Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czytanie dzieciom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Czytanie dzieciom

    Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
    Ja brzuchowi nie czytałam. Ale czytam córce odkąd się urodziła. Tzn w szpitalu jej nie czytałam,a le odkąd jesteśmy w domu tak Czytam jej bajki, opowiadania, poradniki dla rodziców Czytanie, czytaniem, ale mała też lubi książki oglądać no i smakować te które się da Mam nadzieję, że ten pociąg do książek zostanie jej na zawsze. W pewnym sensie nie ma wyjścia w sumie bo i ja i mąż lubimy czytać
    Jak dziecko widzi czytają rodzice to i ono weźmie przykład Ja lubię czytać mąż chyba nie miałby nawet kiedy czytać więc zostaje mu tylko czytać dla dzieci
    Mój synek dopiero próbuje składać literki a nauczyć się czytać widać ze ma wielkie chęci

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Czytanie dzieciom

      Ja zaczęłam czytać dziecku już w brzuszku. Czytałam, że to uspokaja. Teraz też czytam ale z różnym skutkiem, no bo wiadomo, że taki maluch długo nie usiedzi w spokoju

      Skomentuj


        #63
        Odp: Czytanie dzieciom

        Mój synek ostatnio nie chce żeby mu czytać bo zaczyna się wygłupiać i przewraca kartki tak że po prostu się nie da, myślę że to przejściowe

        Skomentuj


          #64
          Odp: Czytanie dzieciom

          Dominika na pewno przejściowe. U nas też był taki moment ze podczas czytania córka była zajęta czymś innym a i tak wszystko wiedziała co jej czytam.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Czytanie dzieciom

            Czytać dzieciom zawsze jak najbardziej warto, to rozwija je pod wieloma względami

            Skomentuj


              #66
              Odp: Czytanie dzieciom

              My czytamy od pierwszych tygodni życia.
              między innymi wiersze: w linku recenzja bardzo ciekawego wydania wierszy- m.in. Tuwim, Konopnicka
              Last edited by disne; 15-06-2020, 14:30. Powód: nie opłacona reklama

              Skomentuj


                #67
                Odp: Czytanie dzieciom

                Jeśli chodzi o wiersze dla dzieci, to chyba najlepszy jest Brzechwa.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Czytanie dzieciom

                  Czytanie pomaga rozwijać pamięć dziecka. My czytamy od zawsze, a od kiedy córka skończyła 1,5 roku, to wieczorne czytanie jest naszym rytuałem. Chociaż teraz to ja już idę w odstawkę i jest tak, że ja czytam sobie, a młoda sobie

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Czytanie dzieciom

                    To ja zaczęłam czytać dziecku jak miało koło pól roku. Staram się czytać snom codziennie, albo chociaż co drugi dzień. W sumie jak ja nie mogę, albo nie mam siły, to mój mąż im czyta. A jakie najbardziej bajki lubią Wasze dzieci?

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X