Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cierpienie dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Cierpienie dzieci

    Dokładnie tak, wypadek samochodowy ma dużo większe prawdopodobieństwo niż katastrofa lotnicza. W każdym wypadku szkoda jest ofiar ;(

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Cierpienie dzieci

      dzisiaj czytam o Piortusiu {*} pobity w święta przez 21 letniego ojca Co za koszmar Już kiedyś skrzywdził dziecko 4 lata temu Ciekawe jaką teraz karę dostanie
      Czemu to się nie zmieni

      Skomentuj


        #33
        Odp: Cierpienie dzieci

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        dzisiaj czytam o Piortusiu {*} pobity w święta przez 21 letniego ojca Co za koszmar Już kiedyś skrzywdził dziecko 4 lata temu Ciekawe jaką teraz karę dostanie
        Czemu to się nie zmieni
        Lara5 ten chłopczyk nadal żyje, jest w stanie krytycznym, ktoś podał błędną informację że zmarł, co nie zmienia faktu że ojcu należy się porządny wpier.... a potem więzienie!!

        Skomentuj


          #34
          Odp: Cierpienie dzieci

          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
          Lara5 ten chłopczyk nadal żyje, jest w stanie krytycznym, ktoś podał błędną informację że zmarł, co nie zmienia faktu że ojcu należy się porządny wpier.... a potem więzienie!!
          o rety tak się pomylili Jak już czytałam że zmarł aż mi się coś robiło Niech malutki walczy o życie Oby wyszedł z tego biedactwo niczego nie winne Ciekawe teraz co grozi takiemu człowiekowi

          Skomentuj


            #35
            Odp: Cierpienie dzieci

            Lara ten chłopczyk ma poważny obrzęk mózgu, nie znam się na tym, ale zastanawiam się czy nawet jak wyjdzie z tego to będzie jeszcze normalnym dzieckiem straszna tragedia, współczuję jego matce, która akurat była w szpitalu ze swoim drugim dzieckiem

            a co do pismaków, to mogli by dokładniej sprwawdzać to co podaja do wiadomości publicznej!!!

            Skomentuj


              #36
              Odp: Cierpienie dzieci

              Ostatnio jesteśmy zasypywani takimi informacjami :-( dlaczego temu gościowi nic nie zrobili mimo, ze zrobił to znowu..???

              Skomentuj


                #37
                Odp: Cierpienie dzieci

                powiem Wam, ze ja nie ma tv i po części to dobrze bo jak oglądam takie coś to mi sie az serce kraje normalnie i rozpada na kawalki - jak mozna uderzyc, pobic dziecko - naprawdę temu na górze nie wyszły pewne kwestie do końća za dobrze - wiem wiem ponoc cierpienie ma sens ale nich cierpia dorosli a nie dzieci ;(

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Cierpienie dzieci

                  Właśnie dlaczego to tak często dotyczy dzieci Kiedyś też to na pewno było ale teraz co się słyszy to normalnie szok Za błędy dorosłych płacą dzieci
                  Widać ten facet zrobił raz nic mu nie zrobili więc czego miał się bać polskiej sprawiedliwości ????

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Cierpienie dzieci

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    Właśnie dlaczego to tak często dotyczy dzieci Kiedyś też to na pewno było ale teraz co się słyszy to normalnie szok Za błędy dorosłych płacą dzieci
                    Widać ten facet zrobił raz nic mu nie zrobili więc czego miał się bać polskiej sprawiedliwości ????
                    a jak kiedys pobil dziecko to uniknal kary bo ja nie do knca w tej kwestii wiem jak to bylo? ciekawe czy tak matka dziecka wiedziala o tym ze koles cos takiego juz zrobil

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Cierpienie dzieci

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      a jak kiedys pobil dziecko to uniknal kary bo ja nie do knca w tej kwestii wiem jak to bylo? ciekawe czy tak matka dziecka wiedziala o tym ze koles cos takiego juz zrobil
                      Ja też nie wiem jak to było za tym pierwszym razem, może nie pobił aż tak mocno, może miał tylko kuratora albo zawiasy, przerażające jest to że tak często się o tym mówi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Cierpienie dzieci

                        teraz mówią o porwaniu 10 letniej Mai
                        Wczoraj było o chłopcu 9 letnim co prosił jakąś kobietę aby na policję zadzwoniła bo jego pijana mama chce jechać samochodem a w aucie jeszcze dwójka dzieci :///

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Cierpienie dzieci

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          teraz mówią o porwaniu 10 letniej Mai
                          Wczoraj było o chłopcu 9 letnim co prosił jakąś kobietę aby na policję zadzwoniła bo jego pijana mama chce jechać samochodem a w aucie jeszcze dwójka dzieci :///
                          Maję na szczęście udało się odnaleźć, ale już poza granicami kraju była.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Cierpienie dzieci

                            masakra. My całe dnie na podwórku z siostrą przed blokiem i na olsiedlu się bawiłyśmy i nigdy nic złego się nie działo, a teraz aż strach się bać o dzieci.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Cierpienie dzieci

                              Ja tak samo jestem w szoku, w sumie nawet nie słysząłam o tej dziewczynce że zagnięła tylko dopiero jak sie znalazła zaczaiłam ze coś się znów zadziało :/ Koszmar co to się dzieje, kiedyś dzieciaki chodziły gdzie chciały same i nie było takich sytuacji a teraz :/

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Cierpienie dzieci

                                ja tez dowiedziala sie po fakcie jak dziewczynka sie znalazla na szczescie - to jest tak jak nie ma sie tv:P, nio teraz trzeba dzieciaki pilnowac na kazdym kroku, kiedys dzieciaki calymi dniami bawily sie same na polku, wokol osiedli - nikt ich nie pilnowal i nie bylo raczej takich sytaucji jak porwnania a teraz stach dziecko puscic do szkoly oddalonej od domku kilkadziesiat kroków

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X