Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwszy taniec ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierwszy taniec ;)

    Dziewczyny podpowiedzcie proszę jakieś utwory na pierwszy taniec
    Dopiero o tym myślimy i nie mamy żadnej koncepcji


    P.S. Proszę o głosy na synka http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/46053
  •    
       

    #2
    Odp: Pierwszy taniec

    U mnie był Seweryn Krajewski i "pierwsza miłość " ale teraz nie wiem co za nowości są Ja miałam jeszcze takiego balona nad nami wielkiego z którego wyleciały małe baloniki podczas naszego pierwszego tańca ,ktoś go musial przestrzelić i chwilę był huk ale fajnie to wyglądało

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pierwszy taniec

      Przetanczyc z Toba chce cala noc... dam dam dam dam... Nam tak zagrali , pamietam jak dzis a to juz zaraz 5 lat minie. Piosenka kazda fajna jesli ludzie sie kochaja i szanuja

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pierwszy taniec

        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
        Przetanczyc z Toba chce cala noc... dam dam dam dam... Nam tak zagrali , pamietam jak dzis a to juz zaraz 5 lat minie. Piosenka kazda fajna jesli ludzie sie kochaja i szanuja
        to miała koleżanka na swoim weselu
        a np moja siostra miała jakiegoś to walca i do niego taki przyuczony taniec Też ładnie to wyglądało

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pierwszy taniec

          Dzięki dziewczyny za podpowiedzi My jesteśmy kiepskimi tańcerzami i chyba doszliśmy do wniosku, że postawimy na troszkę szybszy repertuar. Na razie nie zdradzam ale jak już będę na 100 % pewna co i jak to się pochwalę ;p

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pierwszy taniec

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            Dzięki dziewczyny za podpowiedzi My jesteśmy kiepskimi tańcerzami i chyba doszliśmy do wniosku, że postawimy na troszkę szybszy repertuar. Na razie nie zdradzam ale jak już będę na 100 % pewna co i jak to się pochwalę ;p
            to czekamy na wiesci a uczycie sie jakiegos ukladu czy idziecie na zywioł ?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pierwszy taniec

              haha mój też nie jest tańcesz bo on słucha cieżkiej musyki gdzie łapami sie macha i uczyłam go jak ma się ruszać powoli i wystarczyło w sumie facet w tańcu prowadzi a tu ja przejęłam pałeczkę , ale na takiej zasadzie, ze nawet nie było tego widać

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pierwszy taniec

                Ja jestem zakochana w utworze na pierwszy taniec Balcara "Nigdy nie zapomnę". Jesli macie chwilky to posłuchajcie;-) To utwór dość wolny, taki przytulaniec wiec nie wymaga jakiś umiejętności tatecznych, których ja nie posiadam:-)

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pierwszy taniec

                  u mnie byłoby trochę kiczowato :P
                  ale ta piosenka kojarzy mi się z moim partnerem najbardziej.
                  "Hungry eyes" z Dirty Dancing
                  szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pierwszy taniec

                    Fajny utwór. Nieważne czy kiczowate czy poważne piosenki są na pierwszy taniec-najważniejsze by podobało się parze młodej bo to ich swieto:-)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pierwszy taniec

                      Tak i by im sie dobrze tańczyło i by czuli sie pewni. Zresztą to też był hit swojego czasu, a jak coś nam wpada w ucho to ten Hit moze być dla Nas latami

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pierwszy taniec

                        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                        Tak i by im sie dobrze tańczyło i by czuli sie pewni. Zresztą to też był hit swojego czasu, a jak coś nam wpada w ucho to ten Hit moze być dla Nas latami
                        Oj tak ja np. na pierwszy taniec musiałam mieć swojego Bajora-choć wszyscy się dziwili, mnie podobał sie bardzo, bo to była NASZA piosenka

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pierwszy taniec

                          Zgadzam się z dziewczynami nie ważne że utwór jest stary ale hitem będzie zawsze
                          Ja z mężem próbowałam nauczyć się tańczyć ale nic nie wychodziło nam i tańczyliśmy po prostu tak jak potrafiliśmy Trzeba by było chodzić na naukę tańca aby ktoś normalnie poprowadził bo samemu to ciężko

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pierwszy taniec

                            To prawda, a wesele już dosyć kosztuje by jeszcze chodzić na kursy tańca i płacić. Chociaż mam znajomych którzy chodzą na kursy, no ale jak ktoś ma pieniądzę i nie ma co robić to se może pozwolić.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pierwszy taniec

                              Witam.

                              Zapraszam wszystkie zainteresowane Panie na VIII Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Discofox w Murzasichle koło Zakopanego. 3 x NAJ = NAJstarsza, NAJwiększa, NAJlepsza tego typu impreza w Polsce!

                              Discofox na wszystkich poziomach zaawansowania – od całkiem początkujących, poprzez osoby zaawansowane, a na tancerzach turniejowych i instruktorach tańca skończywszy.

                              http://naukatanca.com

                              http://naukatanca.com/blog/viii-ogol...tanca-discofox


                              KIEDY
                              Rozpoczęcie: piątek 2.10.2015 godz. 19:00
                              Zakończenie: niedziela 4.10.2015 godz. 15:00

                              MIEJSCE
                              Ośrodek Wczasowy Zbójnik
                              34-531 Murzasichle, ul. Sądelska 10b


                              Pozdrawiam Was wszystkie!

                              Oda

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X