Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-12-2014, 14:05
Basiencja Basiencja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Basiencja.polki.pl

Smile Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Ja mam do obdarowania kilkoro dzieci w rodzinie, wiec jak co roku robię rekonesans, co nowego można kupić i co może najbardziej zainteresować rozwijające się szybko dzieci. Aktualnie najwięcej ciekawych informacji można znaleźć na różnych blogach parentingowych, takich jak Dziecko i My. Ostano czytałam artykuł: 10 pomysłów na prezenty świąteczne dla dzieci w wieku szkolnym o prezentach dla dzieci szkolnych. Są tam też informacje o prezentach dla maluchów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-01-2015, 21:26
akuriata akuriata jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
akuriata.polki.pl

Domyślnie Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Cytat:
Napisał Basiencja Zobacz post
Ja mam do obdarowania kilkoro dzieci w rodzinie, wiec jak co roku robię rekonesans, co nowego można kupić i co może najbardziej zainteresować rozwijające się szybko dzieci. Aktualnie najwięcej ciekawych informacji można znaleźć na różnych blogach parentingowych, takich jak Dziecko i My. Ostano czytałam artykuł: 10 pomysłów na prezenty świąteczne dla dzieci w wieku szkolnym o prezentach dla dzieci szkolnych. Są tam też informacje o prezentach dla maluchów.
dzięki wielkie basienka za informacje na pewno mi się w najbliższym czasie ta wiedza przyda a maluchy będą zadowolone
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-04-2015, 08:54
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

teraz jest tak dużo zabawek, że ciężko nazywać już zabawki prezentami, my tyle nakupowaliśmy że na urodziny już nie mamy co kupić ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-02-2020, 14:49
Modele_kolekcjonerskie Modele_kolekcjonerskie jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Modele_kolekcjonerskie.polki.pl

Jakie zabawki kupować starszym dzieciom?
Modele samochodu odwzorowują różną jakość, czasami jest to tylko bryła a czasami poziom szczegółów jest porażający, w porównaniu z oryginałem.
Model samochodu wykonany w ośrodku SVO, to zapewnienie doskonałej jakości, co świadczy o doskonałych detalach, nawet w odwzorowaniu lakieru samochodowego. Wersje limitowane samochodów, to gratka dla kolekcjonerów, pasjonatów a także nieco większych dzieci, które dostrzegają detale w modelu oraz dostrzegają ich wartość motoryzacyjną.
Przykładowo limitowane modele samochodów Jaguara trzymają wartość nawet przez kilka lat. Modele te są składane ręcznie, aby uzyskać najwyższa jakość oraz realistyczny design.
Pytanie zasadnicze, czy takie modele sprawdzą się jako zabawki dla dzieci i w jakim wieku dziecko może dostrzec wartość takiej kolekcji? Czy taki prezent może także sprawdzić się dla dziewczynek, które pożądają na prezent kamperów z lalkami?
Najciekawsze nowinki z branży motoryzacyjnej dostępne na stronie gentlemens.pl

Alternatywą jest zegarek typu Smartwatch dla dziecka, tylko czy to nie jest prezent dla starszych dzieci?
Nieprzeczytane 24-03-2020, 16:21
Elizka12 Elizka12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Elizka12.polki.pl

Jakby ktoś szukał inspiracji na prezent dla trochę większych to polecam skórzany brelok z logiem auta, link do sklepu: https://www.acarassin.shop/brelok
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-2020, 23:48
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Sporo z Was poleca zabawki ale może warto czasem pomyśleć o czyms innym? Jakbyście zdecydowali się na praktyczny prezent to odsyłam was do sklepu https://butymodne.pl/sandalki-dzieci...ci-c25958.html , gdzie znajdziecie najmodniejsze dziecięce obuwie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-03-2020, 15:50
Elizka12 Elizka12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Elizka12.polki.pl

Hej dziewczyny jakbyście szukały pomysłu na prezent np. dla tatusia dziecka albo innego członka rodziny który jest kierowcą, to polecam piękny skórzany brelok z logiem samochodu, dla zainteresowanych link do sklepu: https://www.acarassin.shop/brelok
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania