Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

    Takie to już są matki i chyba do końca swoich dni człowiek boi się o dziecko mimo iż to luz dorosły człowiek ☺

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

      Pewnie tak jest i tak bedzie to taka matczyny i to jest bardzo piękne

      Skomentuj


        Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

        Oj piękne ja jak widzę jak o mnie o dziewczynki martwi się moja mama która dzwoni pyta się co u mnie, jak dziewczyny, wspiera radzi mi to mnie ściska za serce

        Skomentuj


          Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

          Ja wpierwszym miesiącu z mała trafiłam do szpitala jak mi było miło jak moja rodzina specjalnie do nas przyjechała do Polski by odwiedzić nas w szpitalu podtrzymać mnie na duchu super to było aż tez mi serce ściskalo

          Skomentuj


            Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

            patka_m89 współczuje szpitala wiem jak to jest trafic z dzieckiem do szpitala ja z Leną trafiłam na IP i oddział w 3 miesiącu jej zycia i wspominam to koszmarnie

            Skomentuj


              Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

              Masakra niby pielęgniarki były ok pani doktor tez,dziewczyna z sali tez była fajna mozna było z nią pogadać ,także jakoś specjalnie złe nie było.Ale jednak ten strach o dziecko co mu jest i w ogóle to wszystko przewyższył widok małej pod kroplówkami z węglowej mało przyjemny....

              Skomentuj


                Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                to dobrze że dziecku sie poprawiło ale w mojej opinii lepiej zaopatrzyć sie w zioła Baby Mama med - tak na wszelki wypadek - jeśli pediatra nie będzie miał nic przeciwko Ja chyba będę miała takie - bo wiadomo, ze takie problemy sie zdarzają i zdarzać będą

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                  Napisane przez patrycjaa88 Pokaż wiadomość
                  to dobrze że dziecku sie poprawiło ale w mojej opinii lepiej zaopatrzyć sie w zioła Baby Mama med - tak na wszelki wypadek - jeśli pediatra nie będzie miał nic przeciwko Ja chyba będę miała takie - bo wiadomo, ze takie problemy sie zdarzają i zdarzać będą
                  moja koleżanka tez to podaje dziecku - Spokojny Brzuszek, właśnie na takie problemy jak kolka i wzdęcia czy coś z brzuszkiem

                  Skomentuj


                    Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                    Małej sie poprawiło muszę zobaczyć za ty i ziołami bo problem brzuszka to duży problem dla mamy

                    Skomentuj


                      Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                      wyobrażam sobie - najgorsza chyba ta bezradoność, ze dziecko się męczy i niewiadomo co zrobić
                      ale dobrze, ze juz jej sie poprawiło - oby na dłużej
                      a te zioła to jalepiej przez internet - najszybciej tak naprawdę, bo zanim msie je znajdzie gdzieś w aptecy czy zielarni to sie można nachodzić

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                        tez to zamawiam, tyle, ze ja pije od nich na Regularne Cykle i coś tam jeszcze i zamawiam bezpośrednio od producenta, bo jak mówisz tak powinno byc taniej, a trzeba zaoszczędzić i jednocześnie zadbać o siebie więc mam gwarancje jakości bezpośrednio od nich ale tez nie wydaję kroci na to wszystko

                        Skomentuj


                          Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                          no proszę jaki szeroki asortyment - ja teraz mam w użyciu Spokojny Brzuszek - właśnie na kolki i wzdęcia u niemowlaków

                          Skomentuj


                            Odp: kolka - nic nie pomaga :/

                            Moja córeczka również miał kolki i pomagał jej Esputicon.
                            Często masowałam brzuszek córeczki, robiłam ciepłe okłady i kładłam małą na brzuszku a jej najbardziej się podobało jak leżała na moim ciepłym brzuchu tylko w pieluszce.
                            Te sposoby i kropelki pomagały ale wszystko przeszło dopiero jak mała skończyła 3 miesiące

                            Skomentuj


                              Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                              Moja miała czasem kolki, ona miała takie jednorazowe, jak się nałykała za dużo powietrza podczas jedzenia, albo raz jak zjadłam wafelki o smaku śmietankowym to też mi strasznie płakała i się spinała. Na szczęście o kolki już martwić się nie muszę, ale polecam masowanie również brzuszka - bardzo dużo daje - pamiętam jak synka męczyło, zawsze mu pomagało tylko masawalismy czasem nawet i po 1 czy 2 godziny.

                              Skomentuj


                                Odp: problemy z trawieniem i kolka u maluszka

                                Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                                Moja miała czasem kolki, ona miała takie jednorazowe, jak się nałykała za dużo powietrza podczas jedzenia, albo raz jak zjadłam wafelki o smaku śmietankowym to też mi strasznie płakała i się spinała. Na szczęście o kolki już martwić się nie muszę, ale polecam masowanie również brzuszka - bardzo dużo daje - pamiętam jak synka męczyło, zawsze mu pomagało tylko masawalismy czasem nawet i po 1 czy 2 godziny.
                                Niestety czasem masaż, kołysanie nie pomaga. Miałaś szczęście że takie sposoby pomagały.
                                Ja polecam sab simplex (niemiecki lub czeski)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X