Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Krzesełko fajne Ja też nie będę kupować, bo mam po dziewczynach mojej siostry





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Agatka, u nas to jest tak, że pielęgniarka mówi kiedy należy się zgłosić na kolejne szczepienie i wpisuje to do książeczki zdrowia, ale co z tego, że ona wyznaczy mi termin szczepienia jak pani w recepcji mi o ósmej powie,że nie ma już miejsc..
      Jeszcze mi bezczelnie powie, że trzeba dzwonić, a niby co ja robiłam.. Pół godziny próbowałam się tam dodzwonić, bo oni w ogóle nie odbierają czasem tych telefonów.
      Szkoda nerwów..

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        my na szczepienie idziemy we wtorek, zawsze dzwonie tydzien wczesniej i nie mam problemu z dotrzymaniem terminu z ksiazeczki. nalezymy do b. malej przychodni rodzinnej, moze dlatego.

        malo mnie ostatnio tutaj, ale staram sie pracowac wiec czasu brak...

        moja dalej tylko na cycu, zobaczymy we wtorek ile przybrala...

        caluski dla Waszych pociech! aha, slodko wygladaly dzieciaczki na chrzcinach! i wy mamusie tez niczego sobie

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Cześć, krzesełko rzeczywiście swietne. Wszysko jedna reką sie składa, rozkłada i różne sposoby regulacji wiec jesli ktoś planuje zakup to polecam.

          Wczoraj mała zaszczepiona, wazy 6150 wiec 100 gram na tydzien. Lekarka w koncu stwierdziła ze taki urok dziecka i krew robimy dopiero po 6 miesiacu.

          Dziś ładnie go 9 spała wiec rano troche posprzatałam, teraz lece mleczko robic

          Wpadne poźniej...



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Wiesz trudno by każde dziecko było klocem.
            Nasz synek ma 3,5roku waży ok13.5kilo-sąsiadka młodsza od niego 2miesiace pewnie20kg oby nie więcej,koleżanki synek młodszy o 3miesiace wazy 18kg i co trudno przeciez go nie utuczę albo je za 3 albo nie je wcale,jak dosiądzie się do obiadu z tatą-z ojcem lepiej smakuje-to potrafi mu zjeść ok2udka i ciut kartofli lub inne mięcho wsunąć.
            Starsza też niejadek ale to po mnie-byle czego nie zjem
            Ma skonczone10lat-rocznikowo11 wazy ok30kilo

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Dzieciaczki są różne. Wszystko zależy jakoą mają budowę ciała.
              Ja też należę do małej przychodni. Nam nie wpisują w książeczkę kiedy będzie szczepienie, tylko przed szczepeiniem dzwonią do nas albo wysyłają powiadomienie, że mamy przyjść. Czasem trafię, że są tylko 2 dzieci, a ostatnio np. czekałam godzinę.

              Od kilku dni jestem przeziębiona i wszyscy w koło. Niestety Zosia już się zaraziła Na razie ma katar i stan podgorączkowy. Zastanawiam się czy jutro iść do lekarza, bo ostatnio poszłam za szybko. Ale z drugiej strony boję się, że rozwinie się w weekend.





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Ja wróciłam z przychodni.Hania troszkę płakała ale poszło lepiej niż ostatnio i potem była zadowolona złapała cycusia, gorzej z Karolą ma zapalenie oskrzeli i nadal ma brać antybiotyk

                Aduś lepiej idź z Zosieńką do przychodni takie mam zdanie, w końcu to maluszek a u małych dzieci się szybciej rozwija choroba.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  hej mamcie ja zaraz lecę na dwór z małym więc wpadłam na chwilkę!

                  niuniakura fajne to krzesełko chyba też takie kupię, ale u nas jeszcze myślę z miesiąc poczekam...
                  Co do przychodni to ja mam chyba najwygodniej panie pielęgniarki wpisywały mi w książeczkę kiedy mam się zjawić i wpisywały też godzinę i już! potem nie musiałam dzwonić od razu miesiąc wcześniej byłam umówiona i tyle-raz jak lekarka pojechała na jakieś szkolenia tydzień jej nie było to dzwoniły do mnie przełożyć wizytę i tez podały mi godzinę sama nie musiałam dodatkowo dzwonić, teraz kontrolne "oględziny" małego po 6 m-cu i też pytały czy od razu wyznaczyć wizytę mi mają czy sama zadzwonię powiedziałam żeby wyznaczyły i mam zaklepane.
                  podolec brata synek też waży podobnie (prawie 13 kg) a skończył 3 latka 4 stycznia, jest szczupłym chłopczykiem ot co!
                  aduś ja też bym raczej poszła do przychodni na Twoim miejscu...agatka ma rację to przecież maluszek po co się stresować przez weekend!

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    pewnie, nie przejmuję sie. ona ma to po mnie. Maż tez zawsze był chudzielec, dopiero poślubie mu sie zmieniło.
                    Jednak nie ide na dwór bo mała po szczepieniu ma 37,5 wiec siedzimy w domu. Próbuje ją uśpic ale w domu kiepsko jej idzie spanie Znowu pół godziny i nie wiecej...



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      niuniakura u nas też tak w dzień mały śpi po pół godzinki, rzadko dłużej! a my po szczepieniu nie wychodzimy nigdy, lekarka nie kazała nam w ten dzień wychodzić na spacery...
                      ja byłam na dworze godzinkę z hakiem, ale rozpadało się to śnieg z deszczem to deszcz, nieciekawa pogoda a dopiero co mówili w tv że będzie coraz cieplej i że idzie wiosna! jak ja chcę już wiosnę!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        mały coś śpiący i zrzędzi!
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          beau, Kubus wyglada niebiansko

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            niuniakura, jak Ty wklejasz zdjęcia, bezpośrednio w okno dialogowe? Jak to zrobić?

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              annamaja ja przez fotosika wklejam i tam sa różne kody do kielkości zdjęć. Wybierasz sobie jaki chcesz i w poście wklejasz link do zdjecia.

                              Beau Kubus wyglada niebiańsko i niebiesko...do twarzy mu z tym kolorkiem.

                              mała dziś po południu z tatusiem była a ja do ortopedy poszłam z nadgarstkiem ale dużo nie pomógl, znaczy kazał zimne okłady i smarować tym co smaruje. Byłam w sklepie, kupiłam małej dania z mieskiem bo dziś był debiut mieskowy i bardzo jej smakowało.



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Dziewczynki a naszego wątku nie należało by już przenieść?Na dzidzię już nie czekamy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X