Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy kupujecie ubranka przez internet?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy kupujecie ubranka przez internet?

    Czy kupujecie ubranka przez internet?
    Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami, może macie jakieś pytania.
    Obecnie prawo konsumenckie chroni kupującego w sieci.
    Czekamy na wasze spostrzeżenia i pytania
  •    
       

    #2
    Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

    Jak szykowałam wyprawkę na chrzest chrześniaka - zastanawiałam się nad taką opcją, ale ostatecznie zrezygnowałam, bojąc się, że ubranko będzie za małe /pomimo dobrania rozmiaru/.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

      Ja kupiję nagminnie przez internet. Miarka w ruch i porównuję z aktualnymi ubrankami i zwykle jest ok A i taniej i do domu - bo wiadomo jak wyglądają zakupy w centrum handlowym z dzieckiem - koszmar! Jeszcze jak ma coś mierzyć!!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

        Kwestia rozmiaru bywa problemem, ale nie w Abrakadabra.
        Tu zawsze dobierzemy rozmiar do wagi dziecka, podczas rozmowy telefonicznej, dziewczyny dokładnie pytają o wymiary dziecka, aby dobrać idealny rozmiar. Niestety wielu producentów ma swoje rozmiarówki, które nie trzymają się polskich norm.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

          Akurat ubranko do chrztu kupiłam w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu, widziałam, że koniecznie muszę je przymierzy bo synek nosił wtedy rozmiar 62-68 cm.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            Akurat ubranko do chrztu kupiłam w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu, widziałam, że koniecznie muszę je przymierzy bo synek nosił wtedy rozmiar 62-68 cm.
            przepraszam Cie ale nie bardzo wiem co Twoj post wnosi w ten wątek

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

              Jestem maniakiem wyprzedaży i zawsze wtedy robię duże zakupy przez internet. Najlepsze zakupy (jakościowo i cenowo) udaje mi się robić w internetowej Zarze i Smyku. Raczej trafiam z rozmiarami, a jak mam wątpliwości, kupuje większe i sa na póżniej albo na prezenty. Poza tym można je zwrócić.
              Zrobiłam też kiedyś (w styczniu 2014) zakupy w C&A ale prawie wszystko musiałam zwrócić i byłam niezadowolna z jakości. Niektóre ubranka były źle zszyte, poprute.
              Macie jeszcze jakieś ciekawe stronki z ubraniami?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                Napisane przez Beatrice001 Pokaż wiadomość
                Jestem maniakiem wyprzedaży i zawsze wtedy robię duże zakupy przez internet. Najlepsze zakupy (jakościowo i cenowo) udaje mi się robić w internetowej Zarze i Smyku. Raczej trafiam z rozmiarami, a jak mam wątpliwości, kupuje większe i sa na póżniej albo na prezenty. Poza tym można je zwrócić.
                Zrobiłam też kiedyś (w styczniu 2014) zakupy w C&A ale prawie wszystko musiałam zwrócić i byłam niezadowolna z jakości. Niektóre ubranka były źle zszyte, poprute.
                Macie jeszcze jakieś ciekawe stronki z ubraniami?
                a ja uwielbiam C&A i mi nigdy nie zdarzyło sie aby cos było nie tak z ubraniami - i rozmiarówka tez była okiej
                a kupowałaś coś na stronie Endo? teraz akurat jest tam ogromna wyprzedaz jesienna dla dzieciaków

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  przepraszam Cie ale nie bardzo wiem co Twoj post wnosi w ten wątek
                  W temacie było zapytanie "czy kupujecie ubranka do chrztu przez internet" nie wiem dlaczego pomyślałam o ubrankach do chrztu :P Poprawiam się już...
                  Ubranka dla dziecka kupuję przez Internet ale bardzo rzadko. Ostatnio skusiłam się na wyprzedaż letnią w 5 10 15 i niestety z koszulki synka po pierwszym praniu mocno starł się nadruk. Mogłabym zareklamować ale zgubiłam gdzieś fakturę także mój błąd.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                    Dzięki za namiary na Endo - strona sklepu wygląda fajnie, choć ceny wysokie. Nigdy o tym sklepie nie słyszałam. Zobaczymy jak będzie z cenami w okresie wyprzedaży (zimowej).

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                      Napisane przez Beatrice001 Pokaż wiadomość
                      Dzięki za namiary na Endo - strona sklepu wygląda fajnie, choć ceny wysokie. Nigdy o tym sklepie nie słyszałam. Zobaczymy jak będzie z cenami w okresie wyprzedaży (zimowej).
                      prosze bardzo, ja mam parę rzeczy z Endo które dostałam w prezencie moja szwagierka kupuje tam dla dzieciaków i jakościowo są super materiały miłe w dotyku i bardzo wytrzymałe bo wiadomo jak to z dziećmi

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                        Z tymi zakupami przez internet to trzeba uważać zwłaszcza jeśli chodzi o allegro, warto dokładnie czytać opisy a i tak nie daje to gwarancji ze sprzedający będzie fer to pisze w stosunku do używanych rzeczy

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                          ja praktycznie większość rzeczy kupuje przez internet w promocyjnych cenach, rozmiary często sa odpowiednie i jest tez możliwość zwrotu

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                            Z tymi zakupami przez internet to trzeba uważać zwłaszcza jeśli chodzi o allegro, warto dokładnie czytać opisy a i tak nie daje to gwarancji ze sprzedający będzie fer to pisze w stosunku do używanych rzeczy
                            Różnie to bywa ale jeszcze nie wpadłam w takie zakupy abym żałowała Jak na razie

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czy kupujecie ubranka przez internet?

                              Ja osobiście mam zawsze mieszane uczucia z kupowaniem ubranek dla dzieci i niemowląt przez internet... W obecnych czasach w internecie jest tylu oszustów, że na kazdym kroku na nas czyhają, żeby wyłudzić pieniądze. Ja przez internet kupiłam tylko mojemu synkowi ubranko na chrzest, jeden komplecik na wiosnę i strój Mikołaja i chyba więcej nic nie kupię, bo się po prostu boję, że ktoś mnie oszuka albo, że nie wstrzelę się w rozmiar...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X