Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie były najbardziej nieoczekiwane prezenty?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie były najbardziej nieoczekiwane prezenty?

    Jakie były najbardziej nieoczekiwane prezenty?

    #2
    Odp: Jakie były najbardziej nieoczekiwane prezenty?

    Istnieje zupełnie inny wybór prezentów, które otrzymałem, jest całkiem przyjemny i nieoczekiwany, ale jeden z nich zapadł w moją duszę, nie, tylko dwa, najciekawsze i nieoczekiwane prezenty, moim zdaniem. Po pierwsze była to koszulka z nadrukiem mojego ulubionego bohatera z gry League of Legends (Ezreal) i była naprawdę fajna! To było bardzo miłe i nieoczekiwane. Ale drugi prezent jest znacznie bardziej zaskakujący, był to prezent od przyjaciół, w okresie, kiedy byłem sam, zamówiono mi expencive girls na noc! To było po prostu coś, wiele dzięki nim i obsługa, która to zapewniła, jest naprawdę bardzo fajna.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie były najbardziej nieoczekiwane prezenty?

      Cieszę się z twoich emocji i prezentów. Rzadko ludzie piszą tak emocjonalnie i szczegółowo o takich rzeczach, a więc tak bardzo do ciebie szanują! Myślę, że to nie wystarczy we współczesnym Internecie. A moim najbardziej nieoczekiwanym prezentem był słoik masła orzechowego i czekolady od moich rodziców, to nie było coś takiego, ale było wyjątkowo pozytywne i przyjemne, więc cieszę się. Nawiasem mówiąc, skorzystałem również z tej usługi, o której facet mówił powyżej i mogę powiedzieć, że very rich sluts są naprawdę bardzo fajni, rozumiem to.

      Skomentuj

             
      Working...
      X