Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

    Ha ha i cały dzień bez skarpetek, bo nie mam nikogo przy sobie, bo mąż o 6 rano już do pracy fruuuu

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

      dziewczyny - niedługo tez będę pewne miała nudności - i co mi wtedy pomoże? udało ise ! jestem w ciązy - tyle starań i wreszcie będe mamą ! jestem taka szczęśliwa i oszołomiona! Niestamowite!

      Skomentuj


        #78
        Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

        Napisane przez 01basia10 Pokaż wiadomość
        dziewczyny - niedługo tez będę pewne miała nudności - i co mi wtedy pomoże? udało ise ! jestem w ciązy - tyle starań i wreszcie będe mamą ! jestem taka szczęśliwa i oszołomiona! Niestamowite!
        Mi pomagały orzechy - migdały i imbir, wsypywałam starty do wody i piłam to, strasznie nie dobre ale piłam, bo ja strasznie wymiotowałam w I i II trymestrze, tylko, że potem mój lekarz mi zabronił pić tego imbiru. Musisz zapytać swojego ginekologa o pozwolenie

        Skomentuj


          #79
          Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

          dzięki - własnie imbir słyszałam polecany bardzo na rózne takie rzeczy i generalnie na trawienie

          Skomentuj


            #80
            Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

            Ja miałam zgagę i piłam ciągle zimne mleko, ale szczerze mówiąc efekt był gówniany, bo jak tylko odstawiałam mleko od ust zgaga wracała. Babcia mi powiedziała, że dziecko będzie miało dużo włosów i rzeczywiście tak było - czarrrne długie na 5 cm włoski miała. Teraz jej rozjaśniały, ale ciągle są długie, a jej rówieśniczkom dopiero się pojawiają włoski :P

            Skomentuj


              #81
              Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

              Napisane przez stancja Pokaż wiadomość
              Ja miałam zgagę i piłam ciągle zimne mleko, ale szczerze mówiąc efekt był gówniany, bo jak tylko odstawiałam mleko od ust zgaga wracała. Babcia mi powiedziała, że dziecko będzie miało dużo włosów i rzeczywiście tak było - czarrrne długie na 5 cm włoski miała. Teraz jej rozjaśniały, ale ciągle są długie, a jej rówieśniczkom dopiero się pojawiają włoski :P
              Z tymi włosami to zabobon. Babki zgagę mają a dzieci łyse jak kolano się rodzą. Inne rzeczywiście mają dzieci bardzo owłosione ale to na pewno nie od zgagi.
              Ja np. byłam taką małpką, a mama nie miała zgagi w ogóle
              Nie wiem czy jesteś w ciąży ponownie, ale wypróbuj imbir lub migdały.

              Skomentuj


                #82
                Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                Napisane przez 01basia10 Pokaż wiadomość
                dziewczyny - niedługo tez będę pewne miała nudności - i co mi wtedy pomoże? udało ise ! jestem w ciązy - tyle starań i wreszcie będe mamą ! jestem taka szczęśliwa i oszołomiona! Niestamowite!
                jak genialnie - świetnie! cieszę sie bardzo!
                oj tam nie myśl o tym jeszcze - może cię to wszystko ominie narazie ciesz sie ciążą wczesną i spokojna

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                  Dokładnie 01basia10 nie ma co zakładać z góry, że Ty na pewno będziesz miała zgagę, nudności, wymioty i inne...bo akurat może Ci się trafić wspaniała ciąża, jak u mojej koleżanki, która mogłaby chodzić w ciąży cały czas i nie dowierzała, że akurat mi się trafiła taka trudna ciąża

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                    no właśnie s łuchaj sie nas - i ciesz póki wszystko jest ok nie musi byc źle
                    ja prze zpierwsze trzy miesiące wogóle nie zauważałam swojej ciązy - poza wzrostem apetytu i humorami innych dolegliwości nie było - troche się teraz popsuło, ale sobie poradziłam bo znalazłam dobre naturalne metody i piję sobie ziola na szczęśliwą Ciążę jak mnie zgaga dopadnie i juz , ale Tobie to w ogóle nie musi nic byc - ciesz sie anie rozmyśłasz o nudnośćiach

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                      Nawet mimo zgagi trzeba jakoś ten okres przejść i ceszyć się kruszyną w brzuszku i myśleć o przyjemnościach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                        [QUOTE=patrycjaa88;357550]no właśnie s łuchaj sie nas - i ciesz póki wszystko jest ok nie musi byc źle
                        ja prze zpierwsze trzy miesiące wogóle nie zauważałam swojej ciązy - poza wzrostem apetytu i humorami innych dolegliwości nie było - troche się teraz popsuło, ale sobie poradziłam bo znalazłam dobre naturalne metody i piję sobie ziola na szczęśliwą Ciążę jak mnie zgaga dopadnie i juz , ale Tobie to w ogóle nie musi nic byc - ciesz sie anie rozmyśłasz o nudnośćiach

                        U mnie Pati było na odwrót, do II trymestru umierałam, takie miałam straszne dolegliwości ciążowe, teraz się uspokoiło, ale znów co innego wynikło i tak w kółko...
                        Last edited by disne; 10-06-2020, 16:20. Powód: reklama

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                          mozliwe, ze rzeczywiście mi nic nie będzie na rzazie będe się cieszyć tym co mam

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                            Mnie zgaga dopadla pod koniec 2 trymestru. Brałam Rennie, ale niestety nie zawsze pomagało.. Czasem 2 tabletki nawet brałam Ale za to jak tabletek nie było, to zwykłe mleko u mnie działało
                            Nudności nie miałam

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                              ja własnie mleka nie mogę bo od niego mi niedobrze ale jak pije te zioła na Szczęśliwą Ciążę to jest ok , pomaga tez Dobre Trawienie - zalezy co mam pod ręka to parzę

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: jak "walczycie" z nudnosciami i zgaga

                                ja w ogóle nie lubie mleka - tylko kakao pije

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X