Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Cześć

    Myssiu piękne włoski masz i takie długie, super ja w sobotę idę do fryzjera.A co do facetów to nie warto palić i sie truć ja dziś przed wyjściem po tez się pokłóciłam ale nie przejmuje się nie pierwsza i ostatnia kłótnia.

    A co do angielskiego to wczoraj byliśmy na dniach otwartych i super nauka przez zabawę ruch itd tani nie jest to prawda ale efekty sa siostry synek chodzi i po roku nauki widać ile umie. U nas babcia-tesciowa finansuje wiec odejdzie ten wydatek. Niestety w szkole angielski jest na niskim poziomie i warto zapisać na dodatkowy. A Hania ma w przedszkolu angielski i rytmikę bezpłatnie.

    Słyszałyście o tym , masakra Hanie szczepiłam na pneumokoki a na meningokoki nie. Teraz sie zastanawiam czy nie zaszczepić bo tylko 1 dawka.
    http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informac...ne,141539.html


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Agatko,wiadomo,nie da się uniknąć kłótni,ale ja zawsze tak emocjonalnie reaguję. D.może robić co chce,nie popatrzy na mnie,na Igę,która jest świadkiem,a co gorsza,nie dąży do zgody.

      Słyszałam o tym chłopczyku.Straszne.Jaka tragedia dla rodziców.I dziecko tyle co zaczęło chodzić do przedszkola.


      Ja też znalazłam na stronie naszego Domu Kultury informację o zajęciach z rytmiki.Rozpoczynają się 22.09.Wybiorę się z Igusią.

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        agata, straszna tragedia
        co do angielskiego, my od przyszlego tygodnia na dodatkowe idziemy. ciekawe jaka pani bedzie ale licze, ze tak fajna jak moja siostra
        tesciowa jaka fajna z tym sponsorowaniem jezyka, super!

        myssia, nie wiem o co poszlo ale facet zachowal sie nie fair bo tak sie nie robi, ze sie wychodzi na noc i sie nie wraca... i dziecko stresuje. ehhh.. Szkoda Was kochane. Mam nadzieje, ze pojdzie po rozum do glowy i Was przeprosi!

        moja dzis ladnie wysluchala polowy koncertu i przy zmianie chorow wyszlysmy. nie chcialam jej juz dluzej trzymac zeby jej dawkowac emocje. a potem zapomnialam z tego wszystkiego o spotkanu w kawiarni, dogadac szczegoly jej urodzin... jutro ide.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Ale dużo napisalyscie.
          Agata straszna tragedia. Ją właśnie chyba Gabi doszczepie na meningo bo pneumo ma zaszczepione. I pediatra radziła ospę zaszczepić bo wredna strasznie jest.

          Myssia wspolczuje kłótni ale skoro facet olal temat to nie bierz tego tak do siebie. Mówiła już kiedyś że nie dorósł do bycia ojcem, to przykre bo szczególnie dziewczynki uwielbiają ojców. A włosy masz śliczne... U mnie kończy się na życiu i szzotkowaniu. A na włosy polecam szampon DERMENA i do tego można kupić DERMENA Complex. Działa cuda. Mnie włosy już zaczęły odrastac bo połowa teraz wypadła.

          Beau śliczna Zosia.

          Ada Zdrowka dla twojej Zosi. Fajnie że już lepiej z przedszkolem.

          Annamaja ciekawa ta fryzury retro. Ty chyba lubisz takie klimaty, z reszta Marysia ma taka retro urode.

          Fajnie macie z tym angielskim. W tamtym roku nasza pani nasza grupę uczyła a teraz bedziemy musieli dopłacać chyba ale na razie cisza.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Cześć Dziewczyny!
            Jeszcze raz dziękuję za komplementy.
            Igunia znowu w domku.Wczoraj zaspałyśmy,a dziś jadę na pogrzeb,a Igusia do chrzestnego.

            Z D.już okej.Faceci to naprawdę wieczne dzieci.Przy kolejnym razie postaram się już też nie przejmować aż tak.

            Annamaja,jak idzie kuracja? Reklamują Regenerum.Czytałam opinie,są bardzo dobre.Może warto jeszcze to wypróbować.

            Co do urodzin,to zdecydowałam,że albo zabierzemy Igusię do bawialni.Kto da radę przyjść ten wpadnie.Zrobię sałatki i jakieś ciacho.Trochę jestem rozczarowana,bo chciałam małej zrobić urodziny,ale już wiem,że jej babcia pracuje wtedy,żona chrzestnego możliwe,że również,a wiem,że mama D.byłaby na nas zła za imprezę bez niej.Myślę zamówić tylko niewielki torcik,żeby Igusia miała frajdę.No i trzeba jeszcze pomyśleć nad prezentem.

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              hejka,myssia, dobrze ze pogodzenie jestescie. z wlosami zaczelam dzialac. kupilam skrzyp, ktory polecilas narazie uzywam tych kosmetykow co mam i dokupilam jeszcze jedwab do wlosow - odzywka wygladzajaca bez splukiwania. na pol godzinki nalozylam tez olejek z lnu. dzis chyba kupie lokowke z jonizatorem, jak polecasz. przykladam sie jak widac zobaczymy jak dlugo bede systematyczna i jakie beda tego efekty
              wpadne pozniej, milego dnia

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Annamaja,jestem z Ciebie dumna! :* Widzę,że działasz pełną parą.Oby jak najdłużej..
                Ja jeszcze nie zmobilizowałam się do ćwiczeń.Może od poniedziałku..

                Do nas nadciągają paskudne chmury.Chyba nie będę miała dobrej pogody na podróż.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  beau, 100 latek dla Kuby! niech rosnie duzy i zdrowy!

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Hej mamusie Zosia ostatnio daje popalic wie c nie zagladam a jak kregoslup juz mnie strasznie boli od dzwigania ehh. Bylam z nia dzis na szczepieniu i oczywiscie zostala zwazona (7300 g) i zmierzona 66cm. Wczoraj robilam torcika Kubusiowi takiego rodzinnego oczywiscie i Zosia bardzo malo spala bo trzy razy po pol godzinki i juz po kapieli taka byla zmeczona i tak mi sie rozplakala ze przez pol godziny nie moglam jej uspokoic...A dzis Kuba poszedl do przedszkola i wiecie co nie chcial zeby m dal cukierki dla dzieci, tak sie rozwyl ze cukierki spowrotem w domu mam masakra jakas siedzial z nim w szatni i tlumaczyl ze dzieci beda mu sto lat spiewaly itd ale to na nic! Ja nie wiem skad on taki uparty!
                    Annamaja dziekuje za zyczenia dla Kubusia.
                    I dziekuje za komplementy dla Zosi.
                    Agata straszna tragedia z tym dzieckiem ja na szczescie szczepilam Kubusia i na maningokoki i pneumokoki.

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Myssiu dopiero zobaczylam zdjecie sliczne wygladasz.
                      A co do angielskiego to u nas nie ma.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Beau Sto lat dla Kubusia! A imprezę robiliście? Oj, to uparciuch mały Ale skąd ja to znam
                        Zosia ładnie waży. Współczuję marudera małego. A może już ząbki się zaczynają?

                        Zosia w zeszłym tygodniu nie chodziła do przedszkola i pod koniec już nie mogła się doczekać kiedy pójdzie. W piątek rozłożyło mnie i Marka. Niby zwykłe przeziębienie, nawet bez gorączki, a czułam się fatalnie.
                        Mąż znowu na popołudnie jeździ i dziś zaprowadzał Zosię do przedszkola rano. Zosia bierze ze sobą w plecaku swoją lalkę i jak jej smutno, to się do niej przytula. Mąż wrócił z przedszkola z plecakiem i z bluzą Zosi (bo przecież kazałam jej sciągnąć jak przyjdą do przedszkola i nie powiedziałam, że bluza ma zostać) Dobrze, że dziecku butów jeszcze nie zabrał do domu Oczywiście okazało się, że pół przedszkola szukało Zosi bluzy jak szli na spacer. Dobrze, że dzisiaj ciepło było i mogła iść na krótki rękaw.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Cześć Dziewczyny!


                          Beau,dziękuję za komplement. :* I najlepsze życzenia dla Kubusia.Niech zdrowo rośnie. :*
                          U nas też wczoraj były foszki po zaprowadzeniu,Iga o wszystko się dąsała i naopowiadała pani niestworzonych rzeczy.Tłumaczyłam jej wczoraj,że nie wolno kłamać,że to bardzo nieładnie.

                          Pogoda u nas piękna.Złota jesień.

                          Ada,tak jest z facetami.Zawsze trzeba powiedzieć krok po kroku co ma zrobić.

                          Annamaja,wszystkiego najlepszego dla Matysi.

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            beau, to ladnie Zosia wazy a Kubus w/g mnie juz tak po prostu chyba ma taki jego urok - przekornosc? spokojnie mozna zaakceptowac

                            ada, hihihi, maz sie pewnie przyzwyczai do zasady dzialania przedszkola, daj mu szanse moj tez cos tak kiedys zabral do domu, juz nie pamietam co ale tez jakis ciuch

                            dziekuje myssiu, za zyczenia dla malej! nie denerwuj sie, ze Iga cos wymysla. dzieci przeciez tak czasem maja a panie o tym wiedza

                            my zaraz tort odbieramy i jedziemy z nim do przedszkola. a w sobote bedzie kinderbal w bawialni a w niedziele u mojej mamy dla rodziny. szykuje sie urodzinowy weekend.

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Igusia już w przedszkolu.Dziś były opory.Płakała pod salą,wtuliła się we mnie i mówiła,że chce zostać ze mną..

                              Ja do przedszkola kupuję cukierki,w sobotę przychodzą goście,a jak pogoda na następny łikend dopisze,to chciałabym zabrać Igusię do Wesołego Miasteczka.

                              Lecę na zakupy. Baj.

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Annamaja wszystkiego najlepszego dla Matysi!

                                A kupujecie dzieciaczkom jakiś prezent na urodziny? Bo ja właśnie szukam pomysłu.





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X