Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    oczywiście że wszystkie dzieciaczki są przecudne, po prostu miałam otwarty post Anny i widziałam maleńką na suwaku. Dopiero teraz doszłam jak oglądać zdjęcia i obejrzałam Twoje Myssiu cudne ale moje ulubione to księżniczka ze szczotką tylko obraz namalować

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      An przez to wszystko nie powitałam cie,przepraszam

      Witamy dziewczyny.


      Ciekawe czy twoja corka będzie taka nie dobra jak ja

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
        An przez to wszystko nie powitałam cie,przepraszam

        Witamy dziewczyny.


        Ciekawe czy twoja corka będzie taka nie dobra jak ja
        Witam... pewnie będzie taka nieznośna jak mamusia

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          dzieki dziewczyny! fajnie, ze Matysia zbiera takie komplementy
          agatko a powiedz jak ten cybex? mala lubi w nim siedziec? bo on jest super, tylko mocno zabudowany.. ale zastanawiam sie nad nim. mowie o pallas 2 fix - taki masz?
          an, to mowisz ze to u Was rodzinne? trzymam kciuki mimo wszystko za jak najmniej bolesne zabkowanie i mocne zabki Ewuni!
          Matysia dzis marudna takze i w dzien. dojrzalam rozpulchnione dziasla na dole - jakby w miejscu trojek. ludzie, kiedy skonczy sie to zabkwanie bolesne?
          a z nowych slowek to dzis nauczyla sie mowic bąk bo czesto dawala sygnaly ze ma kupke czyli pojedyncze "pa" i pokazywnie na pupe, ja zagladalam i mowilam jej, ze nieee, ze chyba tylko to byl bąk i dzis idealnie jej wychodzilo BĄK. i smiala sieeee! a my z nia! umie tez juz jakis czas pokazywac czesci ciala, bezblednie! no boska jest! oprocz marudzenia oczywiscie...

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            dzień dobry Mamcie!

            To ja dziś pierwsza jestem.
            Niedawno wstałyśmy z Igusią. Jeszcze troszkę poleniuchowałyśmy i poprzytulałyśmy się.
            Teraz Igunia bawi się wózeczkiem tylko gdzieś zgubiła swojego dzidziusia.

            An, ja wiem o co Ci chodziło. Tak tylko napisałam,że wg mnie wszystkie nasze dzieciaki są urocze.
            Tak, ja też uwielbiam to zdjęcie. Przez długi czas było moim ulubionym. No i nadal jest, ale doszło do tego wiele nowych. Zresztą, ja uwielbiam wszystkie zdjęcia Igusi, każde oddaje to jaka jest cudowna.

            A wczoraj bawiliśmy się z Igusią w "bu". Czyli ja chowałam się za fotel i robiłam jej "bu". Ile było przy tym śmiechu, a potem Igusia wołała "bu", żeby się z nią jeszcze bawić.

            Annamaja, gratuluję nowych umiejętności Matysi.

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Cześć mamusiunie myślę że juz będę miała troszkę luźniej i nie będę Was zaniedbywała, zaczęłam czytać wątek żeby wiedzieć co sie tu porobilo i mi sie odechciało, niesympatycznie się zrobiło nie chcę tego czytać ehhh, mamcie jak Wy tu zostajecie to ja też, przyzwyczaiłam sie do Naszego forum

              Myssia właśnie od jakiegoś czasu staram się Kubusia-rodzynka z nowa fryzurka Wam wkleić, w zasadzie już mu włoski odrosły...znowu będziemy podcinać a tymczasem:

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                An bardzo sie cieszę że do nas dołączyłaś i dołączam się do prośby o zdjęcie Ewuni

                Mamcie jeszcze Wam musze wkleić zdjęcia z wczorajszego Mikołaja, dziadek przebrał się i Kubuś z Marcelkiem - bratankiem moim mieli "prawdziwego" Mikołaja, ale sie uśmiałam. Kubuś to jeszcze za mały żeby zrozumieć, ale Marcelek (4 latka skończy w styczniu) to taki był przejęty recytował wierszyki i śpiewał piosenkę, nie poznał dziadka w stroju A w ogole jak Mikołaj wszedł to Marcelek się zawstydził i mówi "to ja poczekam w swoim pokoiku" heh No ale fajnie wyszło całą torbę prezentów przytargałyam tylko gdzie to teraz upchnąć

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Beau, czekałam na to zdjęcie! KUbuś jest prześliczny. A gdzie zniknął Twój avatar?

                  Ja lecę poćwiczyć, a w między czasie ściągam Iguni pioseneczki.

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Myssia mnie wyprzedziłaś Avatar chciałam nowy jakiś ale czasu mi zabrakło i zdążyłam tylko stary usunąć

                    A zapomniałam mamcie nowe suwaczki śliczne

                    Annamaja Matysia sprytna rezolutna znowu coś nowego umie no no!

                    U nas jednak ząbków nowych nie widać, nadal 10 mamy...

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      No! Ja już poćwiczyłam. Na więcej nie mam siły.

                      Ściągnęłam Igusi Mozarta, Bethovena, Mini-Mini i Pocztówki do Świętego Mikołaja. Będzie miał dzidziuś do czego tańczyć. No! może nawet jej się uda do Mozarta..

                      Idę robić śniadanko.

                      Beau, mnie brakło czasu na suwaczek.. Może dziś mi się uda.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Hey z rana

                        Wszystkie dzieci cudne.
                        Ciekawe czy mi władza odpisze ?


                        Annamaja odpisałam ci co i jak

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Hej! Wpadłam na chwilę, bo zaraz idziemy poćwiczyć
                          Ja też przyzwyczaiłam się do tego forum i wolałabym tu zostać, ale jeśli zdecydujecie się przenieść, to oczywiście pójdę z Wami
                          Annamaja zdolna Matysia A ząbki moja też każdy odczuwa. Podejrzewam, że to zależy od dziecka. Bo niektóre bezboleśnie przechodzą ząbkowanie. A my pewnie każdy ząb odczujemy. Już nawet nie liczę na to, że później będzie lepiej, bo te z tyłu są podobno jeszcze bardziej bolesne. Zresztą jak wychodziły Zosi piątki, to się o tym przekonałam.
                          Beau śliczna fryzurka! Też chciałam się wybrać z Zosią do fryzjera, ale ona nikomu obcemu nie pozwala się dotknąć. Także na razie się wstrzymuję.
                          Annamaja z fotelikiem j też nie pomogę
                          Podolec zostań z nami. Kto nas będzie rozśmieszał?
                          Dobra lecę, bo się późno zrobiło.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Moim ostatnie wychodziły nie wiem kiedy.

                            U nulki prawie na wierzchu 4dolna

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              hej, witam.
                              polozyłam Kurczaczka spać bo marudzi. Wczoraj tata z córcia zrobili mi niespodzianke jak z pracy wrócilam, choinka na balnonie i sopelki diodowe powieszone. dzis mala od rana na choinke patrzy i oglada śnieg- bo u nas padało jakies 10 minut.

                              Szczerze, to tez nie chce mi sie zamieszania z nowymi profilami robić, poznawanie ludzi itd. Nie mam gowy do tego teraz. Wiec wole zostac tutaj.

                              An
                              mnie też wkurza że gabi tylko 4 zeby ma bo tyle rzeczy jeste których jeszcze nie daje rady jeśc. A przeciez to juz rok i 3 miesiace skonczone.

                              Dzis gabi nauczyła sie śpiewać Lalalala, wiec teraz na zmiane chodzi i śpiewa Aaaaaaaa, lalala. I spiewam jej o krasnoudkach a ona pokazuje czapeczkę na głowie a potem robi hopsasa. Ubaw po pachy....

                              Beau kubuś ma super włoski i w ogóle jest słodki.
                              Ja mam kilka zdjec zle robione z mojego telefonu wiec kiepska jakość. ale zaraz wkleję...
                              Kreacja z niedzieli:

                              Nowy sprzet:


                              Świecacy kot



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Napisane przez Myssia Pokaż wiadomość
                                Beau, czekałam na to zdjęcie! KUbuś jest prześliczny. A gdzie zniknął Twój avatar?

                                Ja lecę poćwiczyć, a w między czasie ściągam Iguni pioseneczki.
                                A z jakiej stronki ściągasz te pioseneczki?Ja kupiłam kilka dni temu magn z CD i właściwie mam dla dzieci tylko płytki do nauki ang. z piosenkami z książek z 1 kl.

                                A z forum nie uciekajcie,kto tu zostanie jak się przeniesiecie?






                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X