Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Niunia, zgadzam się z Twoją opinią. No, ale łatwiej jest napisać,że dziecko jest zaniedbywane niż zauważyć,że rodzic daje sobie z dzieckiem radę, a nie wychowuje rozkapryszone dziecko, które ma mieć wszystko co chce.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Piszac zaniedbywane mialam na mysli to, ze chodza po wsi niedomyte i czesto w samopas. A post podolca tylko to potwierdzaja. Zreszta to nie tylko moje zdanie, ale takze innej forumowiczki, ktora mieszka niedaleko. Wiem co znaczy wychowanie, i wiem co znaczy zaniedbanie. KONIEC TEMATU

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Sylwia, ale czemu kończysz temat? Najpierw napiszesz co Ci się podoba, a potem KONIE TEMATU. Dorośli ludzie zachowują się w ten sposób?
        Hmm, a my tutaj nie wiemy nic.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Myssiaa dorosli ludzie robia i mowia to, co uwazaja za sluszne. Nie prowokuj mnie swoim Hmm a my tutaj nic nie wiemy, nie chcesz. zeby traktowano Cie jak gowniare to i sie dziecinnie nie zachowuj. Szkoda czasu i energii na takie dyskusje, nie chce zasmiecac Wam watku.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Jesteś pierwszą osobą, która mnie tak potraktowała.
            A swoimi postami sama wykazujesz,że dojrzałość nie idzie w parze z Twoim wiekiem.
            I nie mam zamiaru prowadzić jakiś utarczek słownych z Tobą.

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Kurcze, moja mala tez czasem z brudna buzia albo plama na spodniach chodzi Ups, musze sie pilnowac bo o mnie tez tak pomyśla....



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Niunia, pilnuj się, pilnuj..
                A tak z innej beczki, co by urwać już tę chorą dyskusję.. Jak Wam idą starania o rodzeństwo dla Gabrysi?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Napisane przez Myssia Pokaż wiadomość
                  Niunia, pilnuj się, pilnuj..
                  A tak z innej beczki, co by urwać już tę chorą dyskusję.. Jak Wam idą starania o rodzeństwo dla Gabrysi?
                  zależy z której strony patrzec. Starania ida nieżle tylko efektu nie ma Ostatnio troche napieta atmosfera miedzy nami wiec nie mam motywacji jakoś.... Wydaje mi się, a nawet wiem ze znowu kłopoty z jakoscia nasienia u meza, je jakies witaminy ale nie widze entuzjazmu u niego tak jak przy Gabi, kiedy sie przez 3 miesiąe wział za siebie i efekt był natychmiastowy.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Witam!Mam problem,w lewej piersi mam jakiś duży guz.To pewnie od mleka,nie odciągałam jak przestałam zupełnie karmić-w środę będą 2 tyg.Prawa pierś ok.

                    Mała powoli dochodzi do zdrowia,bo strasznie kaszlała.Ma 12 ząbków-a jeszcze niedawno tak martwiłam się bo długo miała 8.
                    Co do drzemek to 2 razy ostatnio spała tylko 30 min ale potrawi nawet 2 godz,tylko kaszle we śnie.A nocki to całe przesypia bez budzenia,tylko że odkrywa się i ja co tylko się zbudzę muszę do niej zaglądać.






                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      bazumik kurcze, probuj ta piers najpierw rozgrzac prysznicem potem odciagac tylko z niej i na koncu przykładac zimna kapusta. Jak to nie da rady to leć do lekarza bo tu nie ma zartów.
                      A próbowalas mala klasc w śpiworku? Wiem ze niektóre dzieci nie toleruja ale u nas na szczescie ten spiworek to wybawienie bo mala by odkryta cala noc spala chyba

                      U nas cieno sie zrobiło i taka zawierucha straszna. Nic nie widac.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Niunia, u nas pogoda podobna jak u Ciebie. Masakra. W ogóle taki deszcz nas dziś złapał. Przeszłam z przystanku do klatki, a mam dwie minuty, i byłam cała mokra.
                        Poza tym strasznie wieje.

                        Kupiłam dziś Igusi kubeczek LOVI z którego pije jak ze szklanki.Tak jej się to podoba,że cały czas chce pić. no i jestem z niej dumna,że tak sobie radzi.

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
                          bazumik kurcze, probuj ta piers najpierw rozgrzac prysznicem potem odciagac tylko z niej i na koncu przykładac zimna kapusta. Jak to nie da rady to leć do lekarza bo tu nie ma zartów.
                          A próbowalas mala klasc w śpiworku? Wiem ze niektóre dzieci nie toleruja ale u nas na szczescie ten spiworek to wybawienie bo mala by odkryta cala noc spala chyba

                          U nas cieno sie zrobiło i taka zawierucha straszna. Nic nie widac.
                          Odciągnęłam i zeszło,zobaczymy czy jeszcze coś się nie zrobi.
                          Śpiworka nie mam,mogę dać jej większą kołdrę-to byłby dobry pomysł,właśnie sobie o tym przypomniałam.






                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Bazumik przyłóz ta kapusta ona przeciwzapalnie działa i nastepnym razem jak bedzie podobnie to tez lekko odciagnij ale powinno byc juz lepiej. U mnie tez tak sie 2 razy zrobiło.

                            Na allegro można za grosze spiworki kupić, tylko na ta pore roku cieplejszy. To super sprawa, tylko nie gwarantuje ze jak mala nigdy nie spala to bedzie chciała. Ryzyk-fizyk.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              A co wadzi ci że moje dzieci chodzą brudne,że chodzą do sąsiadow się bawić,że same się karmią,piorą i prasują?
                              Niunia juz umie sama obiady gotować i nie tylko,wątpie by twoje to umiały.
                              Nie zauważyłam byś mieszkała obok wiec WAL SIĘ,mam w dupie co myślisz o mnie o mojej rodzinie.


                              Dzieci się kąpią SAME-zgroza


                              Zaraz nunka zje kolację,pod warunkiem że sama se ją zrobi a i junior sie musi umyć bo do pracy brudny nie pójdzie

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Napisane przez bazumik Pokaż wiadomość
                                Witam!Mam problem,w lewej piersi mam jakiś duży guz.To pewnie od mleka,nie odciągałam jak przestałam zupełnie karmić-w środę będą 2 tyg.Prawa pierś ok.

                                Mała powoli dochodzi do zdrowia,bo strasznie kaszlała.Ma 12 ząbków-a jeszcze niedawno tak martwiłam się bo długo miała 8.
                                Co do drzemek to 2 razy ostatnio spała tylko 30 min ale potrawi nawet 2 godz,tylko kaszle we śnie.A nocki to całe przesypia bez budzenia,tylko że odkrywa się i ja co tylko się zbudzę muszę do niej zaglądać.
                                moja córcia ma dopiero 2 ząbki, ale lekarz nie kazał mi się tym martwić...z odkrywaniem mamy to samo, ale w śpiworku spać nie chce spała dopóki nie chodziła, a teraz nie może w nim łazić po łóżeczku.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X