Wr   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codziennoci - sprzt AGD, wyposaenie, gadety i ciekawe pomysy.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 08-12-2017, 12:37
pippa pippa jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
pippa.polki.pl

Domylnie projekty domw dla niepenosprawnych dzieci

Cze kochane.
Wraz z mem zamierzamy budowa dom, nasza pociecha ma rok. Jest niepenosprawna, bdzie musiaa porusza si na wzku. Mam pytanie do matek, ktre te maj tak sytuacje. Jak dostosowa projekty domw do takich sytuacji? Znacie dobrych architektw?
Dziki
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-01-2018, 14:17
pippa pippa jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
pippa.polki.pl

Domylnie Odp: projekty domw dla niepenosprawnych dzieci

Znalazam projekty domw. Co o nich sdzicie?
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-03-2018, 09:40
tomeksaracen tomeksaracen jest offline
Member

Zobacz mj nowy profil
tomeksaracen.polki.pl

Wiem, e nawet w wybudowanym ju domu mona zamontowa windy dla niepenosprawnych, moesz wic zajrze na Windy-schodowe.pl. To podobno najlepsza firma w Polsce sprzedajca takie urzdzenia.
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-03-2020, 22:36
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

Domylnie Odp: projekty domów dla niepełnosprawnych dzieci

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2020, 11:27
karinaa89 karinaa89 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
karinaa89.polki.pl

W takim przypadku faktycznie dobrym pomysem moe zamontowanie specjalnego dwigu, ktry uatwi funkcjonowanie w domu. Wiem, e czci do takich sprztw mona zorganizowa w http://www.komponentylift.pl/czesci-zamienne wic warto mie to na uwadze ju teraz.
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:27.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.