wody o cały dzien miałam skurczecoraz silniejsze wiec w szpitalu byliśmy 2raxy ale nas odesłano bo nie miałam rozwarcia.o21 miałam silne juz skurcze wiec poszliśmy do szpitala miałam na1 cm.ale bol był straszny bo juz mowić ani chodzić nie mogłam.zgodzili sie zostawić mnie w szpitalu idziwo bo tu w uk przyjmują dopiero z pożądanym rozwarciem.jak mnie przyjęli i położyli na sale to po godz.miałam juz 6 cm i skórce partie.p co doprowadziło do krwawienia mocnego.potem parał. Od 1 w nocy do 4 rano i zdecydowali sie na porod kleszczowy.nie sądziłam ze przeżyje takie cos!byla to niewpomiernisc barkowa.dziecko zablokowało sie wysoko.nigdy nie widziałam tylu lekarzy do małego było 2bo serce mu strasznie biło i bali sie o niego nawet nie zobaczyłam go jak wyciągnęli go.ogolnie do teraz jestem strasznie obolała i wczoraj w nocy płakałam bo przypomniałam siebie to wszytsko po 4 godz co sie działo.na szczęście to zdążą sie żadko a jesli radziłabym normalnie to powiem Wam ze bol jest ale w tej chwili nie pamietam jak mocny.Maly jest taki śliczny i kochany śpi cały czas i zmienia sie z dnia na dzien.miał siniaki na policzkach po kleszczach ale zeszły wczoraj dosłownie.wspaniałe jest byc mama nie da sie z niczym porównać.oddałam bym za niego życie.i jesli drugi raz dla niego musiałabym to przeżyć to bym przeżyła choc napewno ta trauma ktora została nie zniknie bo ciagle to pamietam i maz tez.na szczęście Natan zrekompensował wszytsko))nie bójcie sie porodu bo nie jest zle.a jak juz zobaczycie swoje dziecko to zapomnicie ze bolało.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Gratuluje. Cieszę się że wszystko dobrze się skończyło. No to witamy Natana na świecie. Dużo zdrowia dla maluszka.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Uka, bardzo bardzo sie ciesze! Cudownie po prostu. Super!!! Buziaki dla Was.
                          PS. jesteś ogromnym pocieszeniem - mnie poród czeka w maju ale juz mam rozne lęki.. Dawaj znać co i jak. A i koniecznie mi napisz jaki w końcu wózek wybrałaś bo zaczynam wariowac i sama nie wiem czego chce i potrzebuje.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Uka gratulacje wielkie dla was!
                            Niech Mały się zdrowo chowa. Współczuję przeżyć... Mnie też groziły kleszcze, na szczęście miałam opanowaną położną i nacięcie wystarczylo żeby młoda się urodziła. Choć łatwo nie bylo, bo główka źle się wstawiła...
                            No ale jak juz dziecko sie urodzi to już nic więcej się nie liczy. Nawet tego bólu się nie pamięta.



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hej dziewczyny!
                              dawno mnie nie było wpadłam z życzeniami świątecznymi a tu takie wieści!
                              UKA GRATULACJE!!!!!!!!!! WSZYSTKIEGO DOBREGO I NIECH MAŁY ROŚNIE ZDROWO!!!
                              a Wam wszystkim zdrowych spokojnych i pogodnych świąt!


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witajcie, dołączam do Was drogie starające się. U nas trwa to już półtora roku, dlatego zdecydowaliśmy się na konsultacje, mam 31 lat wcześniej nie było czasu na macierzyństwo Polecono nam klinikę Gyncentrum (jesteśmy ze Śląska), jak na razie wrażenia bardzo dobre, kameralne miejsce z klimatem i bardzo indywidualnym podejściem do pacjenta, poza tym mają jedne z lepszych wynikow w Polsce. Lekarz zaopiekował się nami i powiedział, że dostosuje do nas leczenie i pomoże nam w staraniu o dzidziusia. W przyszłym tygodniu badania AMH i powiem Wam co i jak, ale po wizycie w gyncentrum jestem dobrej nadziei.

                                Pozdrawiam Was ciepło kochane staraczki

                                Olka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X