Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Mamcie, ja już się pożegnam. Jest już bardzo późno, nie wiem jak ja wstanę rano.
    Uciekam do moich Miłości i życzę Wam spokojnej nocki. Do jutra!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Dziękuję, rzeczywiście jest kochana piękne macie te suwaczki, muszę też się nauczyć tylko tak przeglądam te Wasze profile i macie dużo więcej ząbków

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        dobranoc...kolorowych snów i spokojnej nocy

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          myssia, tak, czasu trzeba na te suwaki, jutro pewnie cos pokombinujesz, choc zmiany juz poczynilas, jest ladnie
          an, pozazdroscic tych przespanych nocek! a zabkami sie nie przejmuj - ponoc czym pozniej wyjda, tym lepiej uwapnione. gorsza sprawa, ze czym pozniej to podbno bardziej jest bolesny sam proces wyzynania zabkow.
          Ewa duzo juz mowi, moja tez w tym jest niezla, ostatnio mowi nawet kocham cie, co brzmi u niej "ciam cie"
          moze dodasz jakies fotki swojej malej? my tu lubujemy sie w zdjeciach

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Annamaja dobrze że ja po śniadaniu bo twoja mała taka do schrupania lub chociaż do zacałowania.


            Ostatnio pokazywałam wam mojego brudasa?Bo skleroze mam galopującą i nie pamiętam?



            Myssia szalej szalej będzie na co patrzeć--ewentualnie zostanę kanibalem

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Witajcie w dzień Mikołaja

              Widzę że wczoraj dużo sie działo na forum

              Annamaja,Myssia piękne suwaczaki macie, ja też coś muszę pozmieniać ale na razie brak czasu.

              Niuniakura tak Karola i Hania muszą być na rozmowie dziś wieczorem przychodzi kandydatka na spotkanie więc zobaczymy.A jak dziś się czuję Gabi?

              Podolec ale się wkurzyłas- nie dziwie się!

              An zostań z nami kochana, a Twoja Ewcia to z opisu super dziewczynka a ząbkami się nie przejmuj ja też słyszałam że im później wychodzą tym lepiej.A i chętnie bym obejrzała Twoją Ewunie więc czekam i ja na fotki.

              Ale mam ubaw z tą moją Karolinką, wczoraj cały dzień mówiła że przyjdzie Mikołaj w nocy z prezencikiem, wieczorem juz przygotowała ciasteczka i mleko żeby Mikołaj nie był głodny a rano od razu zajrzała pod poduszkę i do butów i uradowana pobiegła do przedszkola bo tam tez Mikołaj ma przyjść
              Last edited by agatakul; 06-12-2011, 09:11.


              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                dzień dobry Mamusie!

                O dziwo jakoś zwlekłam się dziś z łóżka!
                Nie wiem czy uda mi się poszaleć dziś z suwaczkiem co by Was zachwycić, bo czeka na mnie jeszcze prasowanie, a potem jedziemy do mojego taty.
                Na razie ćwiczenia mam za sob, bo jestem taka rozleniwiona,że nic innego robić mi się nie chciało, ale powoli mobilizuję się.

                U nas na razie świeci słonko, ale spadł już śnieżek.
                Igusia lata po domku i sobie śpiewa: aaaaaaa.

                Uciekam się ogarnąć. Wpadajcie, Mamcie!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Agatko, pisałyśmy w tym samym czasie.

                  Do naszej Igusi Mikołaj już przyszedł, bo jak kupiłam jej ubranka, to od razu jej je dałam, a na Gwiazdkę będą zabawki. Dobrze,że Igusia nie umie jeszcze czytać, to będzie miała niespodziankę.

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Myssia tak zgrałyśmy się.My już po śniadanku jesteśmy.

                    Ja zabawki tez kupie na gwiazdkę ale nie będę szaleć za bardzo, bo jeszcze od rodziny dostaną a tak naprawdę one nie bawią się zabawkami.Karolinka to jeszcze lubi malować rysować a Hania to tylko chodzić chce nawet na chwilkę nie usiądzie.


                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      My już też. Teraz kończę prasowanie.
                      Dałam dziś Iguni mleczko i zrobiłam jajecznicę, bo w innej postaci Igusia jajka nie zje.

                      Próbowałam też zmienić suwaczek, bo na Lilypie.com znalazłam bardzo ładne, ale w ogóle nie mogę uzyskać kodu. No i chyba nic z tego nie będzie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Ale się tu wczoraj działo. Aż nieprzyjemnie się zrobiło. Może to faktycznie dobry pomysł, żeby założyć hasło. Ale ciekawe, że po postach można stwierdzić, że kogoś dziecko chodzi brudne zaniedbane i samopas po wsi. A może to jakiś dar widzenia kogoś życia na podstawie postów
                        Annamaja suwaczek piękny.
                        An witamy i czekamy na zdjęcie. A ząbkami się nie przejmuj. Przyjdzie czas to wyjdą.
                        Agatko życzę powodzenia w szukaniu niani.
                        Podolec nie pokazywałaś dawno już swoich dzieciaczków. Chętnie pooglądamy
                        Zosi wychodzą wszystkie trójki. Na razie mozna wyczuć jeden. Pozostałe widać po spuchniętych dziąsłach. Także też muszę zmienić suwaczek.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          To pewnie czarownica.
                          A na pewno jej zaszkodzilo to kiedyśniejsze trząchanie w wozku
                          Jak by mieszkała obok to bym jej z d********* zrobiła jesien średniowiecza.


                          Myssia ja chyba mam na innym forum z suwaczek z Lippie

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Pani Ewo (podolec) zachowuje sie pani jak prostaczka. Niedlugo bedzie pani mogla pokazac swoje zdolnosci sredniowieczne.

                            Naszczescie nie mieszkam obok Twojego domu, ale swiat jest niewielki.

                            P.S. Pozdrowienia dla meza "fachury" od Providenta.

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Podolec i bez problemu uzyskałaś kod?
                              Ja nie wiem jak to zrobić, a tam przynajmniej nie muszę zdjęcia zmniejszać.

                              Ooo, może Niunia też coś podpowie, bo ona ma suwaczek z Lilypie.
                              Niunia, proszę się meldować!

                              Wydaję mi się,że założenie hasła jest KONIECZNE. Już mam dosyć tych głupich postów.

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Za sprawą jednej osoby tak się nie miło zrobiło!! Nie mogę tego czytać!Tez jestem za hasłem.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X