Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czego nie powinna robić „dobra teściowa”? :)))

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czego nie powinna robić „dobra teściowa”? :)))

    Za mało interesować się życiem syna i wnuków.
    Za dużo interesować się życiem syna i wnuków.
    Doradzać, moralizować i pouczać...
  •    
       

    #2
    Źle gotować...
    Wtrącać się w to, jak wychowuję dzieci...
    Zawsze bronić swojego synalka...



    Fajny wątek!!!

    Skomentuj


      #3
      Pouczac,
      krytykowac na kazdym kroku
      nasmiewac sie z niewiadomych powodow
      Byc upierdliwa
      Mowic ze zle wychowuje dzieci.

      Skomentuj


        #4
        nie dokarmiac slodyczami wnukow,nie brac na rece dziecka jak tylko zamarudzi,nie krytykowac jak wychowujemy nasze dzieci...........

        Skomentuj


          #5
          Swieta racja te slodycze

          Skomentuj


            #6
            nie dawac potajemnie kasy dla dzieci

            Skomentuj


              #7
              nie podburzac synka przeciw żonie
              nie starac sie udowodnic ze ona zawsze wszystko zrobi lepiej

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                powinna żyć swoim życiem i czasem pojawić się jako babcia mama a nie babcia babcia (to dot. np. tych słodyczy itp-takie są babcie babcie a babcia mama przypomni sobie jak swoje chowała i na pewno nie będzie robić jak stara zgrzęda)
                Kinia & Aminka

                Skomentuj


                  #9
                  a i dobra teściowa nie powinna krytykować swojego zięcia bo i tak dla córki będzie się liczyło jego zdanie.. trochę z innej strony popatrzałam
                  Kinia & Aminka

                  Skomentuj


                    #10
                    nie wtraniac sie w zycie mlodych
                    Zdjecia Hani i Szymka

                    Hania ur.06.01.2003
                    Szymcio ur.07.05.2007

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      jak radzic sobie z upierdliwa tesciowa

                      moja tesciowa odkad wrocilismy do kraju dzwoni codziennie pytajac sie o dziecko,chcialaby codziennie przychodzic,a jak sie jej odmawia to sie obraza,nazywa mojego synka swoim syneczkiem i wtraca sie w nasze zycie.przez nia sa same klotnie i nieporozumienia miedzy nami.zachowuje sie jak jakas psychopatka.kiedys nawet powiedziala ze jak my sie rozstaniemy to dziecko wezmie ona na wychowanie.od razu ja wyprowadzilam z bledu.co byscie zrobily na moim miejscu?cierpialy w milczeniu czy wygarnelybyscie wszystko?

                      Skomentuj


                        #12
                        Moim zdaniem z Twojego cierpienia nic dobrego nie będzie. Lepiej babie (sorki) od razu powiedzieć, żeby za daleko nie brnęła... Takie moje zdanie.

                        Skomentuj


                          #13
                          dzieki za podpowiedz.moi rodzice twierdza bym sie nie przejmowala,ale to za daleko zabrnelo.najgorsze ze jej synek (moj partner) stoi po jej stronie.nie chce by miedzy nami sie popsulo w razie czego.

                          Skomentuj


                            #14
                            wiesz ja mysle ze to nie chodzi o wygarniecie, bo to tylko spowoduje kolejne problemy i z mezem i znowu z tesciowa i wogole sie moze wszystko obrocic przeciwko tobie tylko
                            trzeba zaznaczyc swoj rewir i jasno pokazywac granice wplywow
                            zapraszaj tesciowa do was np gora 1 raz w tyg lub sama do niej idz z dzieckiem- w ten sposob wyjdziesz szybciej jak juz bedzie cie wkurzala..
                            i powtarzaj jej ze dziekujesz za rady ale swoje dziecko bedziesz sama wychowywac , ona juz miala raz szanse
                            nawet jak popelnisz blad to musi to byc twoj blad
                            nikt nie zdola sie czegos nauczyc bez swoich bledow a na czyis
                            ucinaj jej wypowiedzi argumentem ze pediatra wanm cos innego zaleca, ze badania dowiodly ze inne s[posoby sa obecnie lepsze niz te ktore stosowano 30 lat temu
                            nie poddawaj sie , matka zawsze wie lepiej jak zajac sie swoim dzieckiem, najlepiej je rozumie, intuicyjnie wyczuwa jakie powina miec do niego podejscie

                            powodzenia
                            pisz jak sie sprawy maja i jak wygladaja potyczki z tesciowa
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              #15
                              dziekuje bardzo.jak na razie sprawy nie maja sie za rozowo.synek obstaje za mamusia,ktora wczoraj powiedziala do mojego synka cytuje"usmiechasz sie do mamy yyyyyyyy babci".nie bardzo rozumiem jak mozna pomylic mame z babcia?no i probowala nas zaprosic do siebie na obiad.powiedzialam ze sie zastanowimy i damy odpowiedz,ale jej synus powiedzial, ze przyjdziemy co mnie rozwscieczylo.po jej wyjsciu powiedzialam mu co o tym mysle.wynikiem tego wszystkiego sa moje zszarpane nerwy oraz to, ze nie odzywam sie do niego.mam dosc.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X