Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Jak nie możecie się dostać piszcie prywatnie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      tylko agata i myssia wspomnialy dzis o mikolajkach z tego zamieszania. przyjmijcie ode mnie ten skromny obrazek na poprawe wieczornego samopoczucia
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Podolec, zaraz Ci odpiszę na PW tylko muszę to przemyśleć.

        Dziewczyny, to jak, zostajemy tutaj czy przenosimy się na inne forum?
        Ja myślę podobnie jak Niunia. Uważam,że to nie my jesteśmy nie w porządku i to nie my powinnyśmy się stąd usuwać.
        Owszem, wkurza mnie,że ktoś tu nam wchodzi z buciorami i miesza, ale z drugiej strony jak zignorujemy takie zachowania, to myślę,że więcej nie będzie takich sytuacji.
        To co robimy? Krótki kaszel.

        Niunia, pytasz kto tu jest gówniarą, więc ja Ci odpowiem. Ja!

        Jak Wam mijają Mikołajki?

        Podolec, później spróbuje z tym linkiem na Lilypie. Może się uda. Na razie nie mam czasu, bo dopiero wróciłam do domku. Musi Wam wystarczyć na razie suwaczek taki jaki mam.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Starcza starcza


          Wasza decyzja ja jednak po pewnym czasie zmywam się z tąt
          Do was nic nie mam-lubię was-ale jednak za dużo mnie w necie a CELEBRYTKĄ nie jestem
          Nie wiem do kiedy tu będę,może do piątku-może nie
          Last edited by podolec; 06-12-2011, 17:29.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            ja musze tam zapukac na to nowe forum i zobacze, natenczas jestem tu z Wami
            niuniakura, owszem mozna czytac, tylko co z tymi postami ktore kogos urazaja? mowicie, zeby sie nie wciagac ale jednak sie wciagnelyscie...
            z innej beczki - sluchajcie, ma ktoras z Was fotelik Kiddy Infinity Pro 9-18 Kg? mysle kupic malej.. moze jakies opinie?

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Annamaja, w sumie masz rację, ale ja chętnie tutaj zostanę, bo już się przywiązałam.
              Mnie chodzi o to,żeby już urwać ten temat i nie odpisywać.

              Igusia dostała na Mikołaja m.in. wózek dla lalki i wozi swojego dzidziusia cały czas po mieszkaniu.

              Co do fotelika ja niestety nic nie doradzę..

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Wieczorkiem znikam moje kochane

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Ja się w sumie mogę dopasować... ale tak naprawdę też się przyzwyczaiłam jak Myssia wolałabym tu zostać

                  Annamaja
                  ja nie mam tego fotelika, Karola jeździ w Cybexie a Hania ma Maxi-Cosi.


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Podałam meila dwóm osobom



                    Znikam-pa buziaki dla wszystkich małych i dużych

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Kurcze, strasznie mi przykro,że tak się porobiło.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Na pokrewnym forum od tego już usunęłam konto ino tu zastój chyba napiszę do moderatora z prośbą

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Podolec, widocznie tak musi być! nie wydziwiaj tylko zostawaj z nami!

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Annamaja, niestety z tymi ząbkami się nie sprawdza...też późno ząbkowałam jako dziecko i ciągle na fotelu stomatologicznym siedzę, śliczna jest Twoja córunia i jakie ma włoski) od jutra uczę małą mówić kocham cię) !!!
                            Agatko obiecuję wstawić zdjęcia w tym tygodniu, właśnie mnie mąż poinformował że przejściówka do karty wyparowała ale odkopię ją od dawna Hania chodzi? Ewunia ciągle biegala jak się nauczyła teraz już się chyba trochę nacieszyła bo posiedzi chwilę
                            Wszystkim dziękuję za miłe powitanie:*
                            Ewunia od mikołaja dostała słonika na sznurku który rusza uszami jak się go oprowadza i ma cymbałki na grzbiecie i samochodzik który jeździ po naciśnięciu ludzika, najpierw za nim biegała potem puszczałysmy go sobie jedna do drugiej
                            w piątek mamy szczepienie, strasznie się nasłuchałam że ta szczepionka uaktywnia autyzm(świnka,odra, różyczka) i się denerwuję

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Napisane przez Myssia Pokaż wiadomość
                              Podolec, widocznie tak musi być! nie wydziwiaj tylko zostawaj z nami!
                              też tak myślę, nie dawaj satysfakcji komuś kto na to nie zasługuje

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                An, wszystkie tu mamy piękne dzieciaczki i takie rozumne. Czekaj aż Beau wklei zdjęcia Kubusia. Nasz forumowy Rodzyneczek ma tłumy wielbicielek. Ja nawet do mojego D. nie wzdychałam tak jak do Kubusia!

                                Moja Igunia dziś tak się rozgadała,ale "kocham cię" jeszcze nie padło z jej ust. Była dziś u dziadka, więc króluje "dadi". Zobaczymy co będzie jutro.
                                Ja jutro muszę sama jechać na zakupy, bardzo tego nie lubię, bo mam masę rzeczy do kupienia i z wózkiem nie jest komfortowo. Damy radę!

                                Kokolinka przed chwilką zasnęła. Istnieje szansa, że pośpimy dłużej.
                                Ja uciekam. Wybaczcie,że nie zmieniłam jeszcze suwaka.

                                do jutra!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X