Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na chrzciny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: prezenty na chrzest

    Podpisuję się pod pomysłem zw. z pamiątkami - biżuteria może przeleżeć w szkatułce nawet kilkanaście lat, a dzieciak, gdy dorośnie, będzie miał uciechę
    Ja pamiętam, że kupiłam też wielgaśnego miśka - ale przy takich prezentach lepiej dowiedzieć się, czy będzie gdzie go trzymać i czy rodzicom taki prezent nie będzie przeszkadzał.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: prezenty na chrzest

      chrzest to wyjątkowa, religijna okazja... nie rozumiem gości, którzy przynoszą inne niż religijne prezenty... o Pierwszej Komunii nawet nie wspomnę, boli głowa od tego, jak bardzo tradycja się przewaluowała...

      Skomentuj


        #63
        Odp: prezenty na chrzest

        Pamiątki pamiątkami, ale wiadomo, że pieniadze bardziej się Rodzicom przydadzą. Nasz synek na chrzest dostał 3 medaliki, 2 biblie i kilka takich samych książek. Jeśli mają to być pamiątki, to lepiej, żeby goście uzgodnili z Rodzicami jakie prezenty podarować

        Skomentuj


          #64
          Odp: prezenty na chrzest

          Napisane przez McNella1650 Pokaż wiadomość
          Pamiątki pamiątkami, ale wiadomo, że pieniadze bardziej się Rodzicom przydadzą. Nasz synek na chrzest dostał 3 medaliki, 2 biblie i kilka takich samych książek. Jeśli mają to być pamiątki, to lepiej, żeby goście uzgodnili z Rodzicami jakie prezenty podarować

          Dokładnie bo później robi się tylko graciarnia niepotrzebnych rzeczy.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Spela Online Gambling etablering rör Underhållande och Bygg upp en in

            Jeśli chodzi o pieniądze, to wydaje mi się, że lokata i konto w banku są najlepszym rozwiązaniem. Co maluch może zrobić z gotówką? Zapewne pieniądze zostaną jakoś wykorzystane przez rodziców, a chyba nie o to chodzi w prezencie z okazji chrztu.

            Skomentuj


              #66
              Odp: prezenty na chrzest

              A co myślicie o sesji fotograficznej jako prezent z okazji chrztu?

              Jest to nowy trend, wśród młodych rodziców.
              Łączy praktyczny prezent z pamiątką na całe życie.
              Mały człowiek dostaje album ze zdjęciami z chrztu, bądź z rodzicami chrzestnymi, a za kilka kilkanaście lat będzie mógł sam zobaczyć jak to było...

              Piszcie, czy Wam ten trend się podoba.

              Skomentuj


                #67
                Odp: prezenty na chrzest

                A jakie macie doświadczenia / przemyślenia a propos prezentu na chrzciny trzylatka? W planie mam "typowy" prezent z okazji chrztu a dodatkowo jakaś zabawka, wszak trzylatek już będzie się z niej cieszył.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: prezenty na chrzest

                  Jeżeli to ma być typowy prezent na chrzest dla trzy latka, to może ryngraf? Mamy bardzo ładne ryngrafy posrebrzane prosto z Włoch. Np. anioł stróż z dziećmi, można też mieć super prezent, trzy letnie dziecko bez problemu może się pobawić w małego modela i mieć super pamiątkę dla siebie i np. dla dziadków.
                  Można połączyć zrobienie zdjęć typowo związanych z chrztem jak również na sportowo, czy też w jakiejś stylizacji...
                  Można też kupić srebrne berło, symbol władzy, możliwości jest ,mnóstwo...

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: prezenty na chrzest

                    Najlepiej porozmawiać z rodzicami, z reguły chrzestni dają medalik, ale myślę że pozostali mogą spokojnie dać rzeczy codziennego użytku takie jak pieluchy, odżywki, kaszki. lepsze to niż setki zabawek.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: prezenty na chrzest

                      Ja ojej chrześnicy kupiłam na chrzest złotą bransoletkę, ale nie taką cieniutką i krótką typowo dla małej dziewczynki tylko dłuższą i grubszą, żeby mogła ją nosić nawet jak dorośnie i żeby miała pamiątkę na lata

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: prezenty na chrzest

                        Ciekawy pomysł

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: prezenty na chrzest

                          Ciekawym prezentem a właściwie super pamiątką moim zdaniem jest prezent w formie sesji zdjęciowej dla maluszka i jego rodziców , to super pamiątka na długie lata i prezent całkiem nie oczekiwany.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: prezenty na chrzest

                            Mamy dla mam z okazji Dnia Matki miłą niespodziankę.
                            Zapraszamy mamy z maluszkami w dniach 19-21 maja na sesję zdjęciową w naszym studio www.sabri.pl w wyjątkowej cenie 200zł. W tej cenie mamy dostają 20 najlepszych ujęć po profesjonalnej obróbce na płytce cd.
                            Kontakt do Agnieszki fotografki 512-107-391

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: prezenty na chrzest

                              Zaintrygował mnie pomysł z lokatą bankową

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: prezenty na chrzest

                                Każdy pomysł jest fajny, ale trzeba pamiętać, że prezent jest dla dziecka i powinien dziecku przypominać z jakiej to okazji dostał dany prezent.
                                Posrebrzany prezent, złoty łańcuszek, różaniec czy album z sesji fotograficznej na zawsze zachowa te emocje i przypomni o tej wyjątkowej chwili...
                                Oczywiście decyzja zawsze należy do osoby wręczającej prezent

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X