Wróć   Forum Mamotoja.pl > Co w trawie piszczy?
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Co w trawie piszczy? Nowe kryteria w przyznawaniu 500+? A może news o szczepionkach i nieporządanych odczynach poszczepiennych? Co was porusza, bulwersuje, zachwyca? Zapraszamy do wymiany opinii!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-03-2020, 21:52
amerykartur amerykartur jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
amerykartur.polki.pl

Domyślnie Odp: Samochód

Mój samochód od dwóch tygodni stoi u mechanika
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-03-2020, 07:57
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Bardzo dobry warsztat samochodowy w Poznaniu to Kuta Autoserwis. Kilka razy korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona. Oferują także usługi pomocy drogowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-03-2020, 11:47
Jurek332 Jurek332 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Jurek332.polki.pl

Ceny paliw w Polsce są za wysokie. Dlatego zdecydowałem się już danwo na instalację gazową w moim samochodzie. Jeśli ty też masz w swoim samochodzie instalację gazową to powinieneś poznać tą stronę reduktor landi renzotą stronę polecił mi mechanik że tak jest najlepszy wybór części.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-2020, 15:10
olecka91 olecka91 jest online
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olecka91.polki.pl

Ja ostatnio szukałam ubezpieczenia OC dla swojego samochodu i trafiłam na kalkulator ubezpieczeń samochodowych z http://kompleksowaochrona.pl/ Ktoś z was z niego korzystał? Jest tam naprawdę bardzo duzo ofert róznych towarzystw ubezpieczeniowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-03-2020, 12:46
Jadwiga997 Jadwiga997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Jadwiga997.polki.pl

Dobry samochód na pewno się przyda! Ja uwielbiam szczególnie niemieckie samochody!
Nieprzeczytane 25-03-2020, 13:55
blondyneczka_83 blondyneczka_83 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
blondyneczka_83.polki.pl

Nie każdego stać na nowy samochód. Ludzie najczęściej kupują używane, albo korzystają z wypożyczalni samochodów (ja korzystam z Ahaw http://www.wynajemsamochodowolsztyn.pl ). innymi słowami każdy orze jak może.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2020, 08:13
kordonek kordonek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kordonek.polki.pl

Ważne jest też to, aby o samochód odpowiednio dbać. Oprócz mycia auta dobrą opcją jest także zastosowanie pasty polerskiej. Dzięki niej lakier nabierze połysku. Taką pastę zamówicie bez wychodzenia z domu na stronie https://glossfactory.pl/pasty-polers...a-one-step-1kg.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2020, 15:28
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

No właśnie, nie każdego stać na sfinansowanie samochodu. Ja na ten przykład wszystko, co ma wysoką cenę kupuję w ratach. Samochód zaś w leasingu https://www.scmultirent.pl/ bo to najkorzystniejsza forma zakupu. Santander Consumer Multirent ma bardzo dobre warunki zawierania z nimi umów leasingu samochodowego, względnie pożyczki na samochód. Gdyby nie tego typu formy zakupu, to ja w ogóle nie miałabym samochodu. Jakoś łatwiej mi spłacać raty niż zbierać pieniądze do skarpety. Pewnie wielu spośród nas tak ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania