Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    I tyle mi sie udało napisac bo marud obudzony po 10 minutach snu....



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      niunia, piekny ten Twoj tort! a ile grzybow, wow! mnie sie wydawalo, ze dzieciakom w wieku naszych to sie bedzie nudzic na grzybach a tu porsze! Gabi maslakow nazbierala... brawa! sliczne te Twoje pociechy!

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Cześć Dziewczynki.
        Igusia uczy się pisać literki,więc ja znalazłam czas,by zajrzeć do Was. Mnie też jest ciężko przy jednym dziecku wszystko ogarnąć.Dlatego Niunia,podziwiam Cię.Jesteś bardzo silna i zaradna. I tak jak Ada napisała,w domu nie musi być wszystko na tip-top.Ty też odpoczywaj,będziesz się lepiej czuć.

        My z Igą nadal w domu.Teraz robię pranie,szykuję powoli gołąbki,a później pójdziemy na polko,bo u nas piękkna pogoda.No i jeszcze posprzątać muszę,choć robiłam to w poniedziałek. Igunia na razie jest grzeczna.Chciałabym,żeby tak było zawsze,bo to jej zachowanie mnie kiedyś do szału doprowadzi.

        Niunia,piękne zdjęcia.Masz śliczne pociechy. :* Wszystkiego najlepszego dla Gabi!

        Agatko i dla Twojej Pierwszoklasistki również ślę najlepsze życzenia!

        Aduś,początki zawsze są trudne.U nas i do tej pory są płacze,bo Iga jak się zasiedzi w domu,to nie chce iść,a nie raz chce sama,bo mówi,że panie za nią tęsknią. Z każdym dniem będziesz silniejsza,bo wiesz,że Zosi w przedszkolu krzywda się nie dzieje.Najgorzej rozstać się z mamą.A na ile godzin ją prowadzisz?

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Niunia śliczny torcik Dzieciaczki urosły i coraz bardziej podobne do siebie
          Myssia Zosia jest na 5 godz, ale na razie odbieram ją trochę szybciej. Chociaż dziś stwierdziłą, że mam przyjść tochę później, bo ona chce po leżakowaniu jeszcze trochę się pobawić (także jest nadzieja).

          Dzisiaj szliśmy z Wiktorem, więc Zosia zadowolona (Wiktor był chory i dziś poszedł pierwszy dzień). Zosia stwierdziła już wczoraj, że nie będzie płakać, bo idzie z Wiktorem. Rano widziałam, że bardzo się starała, żeby się nie rozpłakać, w domu trochę jej łzy poleciały, ale przytuliłam ją i było ok. Potem już też była spokojna.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Nunia piękny torcik a Gabi top wyjaśniały włosy czy mi się wydaje?Kubuś jak urósł fajne dzieciaczki.

            Adus dzisiaj będzie dobrze jak idzie tez Wiktorek

            Ja dzis odprowadzałam Hanie i Pani ja Bardzo chwaliła i powiedziała że powinniśmy byc z niej dumni, pięknie je, bawi się nie płacze i grzeczna..

            Tylko jak wracamy to mi usypia, oni w tym przedszkolu nie spia w 4 latkach a ona była przyzwyczajona i wczoraj musiałam ja nieść na rękach i jak ja doniosłam do domu spała 2 godziny na godzinę wstała i po 9 usnęła także strasznie zmęczona.

            Myssiu super ze Igusia grzeczniejsza i dziękuje za życzenia


            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Cześć Mamcie.
              Ja już na nogach. Padnięta jestem,po 1 zasnęłam.W nocy dostałam mocnego bólu głowy.Czułam się okropnie.Teraz też mnie tak lekko pobolewa,ale na szczęście nie tak jak w nocy.
              Planuję na dziś mycie okien,więc muszę być w formie. Iga jeszcze śpi.Ja zapomniałam wczoraj wykupić i zażyć tabletkę,więc znów stres. Rozkojarzona jestem jak jakaś nastolatka.

              Agatko, bardzo się cieszę,że Hania tak ładnie radzi sobie w przedszkolu. Myślę,że Igusia od poniedziałku już pójdzie do przedszkola,bo tej nocy już w ogóle nie kaszlała.Liczę,że będzie okej.

              Z tą grzecznością Igusi różnie bywa,jeszcze nie chwalę..

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Czesc mamy ja jak zwykle mam tyly ale jest nadzieja ze bede czesciej zagladac. U nas zrzedszkolem gladko wiec mam troche wiecej czasu zeby w domu cos porobic i nadrabiam zaleglosci. Tylko zerknelam na Wasze posty a raczej na zdjecia Niunia tort piekny Gabrysia bardzo wydoroslala i urocza dziewczynka z niej a Kubus przeslodki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Hej, Myssia udało się okna umyć? A Idze przejdzie mamy to samo z Gabi.

                  Katarzyna Kurek

                  Urodziny bajecznie. Wszystko co na takim czymś powinno być. Aż mi przykro że Gabi takich nie mogę zrobić. Ją malowałam buziaki, był tekturowy duży dom do malowania, drewniane figurki- magnesy, szukanie skarbu- wielkiej ukrytej skrzyni z drobiazgami, trampolina, zjezdzalnia, masę zabawek, tunele z Ikea, goooooora jedzenia, zurki, bigosy, grill z preroznymi przekąski, chyba z 8 ciast, sałatek 6 a na końcu tort i sto lat grane na tubie bo istnieć Justyna jest w szkole muzycznej i rozwalanie piniaty, która była boska- robili ją 4 noce. Nie mam zdjęć ale jak będę mieć to wkleje. Powiem wam że ja się autentycznie dobrze bawilam a co dopiero dzieci. I było grubo ponad 70 osób ale czwórka takich bobkow jak Kuba do 5 miesięcy, 6 do roku, 4 do półtora itd. Ogolnie widzę rozwój i postęp dzieci które w zeszłym roku trzeba było jako trzylatek zamawiać i ukierunkowywac co robiła babcia solenizanktki a solenizanktki tym roku była bezrobotna bo dzieci same się bawiły i to świetnie. Ale Dostala GÓRĘ prezentów!!!nawet 1/3 nie wezma chyba do mieszkania bo im się nie zmieści. A Gabi już mi się pytała czy ona też taka imprezę będzie mieć... Super, Chyba bym pół pensji męża musiała na to wydać i jeszcze lokal wynajmować. A co będzie potem?! No trudno za rok się będę martwić ale nie stać mnie i nie mam warunków żeby coś takiego robić. Najwyżej zaproszę jej kolegów których ma u babci i mini wersję zrobię bo mój tata bardzo na ANTY jeśli chodzi o urodziny dla dzieci. Już te co miała na których był tylko tort, chrzestna i szampan Pikolo uznał za fanaberie.L
                  *·*17 minut(y) temu



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Ada a Zosia już lepiej w predszkolu bo u na tej żuławski ładnie jak u Beau. Nowa pani super zaakceptowana, nawet w zabawie lalki już są panią Ewelinka a nie Żanetka.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Weszłam teraz zobaczyć czy coś się dzieje i spojrzalam na swój post i w śmiech. Że słownikiem pisze i czasem takie głupoty wychodzą. Teraz nawet nie wiem co chciałam napisać....



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Beau wszystkiego najlepszego dla Zosieńki! Dobrze, że Kubuś chętnie chodzi do przedszkola
                        Niunia chyba jakoś przeoczyłam, gdzie miałąś isć, ale chyba na jakiś urodzinkach byliście. Z tego co piszesz, super impreza, ale pewnie ich to sporo kosztowało.
                        W pierwszej chwili myślałam, że chciałaś do kogoś prywatnie napisać Szkoda, że zlikwidowali edycję postów, bo czasem jednak się przydają.
                        Co do przedszkola, to jest coraz lepiej rano, ale nie wiem co będzie jutro po weekendzie. Jutro prawdopodobne pójdzie też znajoma dziewczynka po raz pierwszy, więc może jeszcze lepiej będzie. Trzymajcie kciuki.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          hejka,
                          niunia, no faktycznie niezle sa te slowniki...hihi czyje to byly urodziny?
                          ja wlasnie planuje malej. ona malo co tak w sumie chce ale na urodziny to ma parcie jak nie wiem... zrobie jej osobno dla przedszkolakow i osobno dla rodziny. dla smerfow /bo teraz sa smerfami/ zrobie wlasnie w kafei dla dzieci. z tym, ze bez obiadu i takich tam, tylko tort, owoce i napoje + jakies chrupki i ciasteczka. z owocow jakies palmy i szaszlyki tam robia wiec bedzie ladnie i zdrowo. i wezme jakas animatorke. bede dogadywac szczegoly we srode, na miejscu co i jak. nie wiem w sumie jak to wyjdzie? nie mam zbytniego kontaktu z rodzicami i tak jakos nie wiem co z nimi robic w tym czasie no i zaproszenia musze zrobic... ile to roboty. ale cenowo wcale nie tak zle wychodzi.

                          adus, trzymam kciuki, daj znac

                          beau wszystkiego najlepszego dla Zosieńki

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            z tym ile to roboty, to chodzilo mi o organizacje przed impreza, bo potem to juz wlasnie fajnie, obsluga bedzie, hehe ale wiadomo, nadrobie z robota na urodzinach dla rodziny

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Hej mamy Zosia chwilowo śpi więc postanowiłam załączyć laptopa za pół godzinki i tak muszę wyjść po Kubusia, więc Zosię obudzę. Dziękuję za życzenia dla Zosi
                              Ada z tym że Kubuś chętnie chodzi do przedszkola to bez przesady przed wyjściem bywa że troszkę płacze i nie chce się ubierać, ale Twoja Zosia dzielna dziewczynka całkiem dobrze reaguje na przedszkole, myślę że 4-ro latek już jest bardziej dojrzały i więcej rozumie, może być że za 2 tyg powie że nie chce iść...oby nie grunt że się jej podoba..Ada jak Kuba nie chciał iść to mówiliśmy mu że my do pracy musimy iść pieniążki zarabiać na zabawki i jedzenie itd, u Ciebie to raczej żaden argument bo w domu z Markiem jesteś...a Ty pytałaś pań czy Zosia w ciągu dnia płacze?
                              Niunia to taka imprezka została zorganizowana dla czterolatka?
                              Agatko dopiero zobaczyłam Twoją piękną pierwszoklasistkę, jak się Karolince w szkole podoba?
                              Annamaja u Ciebie widzę też fajna imprezka się szykuje
                              Myssiu mam nadzieję że dobrze sie już czujesz?

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Niunia miałaś może problemy z kupką u Kubusia? Zosia już 5 dzień nie robiła, bączki śmierdziuchy są a kupy nie ma, brzuszek niby twardy nie jest

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X