Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-01-2020, 10:01
medycynaestetyczna medycynaestetyczna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
medycynaestetyczna.polki.pl

Domyślnie Odp: zmiana wyglądu

Tak, zgadzam się permanentny potrafi sporo zmienić, ale też warto dbać o skórę twarzy, bo ma ogromny wpływ na widoczne oznaki starzenia. Tu masz np https://medycynaestetyczna.waw.pl/ opis zabiegów dla kobiet po ciąży, ale też warto dbać w trakcie, bo rozstępy np ciężko się usuwa
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2020, 22:43
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Wygląd można sobie poprawić zabiegami. Jak najbardziej jest to teraz możliwe i bardzo często wiele osób ma problem ze zmarszczkami. Gdy robią się one głębokie to mogą nawet zmieniać kształt twarzy. W takiej sytuacji sprawdzi się korekta linii żuchwy kwasem Restylane Defyne. Kwas sprawi, że skóra się ujędrni i twarz zostanie ładnie wymodelowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-02-2020, 11:24
kordonek kordonek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kordonek.polki.pl

Świetną opcją jest makijaż permanentny. Dzięki niemu bez nakładania kosmetyków możemy wyglądać pięknie Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny ust i brwi u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic. To był strzał w dziesiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-03-2020, 20:31
boonia004 boonia004 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
boonia004.polki.pl

Makijaż robi robotę, ale też włosy. I w zasadzie to jest bardzo prosty sposób na zmianę wyglądu i to bez konieczności robienia sobie żadnych zabiegów. Poczytajcie tutaj o perukach naturalnych https://perukikrakow.pl/naturalne-peruki/ . Inna fryzura, kolor, długość i rodzaj włosa zawsze robi różnicę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-03-2020, 21:10
karinaa89 karinaa89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karinaa89.polki.pl

Pewnie, że tak. Jeśli zależy Wam na dobrym samopoczuciu, to powinniście zdecydować się na jak najlepsze zabiegi, które pomogą Wam się zregenerować. Myślę, że powinniście zajrzeć do http://oxyterapia.pl i sprawdzić, jak może u Was sprawdzić się wizyta w komorze hiperbarycznej. Myślę, ze bardzo może się Wam to spodobać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-03-2020, 15:01
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Jakiś czas temu postanowiłam że powiększę sobie piersi, dość duża zmiana ale miałam z tego powodu kompleks. Wybrałam klinikę http://klinikagrzesiak.pl/ w Warszawie i tam powiększali mi piersi własnym tłuszczem, bardziej naturalnie. Efekt dobry, jestem zadowolona, piersi wyglądają naturalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2020, 10:44
Aatpa82 Aatpa82 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Aatpa82.polki.pl

ja z kolei sięgnąłem po dietę online w Gdańsku
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane Wczoraj, 10:24
szelfie szelfie jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szelfie.polki.pl

A według mnie chcąc cokolwiek zmienić w swoim wyglądzie nie trzeba decydować się na jakieś zabiegi medycyny estetycznej nie raz wystarczy jakaś mała zmiana w stylu ubierania się czy jakiś modny dodatek założyć i gotowe. Nawet w przypadku mężczyzn wystarczy chociażby dobrze dobrane okulary przeciwsłoneczne i gotowe. Sama jakiś czas temu dzięki temu artykułowi https://jego-styl.pl/Jakie-okulary-p...-zwrocic-uwage kupiłam rewelacyjne okulary przeciwsłoneczne dla swojego partnera
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane Wczoraj, 14:55
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Ja jako że od niedawna pojawiły się u mnie zmarszczki postanowiłam się ich pozbyć. Poszłam na zabieg laserowy, wykonany był laserem od dystrybutora https://shar-pol.pl/ i muszę przyznać że efekt jest nawet lepszy niż się spodziewałam. Wyglądam młodziej, czuję się lepiej, to profesjonalne lasery.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania