Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

2 latek kontra nocnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: 2 latek kontra nocnik

    Ja odpuściłam chwilowo bo nie było żadnej poprawy
    Choć dzisiaj raz już zawołał

    Miss ja też nie lubię tej gównianej roboty

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: 2 latek kontra nocnik

      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
      Miss o losiu to miałaś przygodę!
      Ja szczerzę tez nie lubię gdy kupa jest w majtach , jak je się ściąga wsio ubrudzone
      My oprócz w nocy zakladamy pampka jak idziemy na spacer a Wy?
      Moja od razu wołała mimo że miała pampka to niechciała w niego sikać tylko trzymała dopóki jej nie wysadziłam.Najgorzej było w czasie jazdy autem po mieście za nic w świecie nie chciała się wysikać do pampka.


      Skomentuj


        Odp: 2 latek kontra nocnik

        Miss to nieźle Cię załatwila
        no ja z kupami to zawsze miałam przygody choćby z racji posiadania wielorazówek niestety trzeba było to zeskrobać spłukać czy coś tam innego zrobić
        Co do tamponów moja też je rozpakowuje jak gdzieś znajdzie i macza je w kiblu

        Colorka my na spacer już nie zakładamy
        ostatnio na święta jechaliśmy ponad 3h i moje dziecko się nie zsikało miała suchego pampka


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: 2 latek kontra nocnik

          Kurcze to moja taka guła że sika dlatego tez ograniczam jej picie bo naprawdę piję i piję
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: 2 latek kontra nocnik

            dziś wyjdziemy przed nasza chatkę i nie będe jej zakładać pampka- zobaczmy czy będzie wpadka czy nie
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: 2 latek kontra nocnik

              Misska a ja pierwszy raz jej nie załozyłam jak na zakupy do marketu pojechaliśmy,po prostu zapomniałam i mała woła siku a ja wtedy się kapłam że miałm jej pampka założyć ale nie załozyłam i biegiem wtedy do kibla hehe ale zdązyła

              a teraz jak jej na noc zakładam to już nie chce coś gada że ją boli itd.


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: 2 latek kontra nocnik

                Julek mój już też ze spacerów przychodzi z suchą pieluchą, czyli wytrzymuje te 2 godzinki (choc on ostatnio rzadko siku robi) z nocy też pielucha sucha także u nas jest git
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: 2 latek kontra nocnik

                  Z moim podobnie.






                  Skomentuj


                    Odp: 2 latek kontra nocnik

                    Hej mamuśki.Ja zaczęłam uczyć robienia siusiu do nocnika jak mała miała 17mc,nauka trwała dwa tygodnie.Przez pierwsze dwa dni pampersa nosiła ale potem w ciągu dnia wogóle jej nie zakładałam by "wyczuć" co ile robi siusiu,szybko nam poszło choć troszkę sie naprałam majteczek i rajstopekTeraz zaczynam z młodszą córeczką a to dlatego że we wszystkim chce naśladować swoją siostrzyczkę.Narazie ją sadzam przed i po drzemce,po nocy i przed nocką,no i 2-3 razy w ciągu dnia ale tylko wtedy gdy jej siostrzyczka tez chce posiedzieć na nocniku(razem razniej).Pampersa nie zdejmuję bo jest za mała ale jak tylko będzie lato to będzie biegać w samych majteczkach i w sukieneczkach.do końca roku pożegnamy pampersa - mam taki plan..

                    Skomentuj


                      Odp: 2 latek kontra nocnik

                      U nas od roku w dzień jest spokój, ale noc tragedia - najgorzej, że rok już mały chodzi bez pieluchy, a w nocy nie trzyma. Nie mam pomysłu na to. Ale za jakiś czas głupio będzie, bo dziecko coraz starsze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak oduczyć siusiania w pampery ??

                        Ja bym nie wysadzała dziecka, które jeszcze nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych. Co to za atrakcja co 5 minut sadzać dziecko. My zaczęliśmy , jak synek miał dwa i pół roku. Wytłumaczyłam o co chodzi i jakoś poszło.

                        Skomentuj


                          Odp: Jak oduczyć siusiania w pampery ??

                          Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                          Ja bym nie wysadzała dziecka, które jeszcze nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych. Co to za atrakcja co 5 minut sadzać dziecko. My zaczęliśmy , jak synek miał dwa i pół roku. Wytłumaczyłam o co chodzi i jakoś poszło.
                          Masz rację, według mnie każde dziecko jest na to gotowe w swoim czasie i rodzic ma za zadanie ten czas wyłapać. Nie ma co patrzeć, że inne dziecko już korzysta.

                          Skomentuj


                            Odp: 2 latek kontra nocnik

                            Moim zdaniem sadzanie dziecka na nocnik nawet gdy nie zrobi od razu siusiu jest przywyczajniem dziecka do siusiania inaczej niż w pieluszkę.
                            Mój synek choć jeszce mały to nie ma problemu z tym zeby usiąść na nocnik , a jego rok starszy kuzyn dobrze wie kiedy robi siku i kupkę bo mówi a jak go chcą posadzić na nocnik to ucieka, bo boi sie nocnika

                            Skomentuj


                              Odp: 2 latek kontra nocnik

                              Owszem tak zaczyna się nauka korzystania z nocnika, ale nie ma też co przesadzać i uczyć dziecko, które ma ledwo 6 czy 7 miesięcy i dopiero zaczyna siadać.

                              Skomentuj


                                Odp: 2 latek kontra nocnik

                                Moje dzieci właśnie w wieku 7 miesięcy zaczęłąm sadzać na nocniczku i bardzo im sie podobało. Nocniczek mamy wygodby dobrze trzymający się płytek i maluszek wygodnie sobie na nim siedział. Oczywiście to było chwilowe sadzanie takie podczas zmiany pieluszki ale juz się przyzwyczajał

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X