Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Waży za dużo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Waży za dużo?

    Moje dziecko ma niecałe pięć lat i waży prawie 17 kilo. Czy to nie za dużo? Ile ważą Wasze dzieci?
  •    
       

    #2
    mój synek ma prawie 2 lata i ma prawie 13 kilo. A czy za dużo? od czego mamy siatki centylowe?

    Skomentuj


      #3
      No właśnie zobacz na siatce centylowej, ale chyba wszystko w normie

      Skomentuj


        #4
        mysle ze wazy normalnie.mojej kolezanki dziecko ma 2.5 roku i wazy tyle samo co twoj synek,ale nie wyglada na tyle.najlepiej gdybys zobaczyla na siatkach cen. jak dziewczyny mowia.albo spytala lekarza.a ile twoj syn ma wzrostu no bo to tez sie liczy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Waży za dużo?

          Można wagę i wzrost sprawdzić na siatkach centylowych. Nasz starszy ma ponad 4 lata, a waży 15,5 kg. Troszkę mało, ale ma dobre wyniki morfologii.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Waży za dużo?

            U nas lekarz zawsze sprawdza czy waga i wzrost jest prawidłowy właśnie na siatkach centylowych. Ja jakoś nie mogę sie w tym wszystkim połapać, ale zawsze pytam sie lekarza czy jest oki. U nas wszystko porawidłowo.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Waży za dużo?

              mój synek ma licząc rocznikami już 4 lata i wazy 16 kg a córeczka 7 miesięcy i waży ponad 8 kg. Myslę, że wagę mają dobrą , pediatra nie miała żadnych zastrzeżeń

              Skomentuj

                     
              Working...
              X