Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Justyna- te okolice znam pod względem turystycznym tylko i jestem oczarowana U nas dziś zimno, tylko orzechy zbierałyśmy z Olą- przez bitą godzinę córcia wkładała i wyrzucała, wkładała i wyrzucała jedne i te same orzechy do wiaderka, a było ich raptem 8 :P A u Was jak pogoda? Wycieczka wypaliła może?

    Lara- jest się czym chwalić Masz prawdziwy talent, zmysł artystyczny i niebywałą cierpliwość! Mnie urzekła szczególnie ta ostatnia kartka Cuda tworzysz! I widać, że wkładasz w to dużo serca Piękne- i moim zdaniem równie profesjonalne jak te ze stron, gdzie robią na zamówienia kartki handmade Nie myślałaś o większej skali produkcyjnej?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Patrycja Dzięki za miłe słowa też jestem z nich zadowolona Ułamałam nawet sobie dwa paznokcie aby mi lepiej było paski zwijać Zrobiłam jeszcze jedną między czasie ale to już wkleje jak i inne skończę
      Niezłą robotę miała Ola ale przynajmniej była zajęta Nasz orzech mało obrodził ale mąż przywozi tam gdzie pracuje takie baaardzo duże orzechy i one nawet takiej twardej skorupki nie mają Chciałam nawet wyszukać na necie jak zasadzić orzecha z takiego orzecha

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Lara masz talent , karteczki piękne a dostać taką kartkę wykonaną osobiście to cudowne uczucie, bo robione z serca a nie z sklepu, u nas dziś zimno, wietrznie i nie fajnie na polku, Patrycja wycieczka wczoraj nie była możliwa bo mój mąż miał za dużo pasażerów do domku, ale mam nadzieje, że wybierzemy się z moją panną kiedyś wybrać , a polecam jeszcze jedną fajną zabawę - pozbierajcie kasztany i butelka po wodzie ta 5 l - i niech Ola wrzuca kasztany - moja Zosia lubi tą zabawę strasznie miłego dnia

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          Hej dziewczyny. Ja nie wiem co się ostatnio dzieje ale jakoś na nic nie mam czasu, nie potrafię się pozbierać. Cały czas coś i nawet chwili dla siebie brak. Nie wiem czy mam źle rozłożony dzień czy robię wszystko za wolno. Ale coś robię nie tak jak powinnam i przez to jestem zabiegana
          Życzę wam miłego dnia

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Teresa jesienny czas idzie więc dłuższy wieczór i pewno wówczas znajdziesz czasu więcej dla siebie, w każdym razie tego Ci życze jak dzieciaczki?

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              Witam
              Justyna dziękuję za miłe słowa Sprawia mi wielką radość tworzenie karteczek
              Teresa czasem też tak mam wydaje mi się że nic nie zrobiłam a cały dzień minął :/
              Kuba wczoraj szczepienie nawet dobrze zniósł Tyle się nagadałam o tym aby się nie bał że strach jest większy etc
              ależ ziiiimno
              Co robicie dziś na obiad już od wczorajszego wieczoru myślę

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                witajcie u nas słonko tylko zimno strasznie brrrrrr, moi teściowie grzeją już w piecu i wczoraj na wieczór chodziliśmy w krótkich podkoszulkach i mieliśmy obowiązkowe wietrzenie - ehh nie przetłumaczy się im, że szkoda drzewa ;/, a Lara Kuba dzielny chłopczyk a talent masz ogromny i cierpliwość, u nas dziś na obiad kurczak w płatkach kukurydzianych, fasolka szparagowa i ziemniaczki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  a ja właśnie ziemniaków nie mam bo się skończyły :/ Mięsa też żadnego nie wyciągnęłam i chyba makaron zrobię może z pesto jeśli nic inne go nie wymyślę
                  a zimno jest Chociaż też jak słońce jest to i nagrzeje i niedługo trzeba będzie rozpalać

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Cześć dziewczyny
                    Dawno mnie tu nie było, ale ostatnio dużo się u mnie dzieje i nie mam kiedy zajrzeć, z najważniejszych zmian to taka że dostałam propozycję lepszej pracy więc zmieniam
                    Mam nadzieję że niedługo to wszystko uporządkuję i będę częściej pisać, pozdrawiam Was serdecznie

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Larataki makaron to też smaczny posiłek bardzo Asiu wczoraj myślałam co u Was u Ciebie i córci gratuluje zmiany pracy i czekamy na Was pozdrawiam serdecznie , moja panna poszła do babci na chwilkę a ja ogarniam domek po zabawie - miłego dnia Dziewczyny

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Witajcie y rana. Zuzia w przedszkolu, Fabian szaleje od 5 zdążył już zrobić taki bałagan że pokój wygląda jakby przeszedł przez niego tajfun.
                        Biorę się za sprzątanie a później może w końcu znajdę trochę czasu dla siebie

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Witam u nas słonko ale tak zimno, że brrrr, my ogarniamy z panną domek, prania, sprzątanie więc scenariusz widzę podobny jak u Ciebie Tereska ile ma już Fabianek jest z początku roku dobrze kojarze? miłego dnia Dziewczyny

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witajcie

                            Asiu- gratuluję zmiany pracy

                            Teresa- u nas dzisiaj tak było: na wieczór posegregowałam zabawki, poukładałam wszytsko, a rano wystarczyło 15 minut małemu Tajfunowi, by wyglądało jakbym nie sprzątała kilka dni

                            Lara- takie peso jest przepyszne Ja z kolie dzisiaj mam blokade kulinarą i nie wiem co ugotować. A Kubuś dzielny A jak u logopedy?

                            Justyna- też ogarniałam przed południem dom, ale jakoś wolno mi to szło. A i skorzystałam z pomysłu butelki i kasztanów- prawie 2h zbierała kasztany:P podobało się

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              u nas też ogarnięcie domku coś nie idzie nam do końca, bo Zosia odrywa mnie co po chwilkę na zabawę, dziś coś często mi panna woła o siku mam nadzieje, że nic się nie dzieje z nią ;/ martwię się tym, Patrycja ciesze sie, że zabawa się spodobała taka prosta a tyle radości to przez te dwie h mama miałaś luz :P

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                Dzień dobry u nas słonko, ale brrrrrr zimno na polku strasznie, byłyśmy z Zosią chwilkę na balkonie, ale zmarzłyśmy troche, wybierzemy się na polko jak się ociepli, ja przymierzam się by zrobić pierogi z kapustą i grzybkami mam nadzieje, że tylko mi ochota na wariacje kuchenne nie przejdzie , milego dnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X