Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca chałupnicza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    hej zalogowałam się i co dalej nie wiem czy zrobiłam to dobrze bo u mnie cienko z angielskim.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      klesia2-mam pytanie zalogowałam sie zgarnęłam 18 $ i co teraz, na czym to dokładnie polego... mó angielski niezabardzo więc proszę o pomoc, jak później odebrać tą kaskę?????





      Skomentuj


        #18
        ja zgarnełam 27 ale co dalej

        Skomentuj


          #19
          też niewiem:-0





          Skomentuj


            #20
            Widzę że ktoś nas zrobił w balona... Pewnie jakaś firma przez to nasze klikanie zarobiła trochę kaski, nieładnie, oj nieładnie





            Skomentuj


              #21
              Dziewczyny, nie ufajcie ofertom, które mają polegać na klikaniu w banery czy reklamy!
              Polecam stronę www.zlecenia.przez.net Zleceniodawcy zamieszczają tam oferty pracy przez internet, a chętne osoby proponują cenę, za którą są gotowe podjąć się pracy.Zlecenia są najróżniejsze, ja zarabiam dzięki nim od trzech miesięcy. Nie są to duże pieniądze (zależnie od rodzaju zlecenia), ale czasem może się poszczęścić.
              Dzięki tej stronie nawiązałam stałą współpracę z pewnym portalem dla kobiet, do którego piszę artykuły o ciąży, porodzie i dzieciach

              Skomentuj


                #22
                Odp: Praca chałupnicza

                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                też niewiem:-0
                Teraz dziewczyny musicie rekrutować

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Praca chałupnicza

                  Znam sytuację, gdy pracodawcy wykorzystywali do ciężkiej pracy za niewielkie zaliczki pieniężne. Takich ludzi trzeba unikać jak ognia, dlatego wpisujcie swoje historie z nieuczciwymi pracodawcami i przestrzegajcie innych na „dodajoszusta.pl”. Dzięki temu wiele ludzi może zyskać, a Wy nic nie stracicie. Dzięki coraz to większej ilości wpisów zmniejsza się ryzyko zostania oszukanym, a to już jest krok do znalezienia uczciwej i legalnej pracy, której życzę każdemu z Was.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Praca chałupnicza

                    Hej dziewczyny chcecie sobie zarobić mając włączony komputer zarejestrujcie się z mojego listu polacającego na tych stronach:

                    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=314183

                    http://www.surfbar.pl/ref=58274

                    W pierwszej zarabia się dolary, a w drugiej złotówki, może nie kokosy ale zawsze.
                    Zarejestrujcie się z mojego linku polecającego będzie to zysk dla mnie jak i dla was, potem wygenerujcie własne i wysyłajcie znajomym.

                    Pozdrawiam


                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Praca chałupnicza

                      Zapraszam do zarabiania przez internet.


                      Kliknij w link poniżej
                      http://pl.20dollars2surf.com/?ref=435687


                      Bądź w banner



                      I zacznij zarabiać już dziś

                      POLECAM

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        zarabianie przez internet

                        Jestem niepracujaca zawodowo mama wychowujaca dwie pociechy. Od niedawna zaczelam przygode z zarabianiem przez internet. Prowadze o tym blog. Znajdziesz tam ciekawe linki, porady, propozycje, darmowe kursy. Zajrzyj, zapraszam! Moze znajdziesz cos dla siebie.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Praca chałupnicza

                          Witam Was
                          muszę się przyznać że ja miałam styczność z pracą chałupniczą i jak każda taka praca jest mało opłacalna dużo roboty mało kasy. Ja osobiście polecam Avon jestem w nim już 7 m-cy i średnio zarabiam 400zł na 3 tygodnie siedząc w domu Naprawde polecam wystarczy trochę chęci

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Praca chałupnicza

                            A ja jestem konsultantką angielskiej firmy Betterware i jestem zadowolona Można zarobić "parę groszy"na sprzedaży (polecaniu) produktów,które są przydatne do każdego domu. Artykuły są naprawdę bardzo ciekawe,a zwłaszcza środki czystości (skuteczne) Zainteresowane mamy niech do mnie napiszą na e-mail: marta.jakubowska86@wp.pl lub gg 8190411 Pozdrawiam serdecznie!

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Praca chałupnicza

                              ja namawiam wszystkie mamy do pracy. Ulga na dzieci nie powinna nas zadowalać. Moja znajoma zaczęła robić sama biżuterię. Gotowe elementy można kupić. Później sama zaczeła tworzyć jakieś elementy z drewna albo z suszonych owoców i mayczków. Sprzedaje je na allegro i zarabia sobie. Ja sama pisze teksty na różne portale. Dla chcącego nic trudnego Siedze w domu, wychowuje dzieci i pracuje zdalnie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Praca chałupnicza

                                Zostań nowoczesną konsultantką Oriflame, działającą wg nowej metody OriNet. Dzięki niej, pracując on-line, możesz znacząco zwiększyć swoje dochody. Z metody tej korzystają tylko konsultantki z naszej grupy - ********************************* W Oriflame sama decydujesz, co chcesz osiągnąć i ile chcesz poświęcić czasu temu zajęciu. Możesz dorobić sobie trochę pieniędzy do pensji i mieć dostęp do świetnych kosmetyków. Możesz także sprawić, że Oriflame będzie Twoim głównym źródłem dochodu. Możesz stać się całkowicie niezależna finansowo!Jeśli jesteś gotowa/y na poważne zmiany w swoim życiu i masz odwagę tego dokonać, wejdź na moją stronę i pobierz darmowe Vademecum. Dzięki niemu zrozumiesz, czym naprawdę jest Oriflame i jak wiele możliwości przed Tobą otwiera. Zapraszam serdecznie: www.kasiawar.*********************************pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X