Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jeremy Clarkson zawieszony

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jeremy Clarkson zawieszony

    https://www.change.org/p/bbc-reinsta...etition-letter

    Znacie ? Oglądacie TOP GEAR ? Jeśli możecie wpisujcie się na petycję
    Ja bardzo lubię ten program i nie wyobrażam sobie aby zabrakło w nim Clarksona
    Już niewiele brakuje aby podpisy w petycji przekroczą milion Widać dużo osób darzy go sympatią

    #2
    Odp: Jeremy Clarkson zawieszony

    Oglądam czasami z mężem i szczerze mówiąc - nie lubię go - buc i tyle.

    Czytałam o tym, że tym razem zbeształ asystenta po długim dniu pracy za to, że nie dostał ciepłego jedzenie i szczerze mówiąc jestem w stanie to zrozumieć. Ale to chyba nie jego pierwszy wybryk, bo gdyby tak było, BBC nie robiłoby z tego takiego problemu. Tymczasem Clarkson już nie raz miał problemy, czy to za świńskie czy rasistowskie teksty.

    Uważam, że dobrze, że go wywalili. Niby wielu ludzi pisze, że przez to BBC się ugięło a dodatkowo wprowadziło niejaką cenzurę, ale ja uważam, że BBC pokazało się z dobrej strony, pokazując, że nawet taką "gwiazdę" można wyrzucić jeśli nie będzie grała fair.
    Potrzebna maszyna do mycia podłóg ? Nie zwlekaj...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jeremy Clarkson zawieszony

      Masz racje ,nie powinien się tak zachować ale to jednak Clarkson i taki właśnie jest Nie wyobrażam sobie tego programu bez niego to już nie to samo Od początku polubiłam tych 3 prowadzących i cały program a tu dwa odcinki do końca sezonu ...
      Może i da mu to do myślenia i przystopuje trochę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jeremy Clarkson zawieszony

        Napisane przez zmijowa Pokaż wiadomość
        Oglądam czasami z mężem i szczerze mówiąc - nie lubię go - buc i tyle.

        Czytałam o tym, że tym razem zbeształ asystenta po długim dniu pracy za to, że nie dostał ciepłego jedzenie i szczerze mówiąc jestem w stanie to zrozumieć. Ale to chyba nie jego pierwszy wybryk, bo gdyby tak było, BBC nie robiłoby z tego takiego problemu. Tymczasem Clarkson już nie raz miał problemy, czy to za świńskie czy rasistowskie teksty.

        Uważam, że dobrze, że go wywalili. Niby wielu ludzi pisze, że przez to BBC się ugięło a dodatkowo wprowadziło niejaką cenzurę, ale ja uważam, że BBC pokazało się z dobrej strony, pokazując, że nawet taką "gwiazdę" można wyrzucić jeśli nie będzie grała fair.
        Zgadzam się z Tobą. Mąż jest fanem tego programu i ja czasem oglądam go razem z nim. Pomimo, że tak jak Lara niebardzo umiem sobie wyobrazić że go wywalili bo ich trio nadawało charakter programowi to jednak uważam gwiazdy też powinny przestrzegać zasad i być kulturalne.

        Skomentuj

               
        Working...
        X