Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pieluszki dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Pieluszki dla dziecka

    Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
    Dziewczyny a co sądzicie o babydream z rossmana?? Pytam bo mam zamiar zmenic córce iwłaśnie zastanawiam sie nad tymi. jak na razie kupiłam 2 szt na próbe i nic nie było, al emoże to za krótki czas próby byl. Polecacie je czy nie??

    Babydream są ok,czasem kupie dla syna. Syn nigdy nie miał po nich uczulenia,według mnie są dobre i trochę podobne do pampersów oryginalnych
    Czy istnieje perkusja w pudełku ? Jasne że tak . Zapraszam Cię na jedyne Polskie, największe forum o cajonach https://www.facebook.com/groups/polishcajon/

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Pieluszki dla dziecka

      my kupujemy babydream i jak dotąd (synek ma 10 tygodni), jesteśmy zadowoleni

      Skomentuj


        #33
        Odp: Pieluszki dla dziecka

        U nas sprawdzają się Dada, nie polecam Pampersa, po nich córcia miała odparzenia, natomiast Pampers Sleep&Play niezbyt chłonne na noc.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Pieluszki dla dziecka

          My teraz uzywamy happy sa super.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Pieluszki dla dziecka

            Ja sprawdzilam rozne rodzaje pampersow, ale najbardziej jestem za Dada... i nie chodzi o cene ale o to ze naprawde sa dobre, a do tego teraz sa tak samo cienkie jak np. Pampres... Chlonne i wg dobre... Ja mialam o tyle dobrze ze moj synek nie ma uczulenia po zadnych pieluszkach dlatego mam wybor.... Nie bylam tylko zadowolona z Huggies Super Flex bo moim zdaniem sa za twarde i wg nie za dobrze je sie zaklada, sa zle wyciete.... Pozdrawiam...

            Skomentuj


              #36
              Odp: Pieluszki dla dziecka

              Ja już też wypróbowałam różne marki pieluszek.
              Uważam,że Pampers Sleep&Play są super. Nie polecam Huggiesów Economy, za to Huggiesy Premium super!

              Skomentuj


                #37
                Odp: Pieluszki dla dziecka

                Ja polecam Dada, Rossmanowskie też są ok, choć trochę za grube, teraz jakieś nowe wprowadzili jeszcze, Slepp&Play też ok, chłonne, wytrzymywały całą noc i nigdy nic nie wyciekło

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Pieluszki dla dziecka

                  Ja swojej córce zakładam Dada- są super, wcześniej używałam happy ale cena korzystniejsza jest Dady


                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Pieluszki dla dziecka

                    Ja kiedyś używałam Dada, ale moje dziecko okazało się wrażliwe i miało ciągle podrażniona pupę. Teraz używam tylko pieluszek pampersa i wszystko ok. Mają tylko jedną wadę, bo są droższe. Może, gdy synek podrośnie przejdziemy na dada.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Pieluszki dla dziecka

                      Witajcie
                      po urodzeniu syna kupowałam tylko oryginalne pamperys Huggisy jakoś mi nie pasowały a tym razem z córką wręcz odwrotnie uważam że Huggisy są lepsze - dłużej wytrzymująnie robi się taki "tobołek" mokry, choć przyznam że są trochę sztywniejsze aczkowiek nie na tyle by obcierać dziecko.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Pieluszki dla dziecka

                        Jak najbardziej polecam na poczatek Pampers,uzywalam je do roku,potem przeszlismy na pampersy sleep&play i rowniez polecam sa tansze od pierwszych i ciensze akurat dla starszego dziecka.

                        Potem przeszlismy na jakies tansze,i strzalem w dziesiatke okazaly sie pampersy Auchan w niebieskim opakowaniu z lwem chyba rozmiar 5 jest. Kosztuja ok.27zl ale sa bardzo dobre,bo te jeszcze tansze to niestety.. tylek odparzaja tylko poza tym sa z jakiejs ceraty ble
                        No i polecam huggiesy premium rowniez, uzywamy ich na przemian z tymi z Auchana,huggiesy na noc na dzien Auchan.
                        Last edited by insoomnia; 09-04-2011, 07:52.

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Pieluszki dla dziecka

                          Ja używam pieluszki Dada są naprawdę świetne! Jestem z nich zadowolona ponieważ są chłonne, cienkie i za dogodną cenę. Serdecznie polecam innym mamuśkom





                          Opis
                          Nowe generacja pieluszek DADA Premium. Zastosowano w nich technologię SUPERCORE. PIeluszka jest wyjątkowo chłonna i lżejsza. Zapewnia Malcowi komfort i jak najlepszą swobodę ruchów.

                          Pieluszka posiada:

                          - szerokie i kolorowe zapięcia typu rzep,

                          - miękką warstwę wewnętrzną i ekstrat z aloesu,

                          - kolorowe rysunki,

                          - anatomiczny kształt wkładu chłonnego,

                          - miękkie i elastyczne boki,

                          - SUPERCORE TECHNOLOGIĘ - specjalna zielona warstwa chłonna zatrzymuje wkład z dala od skóry dziecka,

                          - specjalne falbanki,

                          - przewiewna powłoczka pieluszki.

                          Rozmiary:
                          mini 3-6 kg
                          midi 4-9 kg
                          maxi 7-18 kg
                          junior 15-25 kg


                          Cena ok.27 zł

                          Produkt posiada świadectwo jakości zdrowotnej PZH oraz pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
                          Witaj jeśli możesz kliknij na te linki i oddaj głos na mojego synka w konkursie z pewnością się odwdzięczę z góry dziękuję. Pozdrawiam

                          1. http://www.benc.pl/konkurs/z/1986/

                          2. http://www.benc.pl/konkurs/z/1985/

                          3. http://www.benc.pl/konkurs/z/1983/

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Pieluszki dla dziecka

                            Witam ja dla swojego syna używałam pampers ponieważ na inne marki miał uczulenia, jak nie wysypka to zaczerwienienia.....próbowaliśmy kilka rodzai i zostały tylko pampers bez żadnych zarzutów , każda skóra dziecka jest inna i trzeba przetestować kilka rodzajów by wybrać odpowiednie dla malucha, u nas spisały się pampers, używaliśmy tylko 1,5 roku i Maciej zaczął używać nocniczka

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Pieluszki dla dziecka

                              Hej

                              dzięki za porady używamy teraz babydream i żałuję, że odrazu ich nie używałam
                              W nocy są ok, nie miałam ani razu przecieku, co w przypadku pampersa się zdarzało. Są przewiewne i nie ma krostek. Raz tylko był krostkowy kryzys gdy brakło maści ale mąka ziemniaczana i oliwka zrobiły co trzeba, a rano kupiłam nową maść.

                              Z ręką na sercu mogę polecić babydream!
                              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Pieluszki dla dziecka

                                Dla mniej numerem jeden wśród pieluszek jest firma pampers. Używaliśmy ich od samego początku( od dnia narodzin Poli), nieprzerwalnie przez prawie dwa lata. Wśród nich na dużą uwagę zasługują pieluszki z nowej serii pampers premium.Są zdecydowanie chłonniejsze i delikatne niż pozostałe pieluszki, choć jakość tych pierwszych jest naprawdę wysoka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X